0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Küçükçekmece Petek Temizliği

284 kez okundu

Küçükçekmece Petek Temizliği Ev veya iş yerlerinde ısınmak ve kombilerden daha fazla verim almak için kullanılan petekler kombi bakımının yanında asla ihmal edilmemesi gereken durumlardan biridir. Petek temizleme işlemleri, profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleşen bakım çalışmaları aracılığıyla gerçekleşir.Kombinizi almak için uygun gördüğünüz birçok firma aslında size petek temizliği hizmeti sunmamaktadır. Ve çoğu kullanıcıda petek temizliğinin önemi konusunda çok fazla bilgili değildir. Aslında belirli zamanlarda gerçekleşmesi gereken bu temizliğin sağlığımızla çok yakından ilişkisi vardır. Çünkü peteklerde birikmiş toz ve bakteriler doğrudan yayılarak insanın solunum yoluna karışabilir ve buda sonucunda birçok hastalığa yol açabilir. Biz Küçükçekmece petek temizliği servisi firması olarak müşterilerimizin sağlığına çok fazla önem veriyor ve onlar için gereken en profesyonel ve hızlı hizmeti sunuyoruz.

Petek Temizliği Neden Yaptırmalıyız?

Evinizde veya işyerlerinizde kullandığınız kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde ısıtmadığında tesisat borularında veya radyatörde herhangi bir problem veya tıkanma yaşanıyor olabilir. Bu problemleri yaşıyor olmanızın sebebi petek temizliğini senede bir düzenli bir şekilde yaptırmıyor oluşunuzdan kaynaklanmaktadır. Kombi bakımı yapan birçok firma aslında petek temizliği üzerinde çok fazla durmazlar ve sadece peteklerin içesinde biriken kirli suyu boşaltıp peteklerin bakımının yapıldığını dile getirirler. Aslında uzmanların durması gereken asıl nokta en fazla kirecin oluştuğu yer olan, suyun ısındığı eşanjördür. Kombi bakımı esasında eşanjör sadece elektrikli süpürgeyle temizlenmektedir. Peteğinizin arıza vermesi durumunda Küçükçekmece Petek Temizliği bakım olarak kullandığımız koruyucu kimyasal, suyun dolaştığı tüm kombi parçalarını tertemiz hale getirir. Bu işlem kombi parçalarında oluşacak arızayı tamamen yok edebilmemize sebebiyet gösterir. Suyu peteklere gönderen kombi olduğu için hem ekstra bir ücret ödemeden kombi temizliğinizi de gerçekleştirmiş olursunuz. Böylelikle ısınma konusundaki verim oldukça artış gösterecektir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Çoğu petek temizliği yapan firmalar peteklerde biriken kirli suyu değiştirirler veya çeşitli kimyasallar dökerek peteği bu şekilde bırakırlar. Kimyasallar bu şekilde dökülüp bırakıldığı için peteği içi verimli bir şekilde temizlenmeyecek ve ilaçlarında hiçbir katkısı olmayacaktır. Müşterilerin peteğin ısıtmaması hakkında şikâyetleri devam edecektir. Bu kimyasalı döktükten sonra 20-25 dakika sonra beklenen bir süre sonrasında petek içerisinde oluşan tabaka haline gelmiş atıklar çözülmeye başlamaktadır. Bekleme işlemi bittikten sonra peteklerin içerisi özenli bir şekilde yıkanmaktadır. Uzun süre kirlenmemesi içinde korucu kimyasal dökülür. Biz petekleriniz için uygun kimyasalı sağlayan Küçükçekmece Petek Temizliği firması olarak size en uygun ilacı temin ederek en güvenilir temizlik hizmetini sunmaktayız.

Petek Temizliği için Kime Başvurmak Gerekir?

Petek temizleme işini hiçbir tecrübesi ve bilgisi olmayan ekiplerle uygulamaya döken ve en ucuz ilaçları kullanan ticareti amaç güden firmalar parayı ön planda tutarak yapmaya çalışmaktadır. Bizi tercih etmenizi savunmamızdaki sebeplerden biri bizim yıllarca birikmiş tecrübeye sahip en uzman ekiple çalışan ve müşteriler için en kaliteli ürünü kullanan bir firmaya sahip olmamızdır. Bu tecrübe yıllardır ısınma problemiyle karşılaşmış ve sayısız müşteri memnuniyeti almış bir firma anlamına gelmektedir. Bu noktada özellikle İstanbul’da yaşayan insanlar için Küçükçekmece petek kombi temizliği firmamız sizin için en iyi seçim olacaktır. Her zaman en iyiyi amaçlayan firmamız uygun fiyatları ile size en kısa zamanda en güvenilir kolaylığı sağlayacaktır.

- Küçükçekmece kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Küçükçekmece kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Küçükçekmece kombi petekleri isitmiyor
- Küçükçekmece kombi sıcak su az veriyor
- Küçükçekmece kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Küçükçekmece kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Küçükçekmece kombi su dolmuyor
- Küçükçekmece kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Küçükçekmece kombi patlamalı çalışıyor
- Küçükçekmece peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Küçükçekmece petekler ısınmıyor
- Küçükçekmece petekler çalışmıyor
- Küçükçekmece kombi su kaçırıyor
- Küçükçekmece ses yapıyor
- Küçükçekmece çalışıyor sonra duruyor
- Küçükçekmece kombi error veriyor
- Küçükçekmece kombi arıza kodları
- Küçükçekmece kombi ateşleme yapmıyor
- Küçükçekmece su basıncı devamlı düşüyor
- Küçükçekmece sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Küçükçekmece kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Küçükçekmece kombiden sıcak su gelmiyor
- Küçükçekmece kombi kırmızı ışık yanıyor
- Küçükçekmece kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Küçükçekmece kombi pat pat ses yapıyor
- Küçükçekmece üç yollu vana arızası
- Küçükçekmece doldurma musluğu arızaı
- Küçükçekmece fan motoru arızası
- Küçükçekmece anakart arızası (eletronik)
- Küçükçekmece plakalı eşenjör arızası
- Küçükçekmece gaz valfi arızası
- Küçükçekmece step motoru arızası
- Küçükçekmece kombi kart tamiri
- Küçükçekmece kombi tamirsici
- Küçükçekmece 7/24 kombi servis
- Küçükçekmece kombici
- Küçükçekmece kombi tamircisi
- Küçükçekmece kombi servisleri
- Küçükçekmece kombi sıcak su ayarı
- Küçükçekmece kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Küçükçekmece kombiye elektirik gelmiyor
- Küçükçekmece kombi şartel attırıyor
- Küçükçekmece kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Küçükçekmece kombi petekleri az ısıtıyor
- Küçükçekmece kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Küçükçekmece kombi yedek parça
- Küçükçekmece kombi arıza kodları
- Küçükçekmece Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Küçükçekmece Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Küçükçekmece Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Küçükçekmece Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Küçükçekmece Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Küçükçekmece Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Küçükçekmece Kombi Fan Motoru temizliği
- Küçükçekmece Kombi fan motoru ne ise Yarar

ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİ
 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın