0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Sefaköy Arçelik Kombi Servisi

560 kez okundu

Sefaköy Arçelik Kombi Servisi

Arçelik dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet veren geniş kapsamlı ve öncü bir firmadır. Kombi konusunda da liderliği elinden bırakmayan firma, adından aynı şıklıkta bahsettirmeye devam etmektedir. Üretim ve pazarlamada elde ettiği başarıyı satış sonrası hizmetler ile taçlandırmaktadır. Doğalgazın yaygın olarak kullanılması kombinin gerekliliğini, kombinin her evde bulunan bir elektronik eşya olması ise kombi servislerinin gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Sefaköy Arçelik kombi servisi kurulumundan, bakım, onarım çalışmalarından teknik desteğe kadar tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olacaktır. Tam donanımlı ekibimiz her işleminizi başarıyla gerçekleştirmektedir.

Kombiniz emin ellerde

Kombilerin bakım ve onarım çalışmalarının profesyonel kişiler tarafından yapılması son derece önem taşımaktadır. İşinin ehli ustalar tarafından yapılan bakımlar, kombinizi sağlıklı ve verimli kullanarak düşük ücretlerde yüksek ısılar elde etmenizi, içiniz rahat şekilde kışı geçirmenizi sağlar. Bakımlarla olası arızaların tespiti de yapılarak büyük sorunlar ile uğraşmanızın önüne geçilmiş olur. Sefaköy Arçelik kombi tamiri konusunda deneyimli ekiplerin doğru arızayı tespit ederek doğru parçalar kullanması sonucu tekrar eden arızaların ya da yanlış değerlendirmeden kaynaklı farklı noktaların arızalanmasının önüne geçilmiş olur. Kombi arızaları zamanında müdahale edilmediğinde hayati sorunlar teşkil edebilir. Bakımlarının zamanında ve her yıl yapılması da uzun ömürlü kullanım ve performans değerlerinin yüksek olmasını sağlamaktadır. Özellikle filtre tıkanıkları, gaz kaçakları, su sızdırması, tozlanması gibi durumların bakımla tespit edilmesi ve gerekli işlemlerin yapılması doğabilecek sorunların engellenmesini sağlar.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Müşterilerimizin memnuniyetini tüm işlemlerimizde öncelikli hedef sayan firmamız, kullanıcıların hiçbir konuda mağdur olmalarına izin vermez. Müşterilerimizle dünden bu güne inşa ettiğimiz güvenin kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile yarınlara taşınmasını amaçlamaktadır. Sefaköy Arçelik kombi bakımı uzman kadromuz tarafından yapılarak hiçbir konuda sorun yaşamamanızı amaçlamaktadır. Garantili parça değişimi, gün içinde hizmet tam donanımı araçlarımız ile ekipman sıkıntısı yaşanmaması gibi unsurları prensip olarak kabul eden firmamız kalıcı bir çözüm ortaklığına imza atmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin desteği ile sektörde kalıcı bir yere sahip olan firmamız her geçen gün büyümekte ve müşteri portföyünü genişletmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın