0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Ortabayır Kombi Servisi

906 kez okundu

Ortabayır Kombi Servisi

Hermetik ve yoğuşmalı şeklinde türleri olan kombiler artık günümüzün en önemli cihazlarından biridir. Teknolojik gelişmelerle yoğuşmalı kombilerin üretilmeye başlanmıştır. Yoğuşmalı kombiler enerji tasarrufu konusunda daha başarılı olduğu özellikle büyük evlerde daha verimli olabilmektedir. Kombi türünüz ne olursa olsun Ortabayır kombi bakımı ile bakımını yaptırmanız kombinizin sağlıklı çalışması açısından oldukça önemli olmaktadır.

Kombi Temizliği Çok Önemli

Kombiler ne kadar kapalı dolaplar veya kapalı alanlar içerisine monte edilse de zamanla iç aksamlarına kadar giren tozlar nedeniyle zarar görebilmektedir. Bu da kombinizde çeşitli arızalara neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kombinizin temizliği düzenli aralıklarla yaptırmalısınız. Kombinizde çıkan arızalar için de Ortabayır kombi arıza ile iletişime geçebilir sorununuza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Peteklerin Temizliğini İhmal Etmeyin

Kombilerden daha iyi verim alabilmeniz için peteklerin temizliğini de düzenliği aralıklarla yaptırmanız gerekmektedir. Çeşitli kimyasal ve özel ekipmanlarla gerçekleştirilen bu işlemle peteklerinizin çok daha iyi bir performansla çalıştığını göreceksiniz. Peteklerinizin temizliği için Ortabayır kombi servisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kombilerin düzenli temizliği ve bakımı yapılmadığı takdirde bir süre sonra kombinizden aldığınız verim düşecek ve kombiniz daha fazla enerji sarfiyatı yakacaktır. Bu da size yüksek doğalgaz faturaları olarak yansıyacaktır. Uygun fiyatlarla Ortabayır kombi tamiri ile bakım yaptırarak siz de kombinizin daha az enerji tüketmesini sağlayabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın