0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kuledibi Kombi Servisi

166 kez okundu

Kuledibi Kombi Servisi

Hayatımızı kolaylaştıran icatlar arasında yer alan kombiler sayesinde doğalgazın bulunduğu her yerde ısınma sağlanmaktadır. Doğalgaz ile ısınma sayesinde çevre kirliliğini de önlemiş olmaktayız.  Kombilerin belirli zamanlarda bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Ancak günümüzde bakım yaptırma alışkanlığı fazla kazanılmamıştır. Ancak kombilerde arıza oluştuğu zamanlarda uzman kişilerden hizmet almaktadırlar. Kuledibi kombi servisi firması olarak haftanın her günü bütün sorunlarınız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Herhangi bir sorun olmasa da kombilerin bakımlarının yaptırılması oluşabilecek bazı olumsuzlukların önüne geçmektedir. Kombinin ateşlenmemesi ya da suları ısıtmaması gibi sorunların temel nedeni önceden alınacak önlemlerle, yapılan bakımlarla yok edilebilmektedir. Kuledibi kombi bakımı olarak özellikle acil durumlarda anında hizmet vermekteyiz. Bakım işleminde ilk başta kirli suyun tamamen tahliye edilmesini sağlamaktayız. Sonra genleşme tankının basıncı ölçülür. İdeal basınç değerinin altındaysa, hava basılarak basınç yükseltilir. Yanma haznesinin temizliği yapılarak, ateşleme mekanizması kontrol edilir. Daha sonra üç yollu vanayı temizleyerek, fan testini yapmaktayız. Son olarak gaz ayar kontrollerini yaparak, kalorifer fitresini temizlemekteyiz. Son olarak çıkarılan parçaları yerine takarak kombinizi teslim etmekteyiz.

Bazen oluşan kişilerin kendilerinin çözebileceği basit sorunlar oluşmaktadır. Bu sorunları kullanıcılar kendileri halledebilmektedir. Ancak bunların haricinde profesyonel kişilerden yardım alınması gereken sorunlar da oluşmaktadır. Bu durumlarda asla geç kalınmadan profesyonel bir ekipten yardım istenmesi gerekmektedir. Kuledibi kombi tamiri firması olarak bölgede tercih edebileceğiniz kaliteli hizmet veren bir firma olarak her zaman yanınızdayız. Tamir veya parça değişimi ne gerekiyorsa kısa sürede uygun fiyatlarla kombinize gereken işlemleri uygulamaktayız.

Petek temizliğinin birçok yönden olumlu etkisi bulunmaktadır. Kuledibi petek temizleme firması olarak petek temizliğinde çok titiz davranarak peteğin alt kısmından başlayıp kaliteli cihaz kullanarak, kalorifer ve peteklerin içini tertemiz yapıp siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Ayrıca kimyasal temizlik maddelerinin peteklerde kalıcı hasar bırakmasından dolayı kullanmış olduğumuz malzemelerin seçimini özenle yapmaktayız. Firma çalışanlarımız kullandığı cihazlar için gerekli eğitimlerini tamamlayıp, işlerini özenle yapmaları sonucunda evinizi kirletmeden temizliği yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın