0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Kombi Servisi

1310 kez okundu


Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece gölünün kıyısında E-5 ve TEM otoyoluna çok yakın olan Küçükçekmeye ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir. Metrobüsle de ulaşım imkânı olan Küçükçekmece 766.609 nüfusuyla İstanbul’un ikinci büyük ilçesidir. Küçükçekmece İstanbul’un lüks semtlerinden birisidir. Nüfus yoğunluğunun getirdiği ihtiyaçlarda aynı oranda karşılanması gereken ihtiyaçlardır. Isınma ve soğutma sistemine yönelik ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan teknik servisler müşterilere kesintisiz hizmet sunabilmek için çaba göstermektedirler. Isınma ihtiyacını karşılayan kombilere ait arızalarda Küçükçekmece gibi yoğun semtlerde müşterilere zamanında ulaşabilmek müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Müşterileri mağdur etmemek için elimizdeki tüm olanakları kullanarak talepleri karşılayan Küçükçekmece Kombi Servisi olarak hizmetlerimizi 21 mahalleye taşımaktayız.

Kombi Arızaları

Kombilerde oluşan arızalar sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızı karşılamanıza engel olur. Bir ev ya da işyerinin temel ihtiyacı olan sıcak su ve ısınmanın eksikliği rutin hayatınızı olumsuz etkileyecektir. Arızanın bir an önce giderilerek günlük yaşantınıza devam etmenizi sağlayan servisimizi her marka kombi için arayabilirsiniz. Kombilerde bulunan parçalar bir süre sonra işlevini yitirerek cihazın çalışmasını engeller. Piyasada birçok farklı kombi markası bulunmaktadır. Yedek parçalar kombi markasına göre farklılık göstermektedir. İşlevi aynı fakat markadan dolayı şekil ve montajı farklılık gösteren parçalar bulunmaktadır. Bir kombi arızasına giderken kombinin markasına uygun yedek parçayı servis envanterinde bulundurmalıdır. Aksi halde müşterinin cihazını tamir edebilmek için gereken yedek parçanın sipariş edilmesi tamir sürecini uzatacak bu da müşterinin memnuniyetsizliği ve mağduriyeti ile sonuçlanacaktır. Geniş yedek parça stokumuzla müşterilerimize zaman kaybı yaşatmadan Küçükçekmece Kombi Arıza ekibimiz sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi Tamiri

Kombi tamirinde soruna yönelik çözümler sunulmalı ve müşteriler gereksiz masraflarla karşı karşıya bırakılmamalıdır. Tatminkâr çözümler sunan Küçükçekmece Kombi Tamiri servisimiz tecrübe sahibi personelleri ile kombinizdeki arızayı tespit ederek sizleri bilgilendirir ve onayınız doğrultusunda tamirini gerçekleştirir. Kombi cihazınız eski ve bakımları yapılmamış ise arızaya sebep olan parçalar fazla olabilir. Servis olarak öncelikli hedefimiz onarımı mümkün olan parçaları onarmak gerektiği takdirde parça değişimini öngörmektedir. Kullandığımız yedek parçalar ve yaptığımız işçilik garanti kapsamındadır. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli olup, müşterilerimizin verdiği olumlu referanslarla hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmekteyiz. Kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken husus yüksek basınçtır. Bulunduğunuz bölgede şebeke suyu basıncının yüksek olması cihazın çalışma basıncını yükselterek cihazınızda deformasyona sebep olur. Bu ayrıntıya dikkat etmeniz kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlayarak tamiri yüksek masrafların önüne geçecektir.

Acil Kombi Servisi

Kombinizin ne zaman arıza yapacağını bilmeniz mümkün değildir maalesef. Uzun zamandır kombinizden gelen ihmal ettiğiniz küçük bir ses size arıza olarak yansıyabilir. Bu hiç beklemediğiniz bir zamanda olabilir, soğuk havalarda üşümenize ve hatta hastalanmanıza yol açar. Sürekli çalışmasına ihtiyaç duyulan kombilerinizin birden arıza yapması mağduriyet oluşturacaktır. Bu yüzden kombinizde olağan dışı bir durum sezdiğinizde 7/24 hizmet sunan Küçükçekmece Acil Kombi Servisi olarak bizi arayıp yardım alabilirsiniz.

Petek Temizliği

Kombi cihazı tek başına bir anlam ifade etmemekte tesisat ve petekler vasıtasıyla ısınma işlemini gerçekleştirmektedir. Kombinizin bakım zamanı geldiğinde, peteklerinde bakımı yapılarak peteklerden kaynaklanan ısınma sorunları tespit edilebilmektedir. Petekler içerisinde dolaşan su zamanla kirlenmekte ve çamurumsu bir hal almaktadır. Bu durum peteklerinizde ısı kaybına yol açar. Isınmak için kombinizin derecesini arttırmanız buna çözüm olmayacak ve ısınma maliyetinizi 2 katına çıkaracaktır. Peteklerin içindeki bu çamurumsu sıvının temizlenmesi ve bu temizleme işleminin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Petek temizliğinde ustalaşmış olan Küçükçekmece Kombi Petek Temizliği ekibimiz peteklerinizi özel kimyasal madde ile temizleyerek verimli ısınmanızı sağlar. Aynı zamanda petek temizliğinden sonra ısınma maliyetiniz düşecektir. Zaman içerisinde peteklerinizde korozyona bağlı delikler olabilir. Bu deliklerden su sızıntıları gerçekleşerek kombinizin basıncı düşecek ve cihazınız devre dışı kalacaktır. Peteklerin tamirini iki şekilde gerçekleştiriyoruz. Küçük delikler için peteklerinizde yapıştırıcı özelliği olan kimyasal madde dolaştırılır. 12 saat bu şekilde dolaşım yapan kimyasal madde küçük çaptaki tüm delikleri kapatacaktır. Yapıştırıcı kimyasalın kapatamayacağı kadar büyük delikler kaynak yaparak kapatabilmektedir.  

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Doğalgaz tesisatları zaman içerisinde yıpranarak iş görmez duruma gelebilir. Doğalgazın hava ile teması tehlike oluşturan bir unsurdur bu nedenle tesisatta sızıntı olmamalı ve işinin ehli ekipler tarafından yapılmalıdır. Doğalgaz tesisatı yapılırken ısı kaybını engellemek için mümkün mertebe kısa ve az dönüşlü olmasına dikkat edilmelidir. Radyatör sayısı, radyatör seçimi ve kombinin konulacağı yer verimli kullanma açısından önemli olduğundan tesisat öncesinde bunlar değerlendirilerek işlem yapılmalıdır. Gereğinden fazla büyük petekler ve fazla petek sayısı ısıtma kalitesini düşüreceği gibi, ısınmak için bütçenizi zorlayacak faturaların gelmesine sebep olacaktır. Bütün bunları detaylarıyla düşünen Küçükçekmece Doğalgaz Tesisat Tamiri ekibimiz tesisatınızla ilgili sıkıntıları gidererek kombi ve tesisatınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

 

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Bu soruya tek bir kelime ile cevap verecek olursak bu kelime şüphesiz “güven” olacaktır. Yılların tecrübesi, ekonomik hizmetler, kaliteli, güler yüzlü hizmet, yedek parça ve işçilik garantisi, pratik çözümler, doğru tespit ve müşteri memnuniyeti politikamız. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde bize ödeyecekleri ücretin karşılığını vermek için ekstra çaba gösteririz. Biliriz ki bu çabamızın karşılığı bize memnuniyet ve güven olarak geri dönecektir. Üstün körü değil, çözüme yönelik işlemler ile müşterilerimize hizmet veririz. Paranızın cebinizde kalması için Küçükçekmece Kombi Servisi olarak bizi tercih edin.

Kombi bakım Hizmetimiz

Kombinizin sorunsuz çalışması bakım yapılamamasını gerektirmez. Su, gaz ve elektriğin aynı anda çalıştığı bir sistem olan kombilerin yılda bir kez bakımı yapılmalıdır. Bu bakım olası birçok arıza ve tehlike oluşturabilecek bir sorunun önüne geçecektir. Ayrıca kombi parçaları belirli bir zaman sonra eskiyerek tamamen ya da kısmi olarak görevlerini yerine getirememeye başlar. Bu da küçük arızaların daha büyük maliyetlerle karşımıza çıkmasına sebep olur.

Kombi bakımının diğer faydalarını maddeler halinde sıralayacak olursak;

·         Cihazınızın çalışma verimi %100 olacaktır.

·         Cihazınız düşük performansla yüksek ısı sağlar ve tasarruf edersiniz.

·         Emniyeti tesis ederek mal ve can güvenliği sağlamış olursunuz.

·         Kombinizin ömrünü uzatır ve uzun yıllar arıza çıkarmaz.

·         Konforlu bir yaşam sunar,

 

Kombi bakımını yaptırmadığınız takdirde;

·         Cihazınızdan gereken verimi alamazsınız,

·         Gerektiğinden fazla gaz tüketimi olur,

·         Maddi zararlara sebep olur,

·         Gaz sızıntısı gibi tehlikeli durumlar ortaya çıkar,

·         Kombinizin çalışma ömrü kısalır.

 

Bütün bu sebepler kombi bakımı yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu vurgular niteliktedir. Kombi bakımına ayıracağınız küçük bir bütçe, büyük çapta ekonomik kayıplarınızın önüne geçecektir. Küçükçekmece Kombi Bakım servisimiz bakımlarınızı gerçekleştirerek sorunsuz bir kış geçirmenize olanak sağlayacaktır.

 

Tüm Küçükçekmece Mahallerine Servis Kolaylığı

İstanbul’un nüfus yoğunluğuyla ikinci büyük semtine servis imkânı sağlayan firmamız Küçükçekmece Kombi Servisi tüm Küçükçekmece mahallerinden gelen talepleri karşılayacak niteliktedir. Gelen arıza bildirimlerinde adresinize yönlendirilen ekibimiz yedek parça, hızlı servis, yeterli teknik donanım ile 7/24 müşterilerimizin menfaatini gözeterek çalışmakta ve cihazınızı test ederek sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.
 

Küçükçekmece Kombi Servisi

Kombi servisi yaptırarak ansızın oluşabilecek tüm arızaların önüne geçmek tamamen sizin elinizdedir. Düzenli servisler ile hizmet vermeyi sürdürdüğümüzü yeniliyor ve sizlerle de çalışmaktan mutlu olacağımızı bildiriyoruz. Kombi servislerinin aksatılmaması ve periyodik olarak tekrarlanmasının önemini de hatırlatarak, hizmetinizde ve yanınızda olduğumuzu tekrarlıyoruz. Küçükçekmece kombi servisi yaptırmak isteyenleri firmamıza davet ediyor ve bu kaliteli hizmetlerden faydalanmasını öneriyoruz. Servis işlemlerinde kullandığımız personellerin alanlarında en iyilerinden oluştuğunu bilmeli ve personellerimize güvenmelisiniz. Yapılan servisler ile personelimiz size uzmanlığını ispat etmeyi başaracaktır.

Küçükçekmece Kombi Servisleri

Kombi servisleri sunan firmalar arasında Küçükçekmece'de hizmet veren firmamız ile çalışmanızın vakti geldi. En iyi servisler arasında adımızın anılıyor olmasından duyduğumuz gurur ile çalışmalarımızı hızlandırdık. Küçükçekmece kombi servisleri aramalarınıza da yanıt verir hale geldik. Artık tüm Küçükçekmeceliler için kombi servisi, bakımı ve tamiri işlemlerini aktif ediyor ve en kısa sürede kombi bakımınızı yaptırmak üzere bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Yüksek performans gösteren kombiler için tüm servisler tarafımızca yapılacaktır.

Küçükçekmece Kombi Tamiri

En iyi ve en kaliteli tamir hizmetini en uygun fiyata alabilmek için firmamız ile çalışmaktan başka bir yol bırakmıyoruz. İşini seven ve alanında profesyonel olan kombi tamircileri ile evleriniz ya da iş yerleriniz üzerinde tamirat gerektiren tüm kombilere müdahale etmeye devam ediyoruz. Küçükçekmece kombi tamiri alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri karşılayabilecek nitelikte olduğumuzu ve tamir için başka adres aramamanız gerektiğini hatırlatıyoruz. Tamir işlemlerinin yapılmasından önce tamir edilmesi gereken parçayı size söylüyor ve onay alarak işlem gerçekleştiriyoruz. Bu bilgilendirme sayesinde siz de tamir edilecek parçanın fiyatını öğrenebiliyorsunuz. Her şey şeffaf bir şekilde ilerleyerek sonuca ulaştırılıyor.

Küçükçekmece Kombi Bakım

Kombi bakımlarının sadece tamir gerektiren zamanlarda yapılmamasının gerekliliğini savunan firmamız, düzenli bakım önerileri sunmaktadır. Bu bakım önerilerini dikkate alan kombi sahiplerinin tamir ve onarım için evine personel çağırmadıkları görülmüştür. Kombi bakımının düzenli olarak yapılıyor olması Küçükçekmece'de hizmet veren firmamız tarafından sağlanabilir. Küçükçekmece kombi bakım hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin ise tamir işlemine kadar süreci uzatmaması ve bir an önce düzenli bakım paketlerine başvurması beklenir. Bu sayede kombi bakımı yaptırmanızın en kolay yolu olan firmamız harekete geçecektir. Kombi bakımları eksiksiz olarak ve profesyonel kadro ile yapılacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın