0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Kombi Yedek Parça

369 kez okundu

Kaliteli Küçükçekmece kombi yedek parça firması olarak tüm kombi servisleri tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyoruz. Yılların bilgi birikimlerine sahip olan firmamız bu sayede 81 ilimizde yer alan tüm kombi servislerine kusursuz bir şekilde hizmet sunuyor. Birçok kombi yedek parça firmalarından farklı olan firmamız bu sayede geniş bir müşteri yelpazesine ev sahipliği yapıyor. Orijinal kombi yedek parçalarımız sayesinde kombi servisleri tarafından yoğun bir şekilde takdir edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye'nin en gözde kombi yedek parça satış firması olarak profesyonel kadromuz ve son model servis araçlarımız sayesinde müşterilerimize garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamız kuruluş tarihinden itibaren tüm illerimize orijinal kombi yedek parçası satıyor. Kurumsal kimliğe sahip olmamız sayesinde yurtdışından da kombi yedek parçası siparişi yoğun bir şekilde alıyoruz.

Profesyonel Küçükçekmece Kombi Yedek Parçacısı

Profesyonel Küçükçekmece kombi parçacısı olarak kuruluş tarihimizden günümüze kadar en uygun fiyat tarifesi sunuyoruz. Bu sayede kombi servislerinin firmamızdan düşük ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden kombi yedek parçası satın almasını sağlıyoruz. Firmamız en kaliteli ve orijinal kombi fanı satışı gerçekleştiriyor. Kombi cihazlarının en temel parçası olan kombi fanı hermetik ve yoğunlaşma niteliğine sahip olan kombi cihazlarında direk dışarıdan havayı alarak kombi cihazında yer alan bir diğer parça olan brülör sisteminde yanma eylemi meydana gelmesini sağlar. Bu sayede cihazda sağlıklı bir biçimde yanma eylemi oluşmasını sağlar.

2019 Yılının En Kaliteli Kombi Yedek Parça Firması

2019 yılının en kaliteli kombi yedek parça firması olarak kombi servislerine en önemli kombi cihazı parçalarından biri olan prosestat parçası satışları da sunuyoruz. Tüm kombilerde bulunan bu önemli parçanın tahrip olması beraberinde kombi cihazının yetersiz bir biçimde işlev görmesine neden olabiliyor. Fan sisteminden almış olduğu olumlu basınç ile atık gaz sisteminde herhangi bir problem meydana gelip gelmediğini kontrol eden prosestat sistemi bu sayede durumu elektronik kart sistemi üzerinden bildiren önemli bir parçadır. Orijinal prosestat parçası satan firmamızdan bu parçayı da ek ücretsiz olarak firmamızdan satın alınabiliyor.

Kombilerde Ana Eşanjör Sistemi

Kombi servislerinde en çok meydana gelen olumsuz durumlardan biri de kombi cihazlarında yer alan ana eşanjör sisteminin bozulmasıdır. Çeşitli nedenler sonucunda işlevsiz hale gelebilen ana eşanjör sistemi brülör sisteminden aldığı su ile içerisinden geçen suyun ısıtılmasında görev üstlenen bir parçadır. Bu kombi parçasının zarar görmesi durumunda kombi cihazında yeteri oranda ısıtma durumu meydana gelmemesine neden olabiliyor. Bu bakımdan bu durumda firmamızdan orijinal ana eşanjör siparişi verilebilir.

Kombilerde Emniyet Ventili

Kombilerde olmazsa olmazlardan olan emniyet ventili en önemli kombi parçaları arasında bulunuyor. Bu parçanın bazı nedenler sonucunda negatif etkilenmesi beraberinde kombi cihazının da yetersiz düzeyde işlev görmesi anlamına gelir. Emniyet ventili sistemi isminden de anlaşılacağı üzere kombi cihazındaki basınç durumunun 3 barı aşması durumunda kombinin yüksek basınçtan zarar görmemesi amacıyla kombide oluşan fazla suyu dışarıya atmakla görevlidir. Bu sebeple emniyet ventili sistemi tüm kombilerin sağlığının korunmasında en önemli parçalar arasında yer alıyor. Firmamız orijinal emniyet ventili satarak kombi servisleri tarafından yoğun bir biçimde tavsiye ediliyor.

Kombilerde Brülör Parçası

Kombi cihazınızda işlev bozukluğu meydana gelmesinin temel nedenleri arasında brülör sisteminin yetersiz düzeyde işlev görmesidir. Tüm kombi markalarında önemli parçalar listesinde yer alan brülör parçası kombilerde gaz armatüründen gelen gazın hava üzerinden uygun bir biçimde karıştırılmasını sağlayarak cihazda yanma durumunun meydana gelmesini sağlar. Firmamızdan kombi brülör parçası satın alınabilir. Kurumsal web sitemiz üzerinden bu önemli kombi yedek parçası hakkında ayrıca fiyat tarifesi hakkında da ön bilgiler talep edilebilir.

Kombilerde Gaz Valfi Ve Üç Yollu Vana

Kombilerde olmazsa olmazlardan biri de gaz valfi ve üç yollu vana parçasıdır. Tüm kombilerde yer alan bu önemli 2 parça kombinin doğru bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu sebeple olası zararlarda kombinin yetersiz düzeyde görev almasına da neden olabiliyor. Gaz valfi tesisat merkezinden almış olduğu gaz ile ana kart sisteminden komut alarak bu gazı belirli bir düzeyde sistemde yer alan brülör sistemine gönderen ve bu sayede brülör sisteminde ise yanma durumu oluşmasını sağlayan bir parçadır. Üç yollu vana ise, kombi cihazında ısınmış bulunan su ile kalorifer konumunun birbirinden ayrışmasında görev üstlenen bir parçadır.

Kombilerde Genleşme Tankı Ve Pompa

Tüm kombi servisleri tarafından firmamızdan satın alınan genleşme tankı ve pompa kombi cihazlarında yer alan en önemli parçalardır. Bu her iki kombi parçasının bazı nedenler sonucunda tahrip olması kombinin yetersiz düzeyde görev üstlenmesine neden olabilir. Genleşme tankı, kombi cihazı çalışmaya devam ettiği müddetçe cihaz içerisinde yer alan su kısa süreler içerisinde genleşmeye durumuna geçer. Bu da beraberinde suyun hacminde artış ve yükselme durumunun hasıl olmasına yol açar. Bu da suyun basıncında da yükselme durumu meydana gelmesine yol açar. Yüksek basınç durumu kombi ve tesisatlar üzerinde  ciddi anlamda tahribat oluşturur. Bu tahribatın engellenmesinde görev üstlenen parçaya ise genleşme tankı adı verilir. Kombi servisleri tarafından firmamızdan yoğun bir şekilde satın alınan kombi parçalarından biri de pompadır. Kombilerin en temel parçalarından biri olan pompa, kombi cihazı içerisinde ve tesisat sisteminde yer alan suyun elektronik karttan aldığı komut üzerinden kombi cihazı ve tesisat sistemi içerisinde dolaştıran parçadır. Bu parçanın bozulması kombi cihazının yetersiz bir biçimde görev üstlenmesi anlamına geliyor.

Kombi Servislerine 7/24 Orijinal Kombi Yedek Parçaları

Kombi servislerine 7/24 orijinal kombi parçaları satan firmamız bu sayede kurumsal web sitesinden geniş düzeyde referans kataloğu sunuyor. Kombi yedek parça satış firması olarak kombi servislerinin tüm beklentilerine kusursuz bir şekilde hitap ediyoruz. Güvenilir ve uzun ömürlü kombi yedek parçalarımız sayesinde tüm kombi servislerimiz tarafından yüksek memnuniyet almanın gururunu yaşıyoruz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın