0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Moda Kombi Servisi

443 kez okundu

Moda Kombi Servisi

Günümüzde artık kombilerle ısınma sağlanmaktadır. Kombilerde oluşan bakım, arıza gibi tüm hizmetler için Moda kombi servisi bir telefon kadar uzağınızdadır. Firmamız telefon numaralarından bizlere ulaşıp randevu oluşturmanızdan sonra, gerekli eğitimleri almış uzman ekibimiz sayesinde tüm marka ve modellerdeki sorunlarınıza hizmet verebilmekteyiz. Evinize gelip kombinizi inceledikten sonra kombinize yapılacak işleme ve hizmetimize göre ücretler değişmektedir. Haftanın her günü istediğiniz zamanlarda hizmet vermekteyiz. Firmamızın amacı daima müşterilerimizin memnuniyetidir.

Kombilerinizin verimli çalışmasını sağlamak ve kullanım ömrünü uzatmak için bakım yaptırmak istediğinizde Moda kombi bakımı olarak hizmetinizdeyiz. Ayrıca sorunlarınızın çözümü için aynı gün hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin asla mağdur olmasını istememekteyiz. Kombi bakımını yaparken sırasıyla ilerlemekteyiz. İlk önce kombinin suyunu boşaltarak, sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktayız. Daha sonra kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri elektrik süpürgesi yardımıyla iyice temizleyip, nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlamaktayız.

Kombilerde farklı sebeplerden dolayı farklı sorunlar meydana gelmektedir. Kombinin sigortayı attırması, çalışmaması, ateşleyip tekrar sönmesi gibi daha birçok sorunlar oluşmaktadır. Sizlerde bu gibi sorunlarla karşılaştığınızda Moda kombi tamiri olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Kombinizin gerekli incelemeleri yapıldıktan sonra gerekli olan tamir veya parça değişimi işlemlerini yapmaktayız. Hizmet anında kullanılan yedek parçalara firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Sürekli aynı yerde kullanılan petekler kirlenmektedir. Kirlenen petekler kullanılmaya başlandığında ortamdaki temiz hava yerine kirli hava oluşmaktadır. Astım ve alerji gibi sağlık sorunları olan kişiler bu durumdan oldukça etkilenmektedirler. Moda petek temizleme olarak buhar makinesi kullanımı ve temizliğe uygun, zarar vermeyen kimyasal temizlik malzemeleri kullanımıyla sizlere tertemiz petekler sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz cihaz ve malzemeler sayesinde peteklerin temizlendiği ortamlara da zarar vermemekteyiz. Temizlenecek peteklerin sayısına göre firmamızda petek temizleme ücreti değişiklik göstermektedir. Temiz olan petekler verimli şekilde ısıyı yansıtarak ortamların ısınmasını sağlamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın