0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Nuruosmaniye Kombi Servisi

464 kez okundu

 

Kış aylarının soğuk günlerinde kombiler tarafından ısınma sağlanmaktadır. Senelik belirli periyotlarla kombilerin bakımının takip edilmesi gerekmektedir. Kombilerde oluşan bakım, arıza gibi tüm hizmetler için Nuruosmaniye kombi servisi tüm ekibiyle hizmetinizdedir. Kombinizin marka ve modelinin hangisinden olduğu bizler için hiç fark etmeden gerekli eğitimleri almış uzman ekibimiz sayesinde tüm marka ve modellerdeki sorunlarınıza hizmet verebilmekteyiz. Güvenli ve kaliteli hizmet sağlayan firmamız bakım ve tamir hizmetlerinde sizlere ekstra bir masraf çıkartmadan sadece sorunla ilgili oluşan maliyetleri sizlere söylemektedir.

Isıtma tesisatında en önemli yere sahip olan kombiler mekanik ve elektronik parçalara sahiptirler. Kış aylarında kombilerde oluşan sorunlar insanların yaşamlarını da etkilemektedir. Zamanında yaptırılmayan kombi bakımları daha sonra kombilerde arıza olarak karşınıza çıkmaktadır. Nuruosmaniye kombi bakımı firması olarak aynı gün hizmet vererek işinizin hemen halledilmesini sağlamaktayız. Kombilerinizin bakımını yaparken, tecrübeli çalışanlarımız ilk önce kombinin suyunu boşaltıp sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktadır. Sonra da kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri temizleyip, nemli bir bez ile silerek işlemi tamamlamaktadır.

Sobalı evlerin azalıp kombi kullanımının arttığı evler çoğalmaktadır. Kullanılan kombilerde bazen sorunla karşılaşılmaktadır. Kombiler otomatik olarak sorunun nedenini anlatmaktadırlar. Eğer kombiden sıcak su akmıyor veya kombide su azaldıysa bunu hata kodları ile ifade etmektedir. Ancak her kombi markasının kendine ait arıza kodları vardır. Bu yüzden ilgili kişilerden hizmet almanız gerekmektedir. Sorun daha da büyümeden Nuruosmaniye kombi tamiri firması olarak, sizlere hemen yardımcı olmaktayız. Firma olarak uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Isınmayı sağlamak için sadece kombilere bakım yaptırmak yeterli olmamaktadır. Peteklerin de belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Nuruosmaniye petek temizleme olarak uygun kimyasal temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanımıyla temizlemekteyiz. Temizlik yapılırken buharlı makinenin vermiş olduğu basıncın etkisiyle peteklerin içerisinde yer alan toz parçaları aşağı doğru itilerek temizlemekteyiz. Petekler dar, kapalı bir şekilde olduğundan dolayı temizlik sırasında eller kullanılarak temizlenmesi neredeyse imkânsızdır. Profesyonel ekibimizle ve uygun cihaz kullanımıyla kısa sürede temizlemekteyiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın