0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Viessmann Kombi Servisi

46 kez okundu

Küçükçekmece Viessmann Kombi Servisi Kombi kullanımında gerekli olan tüm hizmetler güler yüzlü personeller, 7/24 hizmete açık çağrı merkezleri, gelişmiş teknoloji uyumlu araçlar ve ekipmanlar ile güvenli, hızlı ve profesyonel hizmet nitelikleri ile sunulmaktadır. Kombi montajından kombi bakımına, kombi tamirinden parça değişimlerine kadar tüm kombi markalarına uygun Küçükçekmece Viessmann kombi servisi hizmetleri kusursuz hizmet kalitesi ile gerçekleştirilmektedir. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan hatta hayatımızın olmazsa olmazı olmayı başarmış kombilere gereken özenin gösterilmesi ve verimli çalışma performansına sürekli olarak sahip olması için kombi bakımlarının yılda bir kez yapılması faydalı olmaktadır. Ayrıca radyatörlerin temizlenmesi de kombi bakımları kadar önem taşımaktadır.

Kombi Bakım Aşamaları

 • Kombi bakımında ilk olarak cihazın yanma durumu kontrol edilir.
 • Sıcak su akışı ve su sızdırmazlık durumu kontrolden geçirilir.
 • Cihazın içi açılarak tozlanma durumuna bakılır ve temizliği yapılır.
 • Yanma odasında bulunan brülör sökülür ve detaylı temizliği yapılarak yerine takılır.
 • Ana eşanjör yani su ısınma kazanı kontrol edilir.
 • Gaz valfi ayarına bakılır ve gerekli kontrolleri Küçükçekmece Viessmann kombi arıza bakımı kapsamında yapılır.
 • Kombi içerisinde yer alan tüm elektrik bağlantı hatları kontrolden geçirilir ve yıpranmalar varsa onarımları yapılır.
 • Cihazın otomatik gaz kesme durumu kontrol edilir ve sorun var ise çözülür.
 • Kalorifer dönüş hattında yer alan ve pislikleri süzen filtre temizlenir.
 • Ayrıca kombinin bacalı ve yoğuşmalı kombi çeşitlerine göre bacalı kombilerde:
 • Bacanın çekiş durumu ve limit sensörü kontrol edilir.

Yoğuşmalı kombilerde ise kalorifer gidiş hattında bulunan çamur ayrıştırıcı filtre ve yoğuşma su haznesi temizlikleri yapılmaktadır. Müşteri ile birlikte kombi çalıştırılıp son kontroller yapılarak kombi bakım çalışması tamamlanır.

Kombi Bakımın İhmal Edilmesi Nelere Yol Açar?

Kombi bakımlarının yapılmaması birçok soruna ve kombi kullanıcılarının ekstra ödeyeceği maliyetlere hatta kombinin devre dışı kalmasına kadar birçok olumsuz sonuçlara neden olmaktadır. Başta kombinin kullanım ömrünün kısalmasına neden olmaktadır. Sağlam parçalara ve verimli çalışma performansına sahip kombilerin zamanla kullanım yoğunluğuna göre bakım yapılmasına gerek duyulmaktadır. Yapılmadığı takdirde yıpranacak ve çalışma işlevini yitirecektir. Bu durumda kombilerden beklenilen verim alınamayacaktır. Ciddi arızalara davetiye çıkaracak ve Küçükçekmece Viessmann kombi tamiri hizmetinin alınmasını zorunlu hale getirecektir. Beklenmedik zamanlarda kombi arızaları ile karşı karşıya kalmanız ve ciddi arızalar nedeni ile bütçenizi zorlayacak fiyatlar ödemenize sebep olacaktır. Kombilerden istediğiniz performansta çalışmasını ve ısı verimini almanız engellenecektir.

Kombi Petek Bakımında Ne Kullanılır?

Kombi bakımı kombi petek bakımlarında özel cihazlar ve kaliteli araç gereçler kullanılmaktadır. Petek temizliğinin yapılması için özel petek temizleme makinesi kullanılmakta ve petek içerisindeki pisliklerin kolaycaçözünerek temizlenebilmesi amaçlanmaktadır. Kalıplaşmış ve çıkarması zor olan tüm kirlerin rahatlıkla temizlenmesi Küçükçekmece Viessmann kombi petek bakımı hizmetinde kullanılan makine ve ilaçlar ile kolaylıkla halledilmektedir. Ayrıca koruyucu sıvı kullanımın ilavesi ile uzun süre peteklerin kir tutması engellenmektedir.ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİ

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın