0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Nişantaşı Kombi Servisi

443 kez okundu

Nişantaşı Kombi Servisi

Nişantaşı kombi servisi size ve sevdiklerinize bir telefon kadar uzaktayız. Kombi bakımı ve kombinizle ilgili her türlü sorunlarınızda ekibimiz size yardım için her zaman hazırdır. Kombiler evimizde en değerli eşyalarımızdır. Kombisiz bir ev düşünülemez. Kombi evde hayattır. Yaz kış sıcak su, kışın hem sıcak su hem de ısınmak için kombiye ihtiyaç duyarız. Evde kombi arızalandığı zaman sizi büyük zorluklar bekler. Bunun için kombinin her türlü bakımını yaptırmak gerekir. Evde bir de çocuk varsa düşünülmesi gereken en önemli konu kombiniz. Minik yavruların üşüyüp hasta olmasını istemeyiz.

Nişantaşı Kombi Bakımı

Kombilerinizin yılda en iki kez bakımının yaptırılması gerektiğini biliyor muydunuz? Kombilerinizde sorun olsun veya olmasın her koşulda Nişantaşı kombi bakımı firmamızın profesyonel ekibi aracılığıyla kombi bakımınızı gerçekleştiriniz.  Bakımı aksatılan kombiler zamanla büyük sorunlar çıkararak sizleri zor durumda bırakabilir. Mesela bakımı yapılmayan kombiler fazla fatura ödemenize neden olur.  Bakımı yapılmayan kombiler yeterli performansı sağlayamaz ve yeterli ısınamazsınız. Yeterli ısı olmayan evde hasta olmak kaçınılmaz olur.  Evinizde bulunan çocuk veya yaşlı kişilerin hastalanmasına sebep olur. Fazla fatura ödememek, geç ateşleme veya sıcak su için çok bekleme gibi durumlara son verelim. Kombi bakımımızı yaptıralım.

Nişantaşı Kombi Tamiri

Kombi bakımı yapılmayan kombiler zamanla arıza vermeye başlar. Bu arızalar sonucunda Nişantaşı kombi tamiri için ekibimizi arayıp hemen yardım isteyebilirsiniz. Çünkü kombiler evde en önemli eşyalarımızdır. Güvenli ve hızlı bir çalışma için bizi arayabilirsiniz. Bakımı yapılan kombiler de arıza durumu çok rastlanmaz. Çünkü bakım sırasında her türlü kontroller yapılır. İç dış bütün temizliği yapılır. Çalışma durumu kontrol edilir. Her konuda gördüğümüz gibi kombi bakımı çok önemlidir.  Büyük tamir gerektiren durumlar ile karşı karşıya kalmamak için kombi bakımını yaptırınız.

Kombi bakımını yaptırdığımız gibi petek temizliğinin yaptırılması gerekir. Yıllarca kullanılmış peteklerin de temizliğe ihtiyacı vardır.  En çok temizliğin yapılması gereken yer kalorifer tesisatıdır. En çok pislik, çamur, kir kalorifer tesisatındadır. Peteklerde koruma için gerekli yağ vardır. Bu yağ yapılan çalışma ile birlikte kesinlikle petekten çıkmaz ve sistemde kalır. Petekler yerinden sökülmeden temizliği yapılmalıdır. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın