0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Lambert Kombi Servisi

781 kez okundu


Profesyonelliğin gerekliliklerini koruyarak hizmet sunan firmamız  Lambert servisi ile birlikte çeşitli problemli hallerde sizlere yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyeti merkezli anlayışlı deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Herhangi bir nedenden kaynaklı Lambert sorunlarında hemen firmamızla iletişime geçebilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Hemen sonrasında sertifikalı ve tecrübeli ekiplerimiz arzu ettiğiniz gün ve saatte sizlere hizmet sunacaktır. Geniş araç filomuzla birlikte her zaman için hızlı hizmet olanaklarını sunan firmamızın müdahaleleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Lambert Kombi Servis Süreçlerimiz

Hali hazırda firmamız aracılığıyla elde edilen kaliteli  Lambert kombi servisi tüm süreçleriyle yeterli gelmektedir. Uzman personellerimiz tüm güvenlik önlemlerini alarak işlemlere başlamaktadır. Mekanda ortaya çıkacak tüm durumlara göre hazırlık yapılması da duvar, zemin ya da dolapların kirlenmesini ortadan kaldırmaktadır. Tesisatta sızdırma olup olmadığının kontrolü sonrasında arıza durumlarının tespitini gerçekleştirmekteyiz. Tıkanıklık olması hali de bu işlemler sırasında görülebilmektedir. Uzun yıllar bakımı yaptırılmayan kombi içlerinde toz ve partiküllerin bulunması da yüksek ihtimallidir. Bundan dolayı performansında gözle görülür bir azalma olabilmektedir. Periyodik bir şekilde gerekli temizliklerin yapılması gereken kombilerde ekiplerimiz üç yollu vana kontrolü de yapmaktadır. Tüm kombi parçalarının kontrollerinde uzman ekiplerimiz görev alırken ardından kombinin çalışma düzeni ve testleri de yapılır.

Düzenli Lambert Kombi Bakımı

Gaz ayarlarıyla birlikte elektronik akşamlarda oluşabilecek problemlerde ekiplerimiz tarafından ortaya çıkarılabilmektedir. Bununla birlikte gerekli görülmesi halinde hemen parça değişimi sağlamaktayız. Arıza durumlarında ekiplerimizin kontrolleri sonrasında yenilenmesi gerekli olan parçaların değişimini yapmaktayız. Böylelikle kombinin çok daha iyi bir şekilde çalışması mümkün olurken yüksek enerji harcamasının da önüne geçilir. İlerleyen zamanda ise ortaya çıkabilecek problemlerin şimdiden tespitini de gerçekleştirmekteyiz.  Lambert kombi bakımı süreçlerinde firmamızı tercih ederek çok büyük kazanımlar elde edebilirsiniz. Düzenli olarak kombilerinizin bakımlarının yaptırılmasıyla plansız arıza durumları da tam anlamıyla ortadan kaldırılır. Ayrıca çok daha düşük maliyetli olacağını söylemek de mümkündür. Beklenmedik problemlerin çıkmayacağı kombinizin daha uzun yıllar sorunsuz kullanımını da elde etmenizi sağlayabiliriz. Hiçbir şekilde performansın düşmesi söz konusu olmayacağı için düşük seviyelerde çalıştırılması bile yeterli gelecektir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın