0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece İmmergas Kombi Servisi

53 kez okundu

Küçükçekmece İmmergas Kombi Servisi Kombi servisi hizmetleri sunan bir firma olarak dünyamızı değiştiren kombilerin kesintisiz ve problemsiz çalışma veriminin sağlanması için kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Kombi kullanıcıları ve potansiyel kombi kullanımını amaçlayan müşteriler için kombilerin satın alımından itibaren gerekli olan tüm ihtiyaçlarını Küçükçekmece İmmergas kombi servisi olarak gerçekleştirmekteyiz. Farkımızı sunduğumuz çalışmaların profesyonelliği ile göstermekte ve %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hareket etmekteyiz. Dilediğiniz saatte müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile görüşebilir gerekli tüm hizmetlerimiz için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sunduğumuz çalışmalar ve müşterilerimiz bu hizmetlerden kaldığı memnuniyet dereceleri yakından takip edilmekte ve müşterilerimizin görüş ve önerileri dikkate alınmaktadır. Sizin görüşleriniz doğrultusunda eksikler tamamlanmaktadır.

Kombi Kullanımında Fark Yaratacak Ayrıntılar

Kombi kullanıcılarının kombi kullanımı hakkında bilgi sahibi olmaları kombinin verimliliği ve uzun ömürlü kullanılması açılarından etki etmektedir. Bu doğrultuda kombilerin satın alımından itibaren hizmet alınacak firmanın kaliteli ön plana çıkmakta ve alınacak hizmetin kalitesi ile doğrudan ilişkilendirilmektedir. Firmamız Küçükçekmece İmmergas kombi arıza ve bakım çalışmaları, kombi petek bakımı, kombi tamiri ve parça değişimi ile birlikte birçok hizmeti kaliteli hizmet standartlarında sunmaktadır. Gerekli tüm belgelere yetki belgesi dâhil olmak üzere sahip olunmaktadır. Dolayısı ile yapılan çalışmalar garanti sürecine dahi edilmektedir. Kombi kullanımında kombinin konumlanacağı yer önem arz etmektedir. Eğer dış mekâna monte edilecekse mutlaka bir dolap içine yerleştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca binanın ısı yalıtımlı olması da kombi kullanımında fark yaratan ısıtma sağlayacaktır.

Kombiyi Tasarruflu Kullanma Unsurları

Kombiden tasarruf edebilmek ve beklentinin üzerinde performans alabilmek için kombi bakımlarının aksatılmaması gerekir. Kombi atın alırken kombinin kurulacağı konumu iyi belirlemeniz ve eğer balkona monte edilecekse bir dolap içine alınması donmayı engelleyerek birtakım arızaların önünü kesecektir. Yine binanın ısı yalıtımlı olması ısınma oranını hızlandırmakta ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Kombi bakımları ile birlikte Küçükçekmece immergas kombi petek bakımı hizmetinin de ihmal edilmemesi kombinin çalışma verimini arttıracaktır. Kombiyi kapatmak istediğinizde kapatmak yerine düşük seviyeye almanız ortamın tamamen soğumamasını sağlar. Bu da tekrar açıldığında ortamın ısınması için kombinin fazla enerji harcamasını engelleyerek tasarruf sağlamaktadır. Oda termostadı kullanılması yakıt tasarrufunda önemli bir etken olmaktadır. Kapı ve pencerelerin PVC doğrama olması dışarıdan girecek soğuk havayı engelleyecek ve tasarruf sağlanmasında etkili olacaktır.

Kombi Bakımı Yapılmadığında Ne olur?

Kombi bakımları yapılmadığında cihazın kullanım ömrünü kısaltacak arızalar ve yıpranmalar oluşacaktır. Özellikle kış mevsiminde yoğun olarak kullanılan ve dört mevsim sıcak su ihtiyacını karşılayan kombilerin ilkbahar veya sonbahar aylarında bakımlarının yapılması gerekli olmaktadır. Kombi bakımları yapılırken Küçükçekmece İmmergas kombi tamiri hizmetinin de yapılması arızaların büyümeden engellenmesini engellemektedir. Böylece hem arızaların büyümemesi hem de maliyeti yüksek tamir işlemlerine gerek kalmamaktadır. Özetle her anlamda tasarruf etmeniz sağlanır.


ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİ
 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın