0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Lynx Kombi Servisi

452 kez okundu


Lynx Kombi Servisi

Firma olarak garantisi bitmiş kombilerinizle ilgili her sorunda sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca garantisi bitmiş kombilerinizde yapılan tamirat, onarım ve parça değişikliği firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Lynx kombi servisi olarak kombilerinizle ilgili her sorunda alanında uzman kişilerden oluşan ekibimizle birlikte gece gündüz istediğiniz her zaman yanınızdayız. Firmamızın telefon numaralarından bizlere ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Kombi Bakımı

Her marka ve modelde olan kombilerin sorunları da farklılık göstermektedir. Lynx kombi bakımı firması olarak kombi bakımı hizmetimizde uygun malzemeler kullanarak ve yıllara dayanan tecrübelerimizle sorunsuz bir bakım hizmeti vermekteyiz. Bakım işleminde ilk başta kirli suyun tamamen tahliye edilmesini sağlamaktayız. Sonra genleşme tankının basıncı ölçülür. İdeal basınç değerinin altındaysa, hava basılarak basınç yükseltilir. Yanma haznesinin temizliği yapılarak, ateşleme mekanizması kontrol edilir. Daha sonra üç yollu vanayı temizleyerek, fan testini yapmaktayız. Son olarak gaz ayar kontrollerini yaparak, kalorifer fitresini temizleyip çıkarılan parçaları yerlerine takmaktayız. Bütün bu işlemleri sırasıyla yaparak kombinizi kış mevsimine hazırlamaktayız.

Kombi Tamiri

Kombinizde oluşan arızlar için ilk önce kombiye gazın gelip gelmediğini ocağı kullanarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Daha sonra kombinizin su seviyesini kontrol edip 1-2 arasındaki seviyede olmasını sağlayın ve elektriğin varlığını kontrol edin. Bütün bunlardan sonra oluşan arızanın verdiği sinyalden yani oluşan arıza koduna bakmanız gerekmektedir. Bu aşamalardan sonra Lynx kombi tamiri firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız çalışanları oluşan arıza kodlarına göre sorunun sebebini bularak kısa sürede çözümünü sağlamaktadır.

Lynx Petek Temizleme

Peteklerin temizlenmesi günümüzde yaygınlaşmaya başlamıştır. Bazı kullanıcılar kendileri temizlemek istemektedir. Ancak peteklerin yapısından dolayı el girmediği için ve dikkat edilmesi gereken tesisat olduğundan dolayı profesyonel kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Bu sayede daha kısa sürede ve güvenli bir petek temizliği yapılmaktadır. Lynx petek temizleme firması olarak buharlı makine kullanımı sayesinde ve uygun temizlik malzemeleri sayesinde tertemiz petekler elde edilmektedir. Peteklerin tozlardan dolayı tortullaşan kirleri bu sayede zorlamadan ve peteklere zarar vermeden temizlenmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın