0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kurtuluş kombi servisi

433 kez okundu

Uzman Kadromuz İle Profesyonel Kombi İşlemlerimiz

Soğuk havalarda en büyük ihtiyacımız şüphesiz ısınmaktır. Eski dönemlerde oldukça zahmetli ısınma yöntemlerinin yerini şimdilerde kombiler aldı. Kullanım bakımından oldukça pratik olması ve çevre dostu olması kombi kullanımının her geçen gün artmasına neden oluyor. Kurtuluş kombi servisi alanında faaliyet gösteren firmamız arıza, bakım, servis ve yedek parça hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. İşini ciddiye alan kadromuz ile kaliteli kombi servis hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız 7/24 faaliyet göstermektedir. Kombinizde meydana gelen her türlü sorun için firmamızı arayabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firmamız kombi bakımları sırasında detaylı bir inceleme yaparak sorunsuz kullanım avantajlarını siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Kurtuluş kombi bakımı kapsamında sunduğumuz paketimizde petek temizleme, hava filtre kontrolleri, su borularının kontrolü, elektrik ve elektronik aksamların durumu ve sorunların giderilmesi yer almaktadır. Diğer firmalara göre daha detaylı bir çalışma sergiliyor olmamız firmamızı daha ön plana çıkarmaktadır. Aynı zamanda uzman çalışanlarımızı bakım için görevlendirmemiz sizin memnuniyetinize verdiğimiz önemi apaçık ortaya koymaktadır. İşinde özverili bir o kadar da pratik olan çalışanlarımız kombinizin reçetesini bakım sırasında oluşturur.

Kombiler diğer beyaz eşyalara göre daha hassas cihazlardır. Bakımlarının düzenli yapılaması bu cihazların daha kısa sürede bozulmasına da neden olur. Kurtuluş kombi tamiri kontrolü sırasında görünen her olumsuzluklar tarafınıza bildirilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin de onayı ile tamir işlemlerimiz başlamaktadır. Sizin onayınızı almadan yapacağımız her işlemin belli bir ücreti olacağı için sizi zor durumda bırakmak istemeyiz. Değişen her parça garanti kapsamında yer alır. Garanti süresini ihlal etmeden değiştirdiğimiz parçaların tamamında cihaz performansınız ilk günkü gibidir.

Firmamız geniş kapsamlı kombi servis hizmeti veren aynı zamanda sektörde bilinen firmalar arasındadır. Kurtuluş petek temizleme, kombi bakım ve onarım gibi birçok hizmeti aynı anda veren firmamız uygun servis fiyatları ile de tanınır. Müşterisini memnun etmeyi rahatlıkla başarabilen firmamız kombinizde meydana gelmiş her arızayı rahatlıkla tespit edip müdahalesi yapar. Aynı zamanda da daha bilinçli bir tüketici olabilmeniz konusunda da uyarılarda bulunur. Firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın