0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Paşalimanı Kombi Servisi

380 kez okundu

Paşalimanı Kombi Servisi

Paşalimanı kombi servisi ekibimize kombiniz ile ilgili her konuda başvurabilirsiniz. Kombiniz ile ilgili bakım, arıza her türlü konuda uzman kadromuz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Kombinizin yılda iki kez bakımını yapmakla yükümlü Paşalimanı kombi servisi ekibidir. Kışın zor durumda kalmamak için kombi bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Bakımı yapılmayan kombilerin kullanım ömrü kısalır ve zamanla çözümü zor sorunlar ortaya çıkar. Paşalimanı kombi servisi ekibimiz aradığınız andan itibaren kombiniz ile ilgili detaylı olarak sizi bilgilendirmektedir. Sorunsuz, kısa sürede çözüme ulaştıran bir ekibe sahibiz. Her kombi servisine kombinizi emanet etmeyiniz. Eve gelen kombi servisi ekibinin yetki belgesi olup olmadığını kontrol ediniz. Yetki belgesi olmayan kişilere kombinizi emanet etmeyiniz.

Paşalimanı Kombi Bakımı

Belirli aralıklarla yapılan kombi bakımınız için Paşalimanı kombi bakımı ekibimizin size kısa bilgi vererek başlamaktadır. Kombinin kapağını açmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol etmelidir. Bunun ardından kombinin sızdırmazlık durumu kontrol edilir ve kombinin içi açılır. Tozlanma varsa ve çok fazlaysa, kombinin tozları temizlenir. Kombi yanma odasında bulunan brülör temizlenir. Bunun ardından kombi içerisindeki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir. Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir. Daha sonra genişleme tankı kontrol edilir ve bar basıncı ayarlanır. Kombi kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenir. Yani kombiniz iç dış komple temizlenmiş olur. Yılda iki kez bakımı ihmal edilmemesi gerekir. İhmal edilen kombiniz size kışın zorlu soğuklarında büyük sorunlar çıkarabilir. Hastalık zamanı kış aylarında kombi bozulursa hastalık için en büyük davetiyeyi hazırlamış olursunuz.

Paşalimanı Kombi Tamiri

Bakımı yapılmayan temizliği sağlanmayan kombileriniz sorun çıkardığı zaman Paşalimanı kombi tamiri ekibimizi arayabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve gelişen teknolojinin bütün olanaklarını kullanan ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Kombi ve maddiyat konusunda bile orta yolu bulup sizi mutlu ve memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bazı dönemler kampanya dönemi yapılmaktadır. Bu dönemleri takip ettiğiniz zaman daha karlı bir iş yapmış olursunuz. Kombi tamiri ve bakımı konusunda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Paşalimanı Petek Temizleme

Petek temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği de içine alarak yapılan kapsamlı bir iştir.  Ayrıca petek temizliği kabataslak olarak yapılmaz. Özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir. Kombi bakımı ile bazen karıştırılabilir. Kombi bakımı yetkili servisler tarafından sadece kombinin düzenli olarak çalışıp çalışmadığının kontrolü ve gerektiği durumlarda kombi parçalarının temizlenmesi işlemidir. Ama petek temizliği ustalık gerektiren bir durumdur. Özel ilaçlar kullanılır. Petek temizliği çok önemlidir. Çünkü düşük ayarda verimli ısı sağlarsınız. Kombiye en uzak olan radyatör bile verimli ısı sağlar. Kombinin ömrü uzar. Daha az fatura daha fazla ısı sağlar. Temizleme sırasında kullanılan petek koruyucu ile kombinizin paslanması önlenmiş olur. Peteklerin yarısı sıcak yarısı soğuk gibi sorunları da Paşalimanı petek temizleme ekibimizin yaptığı işlem ile ortadan kaldırmış oluruz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın