0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Poligon Kombi Servisi

758 kez okundu

Poligon Kombi Servisi

Erken dönemde kombi kullanımına başlamış olan semtlerden Poligon’da birçok kişinin zaman zaman yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle elektronik aletlerinin bozulduğu bilinmektedir.

Teknik destek için kısa sürede çözüm üretecek firma olmayan bu bölgeye dahil ettiğimiz kapsama alanımız doğrultusunda Poligon kombi servisi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizin nitelikli bir şekilde devam etmesi için birçok farklı müşteri grubuna hizmet verdiğimiz süre boyunca, kombilerin bakımını da en iyi şekilde sağlıyoruz.

Mesken ya da iş yerleri için civarda ikamet eden müşterilerimize en kısa sürede ulaşıp, kombilerin bakımı konusunda destek alacağınız sağlıyoruz. Firmamız her zaman rutin kontroller için Poligon kombi bakımı hizmeti vermektedir.

Poligon Kombi Arıza Onarımı

Ne zaman sorun yaşanacağı belli olmayan kombilerin arızalanması birçok açıdan mağdur olmanıza neden olur. Bu nedenle her zaman güvenebileceğiniz bir servis desteğini almanız gereken  Poligon kombi arıza durumunda size en kısa sürede ulaşacak bir servis bulmanız gerekir.  

Her marka kombi için sorun çözücü olarak çalışan ekibimiz, tüm Sarıyer ve yakı ilçelerde kombi servisi teknik desteği vermektedir. Bu destekler kapsamında sadece teknik olarak değil, temizlik konusunda da çalışma yapan firmamız tüm kombi problemlerinizi kısa sürede çözmek ve hızlı bir şekilde arızalanmış olan kombilerinizin onarım işlerini yapmak için Poligon kombi tamiri yapmaktadır.

Kombi Temizliği

Evin içindeki tüm kir ve tozları içine çeken kombiler, her zaman hijyen konusunda birçok sorun yaratmaktadır.

Nitelikli bir temizlik bu durumu önler ve gerekli hijyen sağlandığı gibi peteklerin verimli çalışmasını daha iyi ısı yaymasını da sağlar. Bu imkanı uzun süre yaşamak ve ek faturalar ödememek için Poligon kombi petek temizliği taleplerinizi bize hemen iletebilir, peteklerinizi temizletmek için randevu alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın