0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçüklanga Kombi Servisi

423 kez okundu

            Küçüklanga Kombi Servisi

Kombilerimiz sayesinde soğuk kış günlerini rahat geçirmekteyiz. İstediğimiz ayarlarda yaktığımız kombilerin boşa çalışmamış olması ve ısısını mekânları en iyi şekilde sunması için bakımları yapılan peteklere ihtiyaçları bulunmaktadır. Kombilerle ve peteklerle yakından ilgilenen Küçüklanga kombi servisi elemanları yapmış oldukları işte en iyilerden olmaktadır. Elemanların her birisi farklı alanlarda deneyimli olmakta ve kombilerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunmaktadırlar. Farklı markalara ait olan ve kendisine özel özelliklere sahip kombilerin düzenli şekilde çalışmaları, performanslarından hiçbir şey kaybetmemeleri adına gerekli olan bakım ve onarımların aksatılmaması gerekmektedir.

Yalnızca kombilerin için değil tüm elektronik eşyalar için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımların eşyalar için ne derece önem teşkil ettiğinin bilincinde olan Küçüklanga kombi bakımı gerekli açıklamaları müşterilerine yapmaktadır. Eşyaların seçiminden, nasıl kullanılacaklarına ve sorunlar karşısında neler yapmaları gerektiğine kadar bilinmesi gereken tüm bilgiler servis elemanları tarafından anlatılmaktadır. Uzun mesaili çalışarak ve ihtiyaç duyulan her durumda rahat ulaşılabilmek adına telefon ya da internet üzerinden günün her saatinde hizmet sunmaktayız.

Tamirler elbette uzmanlık istemektedir. Amatörce sunulacak olan hizmetlerde sorunların birçoğu çözüme ulaşmayıp, tam aksine daha da büyümektedir. Küçük-büyük fark etmeksizin tüm elektronik eşyalar hiç beklenilmedik zamanlarda arızalanabilmektedir. Kimisi kısa sürede çözümlenirken kimisinde de yedek parça değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılacak olan yedek parça değişimlerinde orijinal olan ve garantileri bulunan parçaların tercih edilmesi eşyaların eskisi gibi çalışması ve sorunun tekrarlanmaması adına önemli olmaktadır. Kombilerdeki arızaların tümünde de Küçüklanga kombi tamiri olarak titizlikle çalışmakta ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyat aralıkları ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Mekânlara uygun ölçülerde kullanılan ve kalitelerine özen gösterilen petekler mekânlarımızın ısınmasını sağlamaktadırlar. Kombilerin gereksiz çalışmaması ve ısının en iyi şekilde alınabilmesi için peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Yapılacak olan temizlikler sayesinde peteklerin içerisinde zamanla birikmiş olan kir ve tortular ortadan kalkacaktır. Temizliklerde kullanılacak olan kimyasalların etkili ürünler olmasına özen gösterilmekte ve Küçüklanga petek temizleme hizmetlerinde tercih etmiş olduğu mekânalar işinde en iyisi olmakta ve kısa sürede mekânlara zarar vermeden peteklerin temizliğini gerçekleştirmektedirler.
BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın