0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Maltepe Kombi Servisi

3784 kez okundu

MALTEPE KOMBİ SERVİSİ

            Kombi cihazlarınızın yüzde yüz verim ile çalışması için yıllık periyotlar halinde bakımlarının yapılması çok önemlidir. Alanında uzman, deneyimli ve sertifikalı teknik destek ekiplerimiz ile Maltepe Kombi Servisi hizmetleri sunmaktayız. Yaptığımız bakı çalışmaları ile kombinizin ömrünün uzaması ve ilk günkü performansının uzun yıllar sürdürülmesi söz konusu olmaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan bir cihaz, can ve mal tehdidine yol açmaz. Yaşam alanı çok daha konforlu olmaktadır. Ekonomik açıdan da tasarruf sağlanması söz konusu olmakta ve özellikle doğal gaz tüketimi alanında tasarruf elde edebilirsiniz. Bu durumu da en net şekilde faturalarınıza yansıyan rakamlarda inceleyebilirsiniz.

            Aynı zamanda olası arızalarında önüne geçilmesi söz konusudur. Bu nedenle yılda bir kez kombi bakımının yapılması öneriliyor. Aksattığınız  ya da önemsemediğiniz bakım ve temizlik çalışmaları cihazınızın ömrünün kısalmasına neden olacaktır. Bunun yanında cihazlarınızın yüksek verim ile çalışmasının önüne geçecektir. Ani bozulmalarla karşılaşma oranı artmakta ve cihazların normalden daha fazla doğalgaz tüketimi yaşaması söz konusu olmaktadır. En önemli sorun ise yaşam alanlarınızda ısıtma alanında yeterince verim alamazsınız. Her türlü teknik destek ihtiyaçlarınızda Maltepe Kombi Servisi hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

            Sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız, 7*24 servis hizmetleri sunmaktadır. Bilinen, güvenilen ve tanınan bir marka olan firmamız, Maltepe Kombi Servisi hizmetleri taleplerinizde memnuniyet odaklı çalışmalar sunmaktadır. Arıza onarım çalışmalarında ise olası yedek parça ihtiyaçlarına karşı hazırlıklı olan firmamız, bu olumsuzlukların devam etmemesi adına pratik çözümler üretmekte ve mağduriyetlerinizi sınırlandırmaktadır. Yedek parça ihtiyaçlarında orijinal parçalar sunmalıdır. Bu da cihazınızın sıfır cihaz kalitesinde uzun yıllar yüksek verim sağlaması anlamına gelecektir. Cihazınızın bakımı düzenli yapılmadığında arıza sinyalleri verebilir, en çok ihtiyacınız olan bir zamanda parça değişimi durumları ile yüz yüze bırakabilir. Bu nedenle bakım çalışmalarının düzenli yapılması pek çok masrafın önüne geçecektir.

Kombi Arızaları

            Sürekli çalışan mekanik cihazlarda zaman içerisinde belirli aksaklıkların olması oldukça normaldir. Kombi cihazlarınız içinde durum bu şekildedir. Bazı durumlarda radyatörlerin üstü sıcak, alt kısmı soğuk olabilir. Bunun nedeni filtrelerin tıkalı olması, petekler içinde tıkanıklık meydana gelmesi, cihazın sıcak su ve kalorifer ayrıştırıcılarında aksamalara neden olabilir. Tesisat planlamalarında yapılan yanlışlarda bu şekilde sonuçlanabilir. Kombiye yakın peteklerin kısılması sonucunda suyun uzak peteklere daha hızlı ulaşması sağlanabilir. Tüm bu sorunlar ve çözümleri için Maltepe Kombi Servisi teknik destek hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

            Kombiniz ses yapıyor olabilir. Bu durumda fan motorunda sorunlar vardır. Ya da cihazınızın devir daim motorunda sorunlar yaşanıyordur. Cihazın haznesindeki su içerisinde hava olabilecektir. Cihazınızın üç yollu vana kısmında da hatalar yer alabilir. Tüm bu durumlar teknik destek almanız gereken sorunlardır. Bu nedenle arıza durumlarında acil olarak ulaşabileceğiniz servis hizmetlerimiz çağrılarınıza anında yanıtlar verilmektedir.

            Başka bir sorunda ise cihazınız sıcak olduğu halde su gelmiyorsa suyu gereğinden fazla açmış olabilirsiniz. Ya da ısınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Sıcak su hattına farklı bir yerden su karışıyor olabilir. Yaşanan bu sıcak su sorunların cihazın verimli çalışmasının da önüne geçebilecektir. Bu nedenle alanında uzman ve farklı marka, model cihazların sorunlarına vakıf olan teknik ekiplerimiz cihazlarınızın sorunlarına profesyonel destekler sunabileceklerdir.

Acil Kombi Servisi

            Günlük yaşantınız için en gerekli cihazların başında kombiler gelmektedir. Bu cihazlarınızda yaşayan sorunlar cihazlarınızın çalışmamasına neden olabilir. Bu da evlerinizde ocak, ısınma ve sıcak su alanında muafiyetler oluşturacaktır. Günlük ihtiyaçlarınızın karşılanamaması işlerinizin akmasına neden olur. Bu nedenle acil durumlarda 7*24 hizmetler veren Maltepe Kombi Servisi hizmetleri ile ihtiyaçlarınız için ideal çözümler elde edebilirsiniz. Sorunlarınızın çözümleri için en kısa sürede pratik hizmetler sunulmaktadır. Bunun yanında ekonomik fiyat aralıklar sunulmakta ve yaşadığınız sorunların anında çözüme ulaşması sağlanmaktadır. Isınma, sıcak su ve ocak gibi ihtiyaçlarınızda mahrumiyetler yaşamak için teknik destek hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Günün her saatinde yaşadığınız sorunlara anında çözümler bulunmaktadır.

Petek Temizliği

            Petekler içerisinde ısınmayı sağlamak için şebeke suyu kullanılmaktadır. Bu su içerisindeki toprak atıkları ve kireç peteklerin içerisinde birikir. Ve bu şekilde devam edildiğinde bu alanda bir tabaka oluşturur. Zaman içerisinde bu tabaka kalınlaşır. Çünkü birikmelerle oluşan bu tabaka ısınma önünde çok önemli bir engel olacaktır. Özellikle petekler belirli bir kısma kadar ısınıyor ve sonrasında soğuyor ise petek temizliğini gündeme getirmenizin zamanı gelmiş demektir. Peteklerdeki bu aşırı kirlilik filtrelerin tıkanmasına da neden olacaktır. Bu da kombinin arıza vermesi sorunlarını ortaya çıkaracaktır. Bu şekilde sorunların yaşanmaması için petek temizliğini Maltepe Kombi Servisi hizmetlerimiz içerisinden taleplerde bulunabilirsiniz. Petek temizleyicileri kullanılarak peteklerin tamamen temizlenmesi söz konusu olacaktır. Temizlenen petekler ısınma alanında daha yüksek verim elde etmenizi sağlayacaktır. Bu da faturalarınızın da daha düşük aralıklarda olmasını sağlayacaktır.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

            Kombi doğalgaz ile çalışması nedeni ile tesisatlarının çok dikkatli bir şekilde yapılması önemlidir. Hem tesisat sorunlarınızda hem de kombi bakımı alanında en etkin çalışmaları sunan teknik ekiplerimiz bu çalışmaları ile cihazınızın ömrünü uzatacaktır. Bunun yanında daha yüksek verim ile çalışması da söz konusudur. Yaşam konforunu artırmak amacı ile yaptırmanız gerekli olan kombi bakımı çalışmaları alanında uzman ekiplerce, her aşamasının bilgilendirmeler yapılarak tamamlanması gereken bir iştir. Özellikle elektrik, gaz ve su gibi enerji kaynaklarını aynı anda kullanan bu sistemlerin tehlikeli durumlar oluşturmaması için yıllık olarak periyodik bakımlarının yapılması hayati bir tedbir olacaktır. Bu alanda Maltepe Kombi Servisi can ve mal güvenliğinizi tehdit etmeyecek şekilde düzenlemeler yapmaktadır. 7*24 acil teknik destek ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümler sunulmaktadır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

            Alanında uzman teknik ekiplerimiz farklı marka ve model kombilerinizin her türlü teknik destek ihtiyaçları için en profesyonel çalışmaları sunmaktadır. Yılların birikimi, sürekli yenilenen bilgileri ile teknik alanında arıza, onarım, bakım, tesisat alanlarında en ideal destekler sunulmaktadır. Karşılaşılan her sorunda profesyonel çözümler sunulmakta ve müşterilerimizin beklentilerinin en ekonomik bir şekilde çözüme ulaştırılması söz konusudur. Çağrı merkezlerimize ulaştığınız andan itibaren mükemmel bir koordinasyon ile çalışan elemanlarımız sorunlarınızın çözülmesinde birbirleri ile irtibatlı olarak çalışmaktadır.

Kombi Bakım Hizmeti

            Cihazlarınızın çalışma mekaniğini çok pratik bir şekilde takip etmeniz gereklidir. Oluşan her aksaklığı ciddiye almak belki de hayati bir tehlikenin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Çünkü yaşanabilecek doğalgaz sızıntıları patlamalara varan sorunlarla ortaya çıkabilir. Küçük bir sorun çok geniş bir çevrede hayati risk oluşturan tehlikelere yol açabilir. Bakım çalışmalarının önemi tam da bu kısımda devreye giriyor. Bakımı yapılan cihazların gerekli tüm kontrolleri sağlandığı için sorunlarının büyümeden halledilmesi söz konusu olacaktır. Bu alanda Maltepe Kombi Servisi çalışmalarımız ile Maltepe içerisindeki tüm mahallelere hızlı bir şekilde servislerin yapılması mümkün olacaktır. Servis kolaylığı sunan firmamız, oldukça geniş bir alana teknik destek imkânları sunmaktadır. Birbirinden farklı modellerde ve markalardaki kombi cihazlarınızın teknik destek ihtiyaçlarına birebir çözümlerimiz ile müşteri memnuniyeti elde etmekteyiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın