0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Leopard Kombi Servisi

792 kez okundu

Hemen her kombi modelinde en iyiyi vaat etmeye devam eden firmamız sizlere uygun koşulları sağlamanın yollarını aramaktadır. Güvenilir olmasının yanı sıra, hızlı hizmetlerimizle  Leopard Kombi Arıza servisi alabilir, sorunlarınızı kısa zamanda sonlandırabilirsiniz. Makul fiyat aralıklarına sahip olmamızla birlikte süreçlerin tamamında yetkin ekiplerimiz görev almaktadır. Plansız ortaya çıkan kombi sorunlarının hemen giderilmesi için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacaktır. Firmamızı arayarak sorunlarınızı hemen dile getirebilir, arıza kaydı tanımlayarak ekiplerimizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Acil durumlarda dahi hızlı bir şekilde sahada bulunan en yakın ekiplerimizi sizler için yönlendirmekteyiz. Böylelikle aynı gün içinde problemlerinizin sonlandırılmasını mümkün hale getirmekteyiz. İstemeniz halinde ise farklı gün ve saatlerde de hizmet vermemiz mümkündür.

Hızlı, Etkili Leopard Kombi Servisi

Gerçekleştirdiğimiz  Leopard kombi servisi çerçevesinde öncelikli olarak güvenlik açısından önlemleri almaktayız. Sonrasında kombi arızalarının neyde oluştuğu tespiti için çeşitli bölümlerin kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Beklenmedik bir olumsuzluk olmayacağını garanti etmekteyiz. Ayrıca arıza probleminin giderilmesinin ardından bir kez daha aynı sorunla karşılaşmayacağınızı da vaat etmekteyiz. Hızlı bir şekilde sorunların çözümü için ihtiyaç duyulan parçaların yenilenmesi de söz konusu olabilmektedir. Kırılmış, aşınmış ya da yıpranmış parçaların fonksiyonlarını önemli bir düzeyde kaybettiği gerçektir. Bundan dolayı çok yüksek performansların alınmadığı kombilerde parça değişimi zaruri olmaktadır. Parça değişimi sağlama konusunda da firmamız oldukça yeterlidir. Anında aynı kaliteye sahip parçalarımızın kullanımını mümkün kılmaktayız.

Periyodik Leopard Kombi Bakımı

Ne zaman arızalanacağı belli olan kombilerin bakımlarının düzenli gerçekleşmesi ise birden fazla avantajı beraberinde getirir. Özellikle firmamız üzerinden kolaylıkla uygun koşullarda bakım ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Bu sayede yılda iki kez bakımı yapılan kombinin arızalanma ihtimali de oldukça düşüktür. Çok daha az mali yük getiren kombi bakımlarınızda tüm aksamların kontrolleri uzmanlarımız tarafından yapılır. Cihaz içerisinde sızdırma olup olmadığı, tıkanıklık bulunup bulunmadığı bilgileri  Protherm Leopard kombi bakımı sayesinde elde edilir. Böylelikle çok daha hızlı bir şekilde müdahale şansımızda olmaktadır. Partiküllerin bulunduğu tüm bölümlerinin temizlenmesi ve elektronik aksamlarının ne durumda olduğunun bilinmesi de uzun yıllar kombi kullanımını problemsiz hale getirir. Sizlerde hemen firmamızla irtibata geçerek bakım süreçlerinizi başlatabilir, kış aylarında sorun olmamasını sağlayabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın