0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Sefaköy Alarko Kombi Servisi

590 kez okundu

Sefaköy Alarko Kombi Servisi

 

Uzun yıllardır faaliyetlerine aralıksız devam eden kurumsal firmamız Sefaköy Alarko kombi servisi sağlarken çok uygun fiyatlı seçenekleriyle adından söz ettirmektedir. Profesyonelliğin gereklilikleriyle çok hızlı bir şekilde araçlı ekiplerimiz tarafından hizmet sunmaktayız. Alarko marka tüm kombiler için yedek parça teminiyle birlikte uzman ekiplerimiz sorunsuz bir şekilde hijyen kalitesiyle işleyişleri kısa süre içinde sonuçlandırmaktadır.

Kombi Tamiri Olanakları

Çeşitli sebeplerden dolayı kombilerin kullanım ömürleri kısalırken aynı zamanda belirli denetimlerin ve temizliklerin gerçekleşmemesi de parça hasarları beraberinde getirmektedir. Bundan dolayı ekiplerimiz tarafından ortaya konan Sefaköy Alarko kombi tamiri işlemlerinde hasar görmüş, kırılmış parçaların değişimleri yapılırken tüm unsurlarda kontrolden geçirilmektedir. Aynı sorunun bir kez daha tekrarlanmamasını önlemenin ötesinde yakın zamanda ortaya çıkacak problemli durumları da ortadan kaldırmaktayız. Tüm işleyişlerimizde müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olan firmamız çalışanları uygun koşullarının tamamı da sağlarken arzu edilen gün ve saatlerde hizmet vermenin avantajına da sahiptir. Kombilerin tüm kontrolleri yapıldıktan sonra çalışma düzenlerinin de denetlenmesiyle tamir süreci sonlandırılmaktadır.

Kombi Bakım Süreçleri

Alarko marka kombilerin 6 ayda bir veya en fazla yıllık olarak bakımdan geçmesini önermekteyiz. Aksi durumda çok daha büyük problemli durumların çıkması söz konusu olurken maddi kayıplarında katlanması ihtimal dahilindedir. Belirli bakım ve onarımların yapılmamasıyla kombilerin çalışma düzenleri daha kısa sürede bozulmaktadır. Bundan dolayı çok daha düşük bir performansa sahip olarak çalışmaya devam ettirilmektedir. Yeterli ısınmaya sahip olunmamasından dolayı çok daha yüksek devirli kullanım söz konusudur. Bunun akabinde faturaların kabarması karşılaşılan sorunlardan sadece bir tanesidir. Ekiplerimiz tarafından ortaya konan Sefaköy Alarko kombi bakımı ile cihazın sıcak su ve ısıtma fonksiyonlarını denetlemekteyiz. Brulör, yanma kontrolü, gaz ayarları ve genel elektronik aksam denetimlerinin uzman ekiplerimizce gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Ardından emniyet kontrolü olarak da bilinen ateşleme otomatiğinin gaz durumu incelenmektedir. Pislik tutucuların tamamı ekiplerimiz tarafından temizlenirken su debisi ayarları da yapılmaktadır. Tüm filtre temizliklerini sağlayarak çok daha yüksek bir performansa sahip kombinizi sizlere sunmaktayız. Yeni kombi almış gibi yüksek düzeyli kullanım kazanmanızın yanında çok uygun maliyetlerle bakımları yaptırabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek Alarko marka kombilerinizin bakımlarını uygun şartlarda yaptırabilir, tüm tamirleri garantili parça değişimi sağlayan firmamız aracılığıyla elde edebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın