0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Kombi Servisi

2380 kez okundu

Küçükçekmece Kombi Servisi Kombi servisleri kombiler için gerekli olan tüm hizmetleri gerçekleştirmekte ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Bu anlamda kombi bakımı, kombi kurulumu, kombi petek bakımı, kombi parça değişimi ve çeşitli arızalara göre kombi tamir çalışmaları Küçükçekmece kombi servisi tarafından üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz olmaktadır. Gerekli hizmet hakkında bilgi alış verişinde bulunmanız gerekirse teknik destek ekibimizden canlı destek almanız sağlanmaktadır. Güler yüzlü ekiplerimiz,donanımlı araçlar ile kusursuz çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir

Kombi bakımları kombilerin satın alımından itibaren kullanım yoğunluğuna göre performans düzeylerinin iyileştirilmesi adına gerçekleştirilen bir uygulamam olmaktadır. Sürekli aynı performansta çalışmasını istediğiniz kombilerin yılda bir kez bakımının yapılması aynı verimde çalışması için şart. Kombi bakımlarının aksatılması birçok arızanın meydana gelmesine zemin hazırlamaktadır. Bu durumda anlık arızaların düşünülmesi kadar genele yaydığımızda diyelim ki 15 yıllık bir kullanım ömrüne sahip kombi bakımları zamanında yapılmadığında ve sürekli arızalandığında servis geldiği zaman yıpranma oranı yükselecektir. Yıpranma payı yükseldikçe de kullanım ömrü kısalacaktır. Genel olarak çok ciddi bir öneme sahip olan kombi bakımları Küçükçekmece kombi servisi hizmetleri kapsamında sunulmaktadır. Ekstra masraflar, büyük arızaların uzun ve maliyet gerektiren onarım çalışmaları kombi bakımı için ayrılan bütçeden çok daha fazla olmaktadır. Bu nedenle tasarruf yaptığınız düşünerek çok karşılaşılan bu yanlışa düşmemeniz önerilmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı yapılacak cihazın ilk olarak yanma durumuna bakılır. Sıcak su akışı kontrol edilir. Su sızdırmazlık kontrolü yapılır. Yanma odasında bulunan brülör sökülür, temizlenir ve yerine takılır. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra cihazın içi açılır ve tozlanma durumuna göre temizliği yapılır. Gaz valfi kontrol edilerek gerekirse gaz basılır. Fan motorunun fanı fırça ile güzelce temizlenir. Kombi cihazında yer alan ve işleve sahip olan tüm elektrik bağlantı hatları özenli bir şekilde kontrollerden geçirilir ve kritik noktaların güvenli çalışma düzeyine sahip olduğuna emin olunur. Arıza veya arızaya sebep olacak yıpranmalar var ise Küçükçekmece kombi servisi hizmetleri kapsamında onarımları yapılır.  Genişleme tankı kontrol edilir. Gerek varsa bar basıncı ayarlaması yapılır. Kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizliği de yapılarak kombi bakımı tamamlanır.

Kombi Bakımının Sağladığı Avantajlar

  • Kombi bakımının düzenli yaptırılması cihazın yıpranmasını engeller.
  • Cihazın kullanım ömrünü uzatır.
  • Yakıt tasarrufu sağlanmasına olanak tanır.
  • Kombi ideal ısı seviyesinde çalışır ve düşük derecede bile beklenen ısıtma Küçükçekmece kombi servis bakım çalışmaları ile gerçekleşir.
  • Beklenmedik arızalar ile karşı karşıya kalmanız önemli ölçüde azalır.
  • Ansızın gerçekleşen arızaların minimize edilmesi ile bütçenizi zorlayacak kombi tamiri çalışmalarını almak durumunda kalmazsınız.
  • Kış aylarını kesintisiz ve sorunsuz çalışan kombiler ile geçirirsiniz.
  • Can ve mal güvenliğiniz koruma altında olur.
ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın