0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Mahmutpaşa Kombi Servisi

493 kez okundu


Mahmutpaşa Kombi Servisi

Günlük hayatımızda birçok elektrik cihaz kullanmaktayız. Ancak bazı zamanlarda bu cihazlarda sorunlar oluşmaktadır. Kombilerde hayatımızda kolaylık sağlayan ve sürekli kullanılan cihazlardan bir tanesidir. Kombilerde gerek elektrik kesintilerinden, gerek su kesintilerinden veya uzun yıllardır bakım yaptırmadan çalıştırılmaktan dolayı sorunlar oluşabilmektedir. Bölgede meydana gelen kombi sorunlarınız için Mahmutpaşa kombi servisi olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Kombilerinize yapmış olduğumuz tamir veya parça değişimi hizmetlerimiz için sizlere 1 yıl garanti vermekteyiz. Firmaya ait telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorununuzu bildirmeniz ve randevu oluşturmanız yeterli olmaktadır.

Kombinizin bakımlarını yaptırarak uzun ömürlü ve verimli kullanmak için Mahmutpaşa kombi bakımı firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Kombi bakımı yaparken, kombinin suyunu boşaltarak sonrasında belirli bir oranda hava basmaktayız. Kombideki fan sökülüp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri iyice temizlemekteyiz. Bu aşamada elektrik süpürgesinden yararlanmaktayız. Son olarak da nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlayarak sizlere teslim etmekteyiz. Bu aşamalarla firmamız tarafından kombinize bakım yapılmaktadır.

Kombilerinizde oluşan arızalarınız için gerekli olan alet ve parçalarla gelerek gerekirse parça değişimi ile arızayı halletmekteyiz. Mahmutpaşa kombi tamiri olarak, kombinizin sorununa göre çözüm yolu izlemekteyiz. Kombinizin içerisindeki suyu boşaltarak kirli suyu tahliye ederiz daha sonra hava basıncının ne kadar olduğunu kontrol ederiz. Parçaları yerinden sökerek oluşan pislik ve tozları temizleyip gözeneklerin açılmasını sağlarız. Sökülen parçaları tek tek yerine yerleştiririz ve gaz ayarları kontrolüyle gaz sızdırmazlık testini yaparız. Bu aşamalardan sonra kombinizi çalıştırıp sorunun giderildiğini size gösterdikten sonra kombinizi teslim etmekteyiz.

Sağlık açısından ve maddi açıdan büyük etkileri olan petek temizlemenin yaptırılması gerekmektedir. Mahmutpaşa petek temizleme olarak uygun kimyasal temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanımıyla eşyalarınıza ve peteklerinize zarar vermeden temizlemekteyiz. Temizlenen peteklerden sonra ortamda temiz havayı soluyacaksınız. Ayrıca temizlenen peteklerin verimli ısıyı iletmeleri sayesinde doğalgaz faturanızda da düşüş göreceksiniz. Doğru yöntemlerle ve sorunsuz petek temizleme için alanında uzman kişilerden yardım almanız daha güvenilir olmaktadır. Haftanın her günü uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın