0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Protherm kombi servisi

760 kez okundu


 

Deneyimli kadromuz sizler için vaat ettiğimiz Protherm kombi servisi süreçlerinde tüm hususları yerine getirmekteyiz. Güvenli bir şekilde kombiniz ortaya çıkan arızaları giderir, bir daha aynı arızanın olmamasını garanti etmekteyiz. Bununla birlikte acil durumlarda dahi bizlerle hemen iletişime geçebilir, arıza kayıtlarınızın hemen ardından kombi tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Geniş imkanlara sahip olmanın yanı sıra, her daim sizlerin hizmetinizde olmanın ayrıcalıklarını elde edebilirsiniz.

Periyodik Protherm Kombi Bakım İmkanı

Kombi servislerinde belirli koşullarda hizmetlerde bulunmaktayız. Arıza tespitleri için kombinin çalışma düzeni ve parçalarının kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Buna karşın bilindiği gibi yaz-kış normal standartlarda ve yüksek performanslarda çalışması için kombilerin yılda en az iki kez bakımdan geçmesi gerekmektedir. Aksi durumda giderek azalan performans kaybından dolayı mekânın ısınması zorlaşabilir. Bundan ötürü daha yüksek seviyelerde kombinin çalıştırılmasıyla bir anda yüksek faturalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumun olmaması için istediğiniz anda bizleri arayarak Protherm kombi bakımı taleplerinizi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz kombinizin tüm bakımlarını düzenli bir şekilde yıl içinde yapabilir, durumlar hakkında sizleri bilgilendirir. Öncelikli olarak sızdırma durumlarının olup olmadığına bakılırken ardından vana ve iç kısımlarındaki parçaların denetimine geçilir. Ayrıca devamlı çalışmasından ötürü partiküllerin dolduğu kısımlarda temizlenir. Bununla birlikte tüm parçaların değişim ihtimalleri de söz konusudur. Yıpranmış veya aşınmış olan parçalarla kırılarak fonksiyonlarını yitiren bölümlerini yenilemekteyiz.

Protherm Kombi Arızaları Nelerdir?

Çeşitli nedenlerden dolayı arıza durumlarının olması da mümkündür. En çok görülen Protherm kombi arıza süreçlerinde çalışmama sorunu ilk sırada gelir. Bunun birçok sebebi olabilmektedir. Bunun dışında sıcak su sorunu ve yüksek ses problemleriyle de karşılaşılması görülmektedir. Kombi su kaçağı tamiri hizmetlerinde de öncü olan firmamız aracılığıyla tüm sorunlarınızı kısa zamanda ortadan kaldırabilirsiniz. Makul fiyat aralıklarında hizmetler sunan firmamızda sizlere özel ödeme koşulları da vaat ettiklerimiz arasındadır. Kombinin tüm bölümleri uzmanlarımız tarafından kontrol edilir, çalışmayan parçaların değişimleri de anında yapılır. Sonrasında ise çalışma süreleri ve çalışma anındaki durumlarda gözlemlenir. Kombilerde sıklıkla karşılaşılan çok derin problemlerde dahi ustalıkla çözüm yolları sunmaktayız. Müşteri odaklı anlayışımızla sizleri de müşteri olarak görmekten memnuniyet duyarız.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın