0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Salacak kombi servisi

375 kez okundu


Kombi Servisinde Uygun Fiyat

Kış aylarının geldiği şu sıralarda en büyük ihtiyacınız şüphesiz ısınmadır. Isınma ihtiyacımızı günümüzde kombi ile sağladığımız için her yıl bir önceki yıla göre kombi kullanımları artmaya devam etmektedir. Kullanıcı dostu olan bu cihazlar ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı kolaylıkla karşılayabilmektedir. Büyük kentlerin en büyük sorunu olan ısınma kombi ile çözüme kavuşmuştur. Salacak kombi servisi kapsamında hizmet veren firmamız her marka ve model kombinin bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerini yapmaktadır.

Kombiler kullandığınız diğer beyaz eşyalara göre daha farklı bir çalışma şekline sahiptir. Beyaz eşyalarınızın bakımları olmaz iken kombilerin bakımları oldukça önemlidir. Salacak kombi bakımı alanında hizmet veren firmamız kombilerinizi bakımlarını aksatmamanız hususunda uyarmaktadır. Bir kere kombi alayım uzun yıllar aynı performansta çalışsın derseniz hata yaparsınız. Kombiler zamanla kullanımdan kaynaklı olumsuzluklar ile karşılaşabilir. Toz ve kir kombinizin elektrik aksamlarına nüfuz ederek parçaların zarar görmesine neden olur. Bu yüzden kombi bakımlarını her yıl düzenli olarak yılda iki defa yaptırmanız kombinizin ömrünü uzatmaya da yardımcı olacaktır.

Piyasada kombi servisi konusunda faaliyet gösteren birçok firma vardır. Öncelikle firma seçimi yaparken beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına önem vermeniz gerekir. Orijinal yedek parça değişimleri yapacağından emin olmalısınız. Salacak kombi tamiri konusunda oldukça titiz davranan firmamız parça değişimlerinde orijinal parça tercih eder. Muadil parça değişimleri kombinizin rutin düzenini bozabildiği gibi daha ciddi sorunların meydana gelmesine neden olur. Eğer bakım ya da tamir sırasında parça değişimi gerekiyorsa öncelikle sizin onayınızı alarak işlerimize devam ederiz. Bütçenizi zorlayarak mağdur kalmamanız firmamızın en çok önemsediği konulardan birisidir.

Kombi kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi de kombiye bağlı peteklerdir. Ev içerisinde havada uçuşan toz ve kirler direk petek içlerine yerleştiği için zamanla istenilen sıcaklığı peteklerinizden alamazsınız. Salacak petek temizleme hizmetimizde peteklerinizin içerisinde biriken toz ve kirler profesyonel makineler ile temizlenmektedir. Petek temizleme hizmetimiz saatler alan bir işlem değildir. Aynı zamanda petek temizliği yaptırırken mevcut düzeninizi bozmanıza da gerek yoktur. Kısa sürede peteklerinizin içerisinde biriken tortular temizlenip peteklerinizin eski performansına dönmesi firmamız tarafından sağlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın