0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kuzguncuk Kombi Servisi

410 kez okundu

Kuzguncuk Kombi Servisi

Kombinizde oluşan tüm sorunlar için bölgenizde tercih edebileceğiniz güvenli firmalardan bir tanesi olan Kuzguncuk kombi servisi olarak firmamız garantili hizmetler sunmaktadır. Firma olarak genellikle kombi arızaları ve kombi bakımı sorunları için hizmet vermekteyiz. Firmamıza ait telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve profesyonel ekibimizden hizmet alabilmektesiniz. Ayrıca kombilerin markalarına göre farklı arıza kodları vardır. Bu kodlar sayesinde kombide meydana gelen sorunların neyden kaynaklandığı bilinmektedir. Önemli olan kullanıcıların kombilerdeki farklılıkları gözlemleyerek farklı bir durumda profesyonel bir ekip tarafından yardım almalarıdır.

Kombinizin uzun süre kullanılmasını sağlamak ve çalıştırıldığında verim alabilmek için belirli zamanlarda bakım yaptırılması gerekmektedir. Özellikle kış aylarında sorun yaşamamak insanları zor duruma düşürmektedir. Bu olumsuzlukları yaşamamak için erkenden kombinize bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Kuzguncuk kombi bakımı olarak bakım işlemi sırasında, kombinin suyunu boşaltıp sonrasında belirli bir oranda hava basmaktayız. Bu işlemden sonra kombideki fanı söküp, yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri elektrik süpürgesi ile temizlemekteyiz. Son olarak da nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlamaktayız.

Kombiler mekanik ve elektronik parçalara sahiptirler. Cihaz üreticilerin gerekli bilgiye sahip olması kadar kullanıcılarında gerekli bilgilere sahip olması gerekmektedir. Bazı sebeplerden dolayı kombilerde arızalar oluşmaktadır. Bu çeşitli sebeplerin sonucunda oluşan arızaların çözümü için profesyonel ekibimiz gerekli tamiri ve parça değişimini yapmaktadır. Tamir sırasında yapılan parça değişiklikleri firmamız tarafından 1 yıl süreyle garantili olmaktadır. Kuzguncuk kombi tamiri olarak haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Petek temizleme firması olarak sadece ev değil okul, hastane gibi ihtiyaç duyulan her ortam için hizmet vermekteyiz. Bu konuda gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli olan ekibimiz işlem sırasında peteklerinize ve peteklerin bulunduğu ortama zarar vermemektedir. Okul ve hastane gibi merkezi sistem ısıtma kullanılan yerlerde evlerdeki petek temizleme yönteminden farklı yöntem kullanmaktayız. Kuzguncuk petek temizleme olarak ortamdaki peteklerin sayısına göre hizmet ücreti değişiklik göstermektedir. Temizleme sayesinde peteklerinizin verimli ısıyı yansıtmasıyla ilk günkü gibi ısınma sağlamış olacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.
BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın