0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Küçükpazar Kombi Servisi

512 kez okundu


Küçükpazar Kombi Servisi

Günümüzde artık her evde kullanılan kombilerle ilgili tüm sorunlar için Küçükpazar kombi servisi olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamızda gerekli eğitimleri almış, tecrübeli çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz her sorununa yanıt verebilmektedir. Bölgenizde tercih edebileceğiniz güvenli firmalar bir tanesi olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Sorununuz başka sorunlara da sebep olmadan bizimle iletişime geçmeniz kısa sürede kombine ait sorunun çözülmesini sağlamaktadır.

Kullandığımız eşyaları yıkayıp, bakımlarını yapmamız, eşya ve cihazların uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Kombilerde sık kullandığımız cihazlar arasında yer almaktadır. Kombilerinizden verimli ısınma sağlamak için yaptıracağınız bakımlarda Küçükpazar kombi bakımı olarak aynı gün ve yerinde hizmet vermekteyiz. Kombilerinizin bakım işleminde kombinin suyunu boşaltıp sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basılmaktadır. Sonra da kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri temizleyip, nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlamaktayız. Kombi bakımının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir.

Gerek kullanım hatasından, gerek ortam koşullarından dolayı kombilerde kombinin sigortayı attırması, çalışmaması gibi daha birçok sorun oluşmaktadır. Kombinizde gözlemlediğiniz, farklı bir ses ya da her farklı durum bir arızanın habercisi olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ertelemeden profesyonel bir firmadan hizmet almanız gerekmektedir. Tüm sorunlarınızda Küçükpazar kombi tamiri firması olarak, sizlere hemen yardımcı olmaktayız. Özellikle soğuk kış günlerinde kombinizde oluşan arızanın hemen çözülmesi gerekmektedir. Sizlerin soğuklarda üşümemeniz için kısa sürede sorunu halletmekteyiz.

Sürekli kullanılan peteklerin alt kısımlarına kireç çöktüğü görülmektedir. Çöken kireç yüzünden verimli ısınma sağlanamamaya başlanır. Aynı zamanda evlerde peteklerin uzun süre kullanılmasından, kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve petekler ısıyı verimli iletmemeye başlar. Oluşan bu durumların çözümü için buharlı makine kullanmaktayız. Buharlı makine sayesinde etrafa su sıçratmadan ve kirleri yumuşatarak yani zorlamadan temizlemekteyiz. Küçükpazar petek temizleme firması olarak bu konuda bilinçli ve çok hassas davranmaktayız. Temizlik esnasında zararlı kimyasal temizlik malzemeleri kullanmadan peteklerinizi ilk günkü gibi temiz hale getirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın