0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Osmanbey Kombi Servisi

657 kez okundu

Osmanbey Kombi Servisi

Sürekli kullanmış olduğunuz kombinizde oluşan sorunların giderilmesi için Osmanbey kombi servisi olarak ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Telefon numaralarımızdan ulaşıp randevunuzu oluşturmanızdan sonra, hiç vakit kaybetmeden belirlenen gün ve saatte evinize gelmekteyiz. İlk olarak sorununuzu sizden dinleyip daha sonra kombinizi kontrol etmekteyiz. Daha sonra sorunla ilgili yapılacak işlem için kullanılacak malzemeleri, değişecek parçaları sizlere anlatıp aynı zamanda hepsinin maliyetlerini de hesaplayıp, fiyat bilgisini de sunmaktayız. Sunduğumuz bilgilerden sonra onay vermeniz halinde kombinize gereken işlemleri yapmaktayız.

Yaz aylarında kullanılmayan kombiler, kış mevsiminin soğuk günlerinden önce bakım yaptırılarak sorun çıkarmasının önüne geçilmektedir. Osmanbey kombi bakımı olarak kombi bakımı, kombi montajı, kombilere yedek parça hizmetlerini sağlamaktayız. Kombinize uygulamış olduğumuz bakım hizmetimizde ilk önce kombinin suyunu boşaltıp sonrasında belirli bir oranda hava basarak yapmaktayız. Kombideki fan sökülüp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri iyice elektrik süpürgesi ile temizlemekteyiz. Son olarak da nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlayarak kombinizi size teslim etmekteyiz.

Gerekli görülen zamanlarda bakım yaptırılmaması veya yanlış kullanımdan kaynaklanan durumlardan dolayı kombilerde arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Daha sonra kombide oluşan sorunun çözümü için gerekli olan parça değişimi veya tamir ne gerekiyorsa yapılarak sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Osmanbey kombi tamiri olarak bölgede tercih edebileceğiniz güvenilir firmalardan bir tanesiyiz.

Yaşanılan ortamlarda kullandığımız her eşyanın ve cihazın temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik sayesinde sağlıklı ortamlara kavuşularak cihazların da kullanım sürelerinin uzaması sağlanmaktadır. Bu yüzden ısınmak için kullanmış olduğumuz peteklerinde, belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Sıcak ortamda bakteriler daha çabuk oluşmaktadır, bundan dolayı da çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Bu yüzden de peteklerde kirlenmeler oluşmaktadır. İçerisinde oluşan kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda da tıkanıklık meydana gelerek petekler ısıyı aynı şekilde iletmemeye başlarlar. Osmanbey petek temizleme olarak firmamız çalışanları petek temizliğinde kaliteli, temizliğe uygun cihazlar kullanarak, uygun temizlik yöntemleriyle ve kimyasal malzeme kullanmadan peteklerin içini temizlemektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın