0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Lynx Kombi Servisi

52 kez okundu

Küçükçekmece Lynx Kombi Servisi Günümüz ısıtma sistemlerinin lideri olarak kabul edilen ve kullanım oranı her geçen gün artan kombiler sağladığı konfor ile kullanıcılarının memnuniyetini kazanmaktadır. Firmamız Küçükçekmece Lynx kombi servisi olarak bu memnuniyetinizin devamlığını sağlamak adına kombiler için gerekli olan tüm çalışmaları sunmaktadır. Uygun fiyat güvencesi ve profesyonel hizmet sunumları ile kombi bakımı, petek bakımı, kombi tamiri ve parça değişimi hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İdeal ısı veriminin alınması ve çalışma performansı yüksek kombilere sahip olmanız ve yakıt tasarrufu sağlamanız adına kombi arıza ve bakım çalışmalarını üstün kalite kapsamında kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Kombi Arıza Nedenleri Nelerdir?

Kombi arızaları kullanım kaynaklı gerçekleşebileceği gibi çevresel etkenler tarafından da gerçekleşebilmektedir. Kombi arızalarının gerçekleşmesindeki nedenler kullanıcı hataları, tesisat suyunun fazla basılması, gaz vanası açıkken kombinin çalıştırılması, kurulum hataları, yaz/kış modunun yanlış kullanımı, donma, çevresel etkenler, regülatör kullanımının göz ardı edilmesi ve benzeri unsurlar kombi arızalarına neden olmaktadır. Ayrıca Küçükçekmece Lynx kombi arıza ve bakım çalışmalarının yapılmaması cihazın yıpranmasına ve ciddi rızaların oluşumuna neden olabilmektedir. Bu arıza nedenlerini ortadan kaldırmak için kaliteli bir firma tercih etmek, kombi kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak ve kombi bakımlarının ihmal edilmemesi arızaları önemli ölçüde yok etmektedir.

Başlıca Kombi Arızaları

Kombi arıza nedenlerini belirttiğimiz üzere neden oldukları kombi arızalarının başlıca karşılaşılanları ise kombinin çalışmayı durdurması, çalışmasına rağmen ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması veya ateşleme yapmaması, peteklerin sesli çalışması, peteklerin ısınmaması, filtrelerin tıkanması, sık kirlenen filtreler ve daha birçok arıza meydana gelebilmektedir. Bu arıza durumlarının çoğunluğu ise kombi ve radyatör bakımlarının ihmal edilmesinden kaynaklı gerçekleşmektedir. Bu nedenle Küçükçekmece Lynx kombi petek bakımı ve kombi bakımı hizmetlerinin periyodik olarak alınması kesintisiz ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanmasında etkin rol oynamaktadır. Karşılaşılan arızalar için elektrik bağlantısının kontrol edilmesi, petek vanalarının açık olduğundan emin olmanız kombi bakımı ve petek bakımlarını yaptırmış olmanız gibi genel kontrolleri yapmanız halinde sorun devam ediyorsa çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombi arızalarının gün yüzüne çıkması ve cihazın verimli çalışma potansiyelinden tamamen işlevini kaybetmesine kadar birçok belirti ile fark etmeniz sağlanmaktadır. Bu durumların ne zaman nasıl gerçekleşeceği bilinemez. Bu nedenle ansızın gerçekleşecek kombi arızaları ile karşı karşıya kalmak ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Tamiri uzun zaman alan kombi arızaları ile de karşılaşılabilmektedir. Bu durumlar göz önüne alınarak ve cihazınızın kullanım ömrünü düşünerek Küçükçekmece Lynx kombi tamiri hizmetini yılda bir kez kombi bakımı hizmeti alarak erteleyebilirsiniz. Kombi bakımlarının düzenli yaptırılması demek cihazın çalışmasında sorun oluşturacak noktaların tespit edilerek onarılması olmaktadır. Bu durumda ani elektrik kesintileri gibi unsurlar dışında kombi arızalarının meydana gelmesi çok minik bir ihtimal taşımaktadır.

 

ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın