0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Pınar Mahallesi Kombi Servisi

770 kez okundu

Pınar Mahallesi Kombi Servisi

Geniş evleriyle bilinen Pınar Mahallesi uzun yıllar kombinin kullanıldığı bölgelerden biridir. Firmamızın çok müşterisi bulunan Pınar mahallesi kombi servisi olarak müşterilerimize memnun edici hizmetler vermekteyiz.  

Her zaman mutlu müşterilerimizi portföyümüze katarak daha geniş kapsama alanlarına yayılan servis ağımız sayesinde kombilerle sorun yaşayan insanların sayısı önemli ölçüde azalttık. Çünkü bizden hizmet alan tüm müşterilerimiz, uzun soluklu çözümlerle verimli bir ısınma imkanına sahip olmaktadır.

Her sonbahar ve ilkbaharda Pınar mahallesi kombi bakımı hizmeti alarak siz de bu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Pınar Mahallesi Kombi Arıza Onarımı

Kombilerinizin verimli çalışmadığı durumlarda kısa sürede destek almak ve acil durumlarda elinizin altında bir servis bulmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm Sarıyer bölgesine hakim olan ekibimiz, Pınar mahallesi kombi arıza durumunda size en kısa sürede ulaşacak bir servis gönderecektir.

Tüm kombi modelleri ve markaları için hizmet veren firmamızda çalışan personelimiz birçok eğitim almış ve bu eğitimler neticesinde uzmanlaşmıştır.  Tüm işlerimizi faturalı ve ekonomik piyasa koşullarında yaptığımızdan her zaman müşterilerin güvenini de kazanmış bulunmaktayız.

Memnun ve mutlu müşterilerle her marka kombilerinizin onarım işlerini yapmak için Pınar mahallesi kombi tamiri taleplerinizi iletişim forumlarımız ya da telefon numaralarımızdan bize iletebilirsiniz.

Kombi Temizliği

Kombilerinizin en kısa sürede temizlenmesi için mekanik aksamlarının dışında peteklerin de kontrol edilmesi gerekir. Tesisat için de gerekli kontrollerin sağlanmasından sonra rutin bir kombi bakımının ayrılmaz parçası olan temizlik işlemine geçilir.

Profesyonel ekipmanlarla yapılan temizlik, ısı kaybını önlemek ve ek faturalar ödememek için Pınar mahallesi kombi petek temizliği hizmeti olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Temizlikten hemen sonra aradaki farkı siz de görecek, kombilerin temizliği sonrası çıkan kiri görünce gözlerinize inanamayacaksınız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın