0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi

2573 kez okundu

 Doğalgaz ile çalışan kombilerin servis ihtiyaçlarında mutlaka sertifikalı teknik destek elemanlarından yardım alınmalıdır. Alanında uzman ve deneyimli teknik destek personelimiz sertifikalı çalışmaları ile Sancaktepe Kombi Servisi hizmetleri vermektedir. Radyatör tamiri, doğalgaz tesisi tamiri, doğalgaz tesisi gibi hizmetlerimizin yanında acil kombi servisi hizmetleri sunulmaktadır. Evlerimizin en önemli ihtiyaçlarını karşılayan kombilerimizin arıza durumlarında ciddi sorunlar oluşturuyor. Uzman olmayan kişilerden yardım aldığınızda ise başınıza daha fazla iş çıkabilir.

            Uzman bir ekibin sorunuza yaklaşımı ve çözümü çok daha tasarruflu bir tercihte olacaktır. Sorunlarınıza uzman ekip desteği ile yanıtlar sunulmakta ve bu şekilde cihazlarınızın arızalı olduğu durumlarda çok fazla mağduriyetler yaşanmasına izin verilmemektedir. Düzenli olarak yapılması gereken bakım hizmetleri ise kombilerinizi olası arızalara karşı da koruyacaktır. Yüksek performansta sürekli çalışması için cihazlarınızın yılda en az bir kere bakımlarının yapılması önemlidir. Bu şekilde çok daha az maliyet ise ısınabilirsiniz. Bu nedenle Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimiz ile cihazınızı sıfır ayarında bir çalışama verimi kazandırılması üzerine hizmetler verilmektedir.

            Kombi bakımlarında cihazlarınızın tozları, yanma hazneleri, tesisat filtreleri tamamen temizleniyor. Bunun yanında ateşleme elektrotları zımparalanmakta, prop gözleri temizlenmekte ve fan motoru da tamamen arındırılmaktadır. Hava oranı ölçülmekte, gerekiyor ise termostat değişimi yapılmakta ve gaz valfı üzerinde ayarlamalarda yapmaktayız. Çalışmalar tamamlandığın da müşterilerimiz ile birlikte cihazın çalışma verimi kontrol edilir. Bu alanda Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimiz ile can ve mal güvenliği elde edebileceğiniz bakım çalışmaları elde edebilirsiniz. Sunulan teknik destek çalışmaları garanti kapsamında yer almakta ve hizmetlerimize bu şekilde sigortamıza da yapmaktayız. Doğru bakım çalışmalarımız ile kombinizde oluşacak arızaların önceden önüne geçilir, bu şekilde maliyeti daha yüksek arızalarla yüz yüze gelmeden tedbir almış olursunuz.

Kombi Arızaları

            Kombiniz çalışmıyor ise ilk bakacağınız yer termostat derecesi olmalıdır. Sonrasında ise dönüş hatlarındaki filtrenin tıkalı olması gibi sorunlar oluşabilir. Görünürde herhangi bir sorun bulunmuyorsa Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimizden taleplerde bulunabilirsiniz.

            En önemli arıza durumları arasında patlamalı olarak yanan kombiler bulunuyor. Cihazların birkaç saniyelik gecikmelerinde içlerinde biriken gaz nedeni ile şiddetli bir şekilde patlamalı olarak yanması söz konusudur. Bu gibi olumsuzluklara maruz kalmamak adına alanında uzman teknik ekiplerimizden 7*24 yardım talebinde bulunabilirsiniz.

            Bazı durumlarda ise sıcak su açıldığında petekler çok daha fazla ısınıyor olabilir. Bu durumlarda ise sıcak su akışında yaşanan dalgalanmalarda bu soruna işaret eder. Sıcak su açıldığında normal düzende musluğa gitmesi gereken suyun ikiye bölünmesi nedeni ile suyun bir ısınıp, bir soğuması söz konusu olmaktadır. Bu sorun kalorifer kısmının kapatma işleminin tam anlamı ile yapılmamasından kaynaklandığı söylenebilir. Profesyonel teknik servis hizmetlerinden faydalanarak bu sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

            Radyatörlerde yer alan üstü sıcak altı soğuk durumları ise daha çok peteklerin içindeki tıkanıklıktan kaynaklanan bir sorun olmaktadır. Yanlış planlanan tesisatlar da bu şekilde sorunların ortaya çıkması da söz konusu olacaktır.

Doğalgaz Tesisatı Hizmetleri

            Kombilerde yaşanan sorunun arka planında pek çok gizli arıza olabilir. Özellikle tesisatlar da yaşanan sorunlarda bu tip aksaklıklar meydana getirebiliyor. Bu durumlar için Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimiz verilmektedir. Tesisatların yanlış planlanması ve zaman içerisinde bakım yapılmaması nedeni ile oluşan aksaklıklar cihazın çalışma verimini düşürecek sorunlara ya da arızalara neden olabilir. Bu nedenle arıza onarım çalışmalarında ilk kontrolü yapılan alanların başında yer alıyor.

Acil Kombi Servisi

            Soğuk bir kış günü yaşanan kombi arızası ile soğukta battaniyeler altında kalmak hastalıkların oluşması için en uygun ortamdır. Bu nedenle arıza durumlarında acil kombi servisi taleplerinde bulunabilirsiniz. En hızlı şekilde adresinize gelen ekiplerimiz, arızalara müdahale etmekte ve hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmekteyiz. Sancaktepe ilçesine hâkim olan teknik personelimiz özel ekipmanları ile cihazlarınızın en hızlı şekilde sorunlarının çözülmesini sağlamaktadır.

Petek Temizliği

            Kombilerinizden yüksek verim alabilmeniz için petek temizliğinin yapılması da çok önemlidir. Düzenli olarak temizliği yapılan peteklerde yüzde 30’a kadar ısı kayıplarının önüne geçilmesi mümkündür. Doğal olarak enerji sarfiyatı da azalmış olacaktır. Bu şekilde gereksiz yakıt tüketiminin de önüne geçilmektedir. Daha az yakıt ile daha yüksek bir ısı elde edebilirsiniz. Bu şekilde peteklerinizde ömrünün uzaması söz konusu olacaktır. Etkili bir şekilde yapılan petek temizliği kombi performansını da olumlu bir şekilde etkileyecektir.

            Petekler içerisinde dolaşan su ısındığında suyun dolaştığı alanlarda sutaşı, kireç ve çamur oluşturacaktır. Kirlilik zaman içerisinde ısı dolaşımının da önüne geçer. Özellikle radyatör vanalarının tıkanmasına neden olan bu durumlarda radyatörlerin üst kısımlarının ısınarak alt kısımlarının da ısınmamasına neden olabilir. Isıyı yükseltseniz bile hale üşüyorsanız mutlaka Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimiz içerisindeki petek temizliği çalışmalarına ihtiyacınız var demektir. Bu nedenle de petek temizliği çalışmalarını düzenli olarak yaptırmanız her yıl yenilenen bir sistem ile enerji kazanmanızı sağlayacaktır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

            Kombileriniz evlerinizdeki pek çok alanda kullanılan bir cihaz olarak, profesyonel teknik destek hizmetlerine en çok ihtiyaç duyan sistemler olmaktadır. Elektrik, su ve doğalgazı bir arada kullanan bu cihazların alanında uzman teknik ekipler tarafından takip edilmesi gereklidir. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile kaliteli hizmetler sunan Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimiz ekonomik servis ücretleri ile sunulmaktadır. Bu şekilde kombilerinizin en büyük destekçileri olmaktayız. Hizmet talepleriniz için firmamız ile irtibata geçebilir ve randevularınızı oluşturarak ihtiyaçlarınıza en uygun hizmetleri yerinde alabilirsiniz. Arıza durumlarında acil kombi servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakım Hizmetleri

            En az yılda bir kez yaptırılan bakımların cihazlarınızın yenilenmesini sağlaması itibari ile çok daha sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Kombi bakımı yaptırmak için pek çok sebebiniz bulunuyor. Bunlardan en önemlisi can ve mal güvenliğinizin sağlanması olmaktadır. Bunun yanında enerji tasarrufu, kombilerde oluşacak arızaların önüne geçilerek yüksek maliyetli parça değişimlerinin önü geçmek ve cihazlarınızın ömrünün uzaması olarak tarif edilebilir. Kombi kullanıcıları arıza vermeyen cihazları için bakım çalışmalarını önemsemeyebiliyor. Ancak arıza olmadığı, hiç olmayacağı anlamına gelmez. Düzenli yaptırılan bakımların uzun vadede çokça tasarruf ettirmesi söz konusu olacaktır. Bu nedenle Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimiz ile cihazlarınızın sıfır ayarda çalışma verimini yenilemesini sağlayabilirsiniz.

Tüm Sancaktepe Mahallerine Servis Kolaylığı

            Fatih, Meclis, Eyüp Sultan, Osmangazi, Yenidoğan gibi pek çok mahallesine anında hizmetler ulaştırılmaktadır. Sancaktepe’nin tüm mahallelerine uzanan Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerimiz anında ve ihtiyaçlara birebir cevap verir nitelikte olmaktadır. Oldukça kalabalık ve geniş bir ilçe olan bu mekânda hizmetlerimize bir çağrı ile ulaşmak mümkündür. 7*24 ihtiyacınız olan her anda anında kapınızda olan kombi servisi çalışmalarımız ile kış aylarında ısınma, yaz aylarında sıcak su mağduriyetleri yaşamayacaksınız. Yaşam konforunuzun temin edilmesinde büyük oranda etkili olan kombi servisi hizmetlerimiz ile kombilerinizin ömrünü uzatacak sonuçlar elde edebilirsiniz. Farklı marka ve modellerdeki cihazlara sorunsuz bir şekilde teknik destek veren ekiplerimiz, yedek parça ihtiyaçlarında orijinal parçalar kullanmakta ve bu şekilde cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde tamir edilmesi söz konusu olmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın