0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Merter Kombi Servisi

2158 kez okundu

Merter, tekstil sektörünün kalbinin attığı ve gün içinde binlerce kişinin ziyaret ettiği İstanbul'un yeni alışveriş, eğlence ve otel merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Yenilenen ve gelişen yüzüyle Merter, yaşam alanı için oldukça elverişli hale geliyor..  Her geçen gün büyüyen ve gelişen dünyada İstanbul için önemli bir konumda bulunuyor ve daha da güzelleşiyor. Özellikle kış aylarında Merter'de bulunan ev ve ofislerinizdeki kombilerinizin farklı alanlarda hizmetini sunmakta firmamız sağlıklı bir yaşam alanına sahip olmanız için çalışıyor. Kombiler, modern dünyaya ayak uydurmuş olan modern görünüme sahip küçük ve şık tasarımlı ısıtma cihazlarıdır. Evinizde bulunan odalarınızı ve çeşmelerinizden akan suyunuzu ısıtmak için tasarlanmış olan çok faktörlü ürünlerdir.

Merter kombi servisi olarak, kuruluşumuz tarafından yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile bölgede bulunan her ev ve ofise 7/24 hizmet sunmaktayız. Günün her saatinde arayabileceğiniz çağrı merkezimiz ile bakım, arıza veya sorularınızı yanıtlıyoruz. Müdahale konusunda ise acil bir şekilde arıza veya bakım kaydınızı oluşturup en kısa sürede çözüm için kombi servisimizi evinize veya ofisinize yönlendiriyoruz. Firmamız tarafından evinizde ya da ofisinizde bulunan bütün marka ve modeldeki kombilerinizin bakımını yapılmaktadır. Tüm kombi cihazlarının ve modellerinin üzerinde çalışmış ve deneyim edinmiş firma çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet deneyimini sunmaktan gurur duymaktadır. Çağrı merkezi hizmetimiz mevcut olduğu için her zaman daha acil müdahale gerektiren durumlarda gerek telefondan gerekse servisimiz ile sağlıklı iletişim tarzımızla memnuniyetinizi  garanti ediyoruz.

Kombiniz Bakım İstiyor Olabilir

*Petekleriniz yandığı halde ısıtmıyorsa

*Kombiniz su dönüşümünü sağlayamıyorsa

*Petekler patlamalı bir şekilde yanmaya başladıysa

*Radyatörün bazı bölgeleri sıcak bazı bölgeleri soğuksa

*Kombi rahatsız edici bir ses ile çalışmaya başladıysa

*Kombiden su sızıyorsa

*Sıcak su akmıyorsa ve su ısınmıyorsa

*Kombiniz devamlı arıza veriyorsa

Kombiniz sizden ilgi, uzman kombi servisinden ise bakım ve onarım istiyor olabilir...

Yukarıda belirtilen maddelerden biri olsa dahi mutlaka servisimiz başvurarak yardım isteyiniz. Küçük problemler büyümeden müdahale edildiği takdirde uzun vadede ekonomik olarak avantajlı sonuçlar elde etmiş olabilirsiniz. Kombilerde dikkat ve bakım isteyen cihazlardır. Periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

 

Merter Kombi Tamiri

Kombinizin muhtemel bir arıza durumunda profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede kombinizin onarımı gerçekleşmektedir. İstek ve önerilerinizi her zaman için en ön planda tutan firmamız bünyesinde en ekonomik, en avantajlı, en kaliteli ve saygılı hizmet daima mevcuttur. Bunun için iletişim ve saygıyı çok önemsiyoruz. Tamir sırasında uzman bir hizmet aldığınızı hissedebilirsiniz. Bu nedenle ekibimiz tamir, bakım ve onarım esnasında sizlerin beğenisini kazanmak adına özenle görevlerini yerine getirmektedir.

 Tamir gerektiren durumlarda kombinizin onarımı acilen gerçekleştiği takdirde uzun zamana yayılan bir ekonomik avantaj sağlanmış olacaktır. Böylece kombinizi çok daha uzun ömürlü ve daha güvenle kullanabileceksiniz. Merter kombi tamiri hizmetimiz esnasında en çok hassasiyet gösterdiğimiz husus müşterilerimizin beğenisini, memnuniyetini ve tam olarak güvenini kazanmaktır. Bunun için her zaman ilk günkü gayret ve çabayla sizlere hizmet vermek adına çalışmaktayız. Uzman ve eğitimli ekibimiz ile birlikte talep edilen, önerilen konulara daha özen göstererek; müşterimizi anlayarak, istekleri doğrultusunda hareket ederek yolumuza devam etmekteyiz.

Merter Kombi Arıza

Sağlam çalışan, sağlıklı ve kaliteli bir kombiniz de olsa; bir kombinin ne zaman arızalanacağı bilinmez.. Hiç gerekmeyen bir zaman da olabilir veya en çok lazım olduğu zaman da.. Özellikle kış aylarında ise kombiniz için hemen servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Herhangi günde ve saatte ulaşabilirsiniz. Kombi arızası, önemli misafir zamanına denk geleceği gibi bebeğinizin günlük fakat önemli ihtiyaçları sırasında da gerçekleşebilir. Oluşan arıza durumunda hiç vakit kaybetmeden firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Arızanın durumu hakkında ön bilgi vererek en kısa zamanda Merter kombi arıza servisimizi evinize ya da ofisinize yönlendiriyoruz. Mağduriyet yaşanmaması için özenle çalışmakta olan işinin uzmanı profesyonel ekibimiz tarafından çok kısa sürede kombinizin arızası giderilmektedir. Küçük de olsa arıza ile ilgili yaşadığınız konularda hemen servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en iyi tecrübeyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışan profesyonel ekibimiz yüzünüzü güldürüp, memnun olmanızı sağlayacaktır. Bazı küçük arıza durumlarında dahi olsa ihmal edilen her arıza ileride çok daha büyük sorunlara neden olacaktır ve vaktinde çok daha uygun ve cazip bir ücret ödeyerek ekonomik olarak yaptıracağınız onarım ise bugün büyüyecek ve son arıza ile daha da maliyetli hale gelecektir. Bütün bunları göz önünde bulundurarak her müşterimize deneyimlerimiz ile tecrübe ettiğimiz önerimiz arızalarınızı firmamıza bildirmeniz ve uzman kişiler tarafından yardım almanızdır. Eğitimli ve donanımlı tekniker ve teknisyen ekibimizle birlikte tam olarak profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Merter Petek Temizliği

Kombi peteklerinizin her sene en az bir kere temizlenmesi gerekmektedir. Petek temizliği, hem ekonomik hem de sağlık açısından oldukça önemli bir konudur. Bu ritüel petek temizliğinin yapılmadığı kombilerde zamanla ısı yayma özelliği geriler hatta yok olur. Isı yaymayan petek için ise genellikle kombinin derecesi devamlı olarak yükseltilir. Böylece ekonomik olarak ilk zararı elde etmiş oluruz. Petek temizliği konusunda da sektörde faaliyet gösteren firmamız tarafından temizlik zamanı gelmiş olan petekleriniz özenli bir çalışma ile özel olarak hazırlanan kimyasal ürünler ile temizlenmektedir. Tıkanan, tozlanan, zaman içerisinde yıpranan petekler; kirlerinden arındırılarak daha sağlıklı ve kaliteli ortama zemin hazırlamaktadırlar. Çünkü petekler yeterince temiz olmadıkları zaman peteklerden odaya yayacakları tozlar nedeniyle hastalıklara neden olacaklardır. Merter petek temizliği hizmetimizle sektörde, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam alanı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Petek Temizliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Günümüzde petek temizliği konusunda doğru olmamakla birlikte doğru olduğuna inanılan görüşler vardır. Bunlardan bazıları;  petek temizliği yapılması yanlıştır, petek delinir hatta çürür düşünceleridir. Bu tarz düşüncelere ihtimal dahi verilmemesi gerekir. Kirlilik peteklerde değil tesisatta oluşmaktadır. Kir, toz ve çamur özellikle plastik borularda oluşur. Sektörde yaşadığımız profesyonel tecrübelere dayanarak basitçe söyleyebiliriz ki petek her zaman bakım isteyen hatta yılda en az bir kere, gerektiği durumlarda ise ekstra olarak bakım istemektedirler. Temizlik işlemi peteğin uzun ömürlü olması için şarttır. Yaşadığımız tecrübelerimizle ve müşteri memnuniyetimizle bunları rahatlıkla dile getirebilmekteyiz. İşimizin prosedür ve yapısı gereği sektörün mutfağındaki bilirkişiler olarak petek temizliği şarttır.

Acil kombi servisi hizmetimiz ile her gün ve saatte Merter’in her bölgesine hizmet veriyoruz. Kış aylarında sımsıcak yuvalarınızın asla sıcaklığını kaybetmesini istemiyoruz bu nedenle durmadan ilk günkü aşkla kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Kombi Servisi olarak en büyük hedefimiz mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmektir. Dünden bugüne siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak yolumuza gururla devam ediyoruz. Aşkla yapılan her iş sanattır.. Ve biz işimizi sanatla, saygıyla yapıyoruz. Mutlu yuvalarınız için ve kaliteli yaşam alanlarınız için daima yanınızdayız. Memnuniyetiniz, mutluluğumuzdur...

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın