0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Mimarsinan Kombi Servisi

780 kez okundu

Doğalgaz sistemi ile ortak çalışan kombilerin bakımı ve tamiri  kombi servisi tarafından ele alınmaktadır. Bu bağlamda hizmet sunan Mimarsinan kombi servisi Mimarsinan başta olmak üzere çevre mahallelerde de hizmet vermektedir.

Kombi hakkında her bileşenin bakım ve onarımını tamamlayan firma kombiyi eski  kalitesine döndürmekte ve çalışma kapasitesini ilk günkü gibi tamamlamaktadır.

Kombi Servisinde Ele Alınan Hizmetler

Kombi çalışmaası ile ilgili oluşacak ve oluşabilecek tüm  problemlern ortadan kaldırılması için çalışan kombi servis personeli kombi çalışma prensibi konusunda uzman kişiler tarafından olauşmaktadır.

Mimarsinan kombi bakımı başta olmak üzere kombi tamiri, kombi arıza tespit ve onarımınıda  ele alan firma, kombi ve bileşenlerini bir bütün olarak ele almaktadır.

Kombi tesisatı ve diğer elemanları arasındaki bağlantılarının da bakım ve onarımının yapıldığı bu hizmette kombinin görevini tam anlamı ile yapması sağlanmaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı oluşan kombi arızana istinaden Mimarsinan kombi arıza tespiti ve onarımını kısa sürede ele alıp tamamlayan firma, gelecekte oluşacak arızaya karşı da gerekli önlemleri almaktadır.

Kombi Tamirinde Ele Alınan İşlemler

Kombi tamirinde kombi çeşidine göre ele alınmaktadır. Özellikle bacalı kombilerde servis tarafından uygulanan Mimarsinan kombi tamiri hizmetinde arızanın yer tespitinin yapılması hem sürecin kısa sürmesini sağlamakta hem de arızanın giderilerek cihazın daha kalteli çalışmasına olanak tanımaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın