0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Nurtepe Kombi Servisi

909 kez okundu

Nurtepe Kombi Servisi

İyi bir kombi servisinden hizmet almak çok önemlidir. Eğer işini iyi yapmayan bir kombi servisine kombinizi emanet ederseniz sonrasında sorun yaşama ihtimaliniz oldukça yüksektir. Çok yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz ya da tamir edildiğini düşündüğünüz kombiniz yeniden arızalanabilir. Siz de Nurtepe kombi servisi ile bu tür sorunlarla karşılaşmadan üstün hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Çok Önemli

İnsan ilişkileri tamirat işlemlerinde çok önemli olmaktadır. Asık suratla yapılan bir tamirat işlemi ortamın gerilmesine ve sorun olmayacak şeylerin sorun olmasına sebep olabilmektedir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız güler yüzlü personeliyle Nurtepe kombi arıza ile sorunlarınıza keyifli bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Şeffaf Hizmet

Kombinizin bakımı esnasında arıza kodlarıyla ilgili size gerekli bütün detaylar belirtilerek kombinizin durumu hakkında sizin de ayrıntılı bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır. Böylece Nurtepe kombi bakımı ile kombinizle ilgili sürpriz bir sorunla veya masrafla karşılaşma olasılığınız ortadan kalkmış olur.

7/24 Hizmet Anlayışı

Kombinizin ne zaman arızalanacağı belli olmaz ve kombiniz arızalandığı zaman hemen tamirinin yapılması gerekir.  Bu nedenle kombi servisinize 7/24 ulaşabilmeniz çok önemlidir. Siz de 7/24 ulaşabileceğiniz Nurtepe kombi tamiri hizmetiyle kombinizin tamirini her an yaptırma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken servisimizi arayarak arıza kaydını açtırmanız olacaktır. Böylece aklınız kombinizin arızasında olmayacaktır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın