0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Küçükçekmece Ferroli Kombi Servisi

119 kez okundu

Küçükçekmece Ferroli Kombi Servisi Zamandan tasarruf etmemizi sağlayan ve daha pratik kullanıma sahip cihazlar hayatımızda daha fazla yer almaya başlamış durumdadır. Değişen dünya düzeninde bu özellikler neredeyse en önem verilen özellikleri oluşturmaktadır. Çalışma hayatının hem kadınlar hem de erkekler için daha merkezi olması birçok alanda pratik ve zahmetsiz kullanım özelliklerine sahip ürünleri kullanmaya yönlendirmektedir. Bu ürünler arasında yer alan kombiler ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımıza cevap vermektedir. Bu kombilerin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetlere ise Küçükçekmece Ferroli kombi servisi hizmet etmektedir. Yılda bir kez yapılması gereken kombi bakımları, petek bakımları ve benzeri kombi hizmetleri için haftanın her günü ve saatinde çağrı merkezlerimiz aracılığı ile iletişime geçerek hizmet almanız sağlanmaktadır.

Kombi Bakımının Sağladığı Ayrıcalıklar

Kombi bakım hizmeti kombilerin kesintisiz ve verimli çalışabilmesi için gerekli gücün kazanılmasında ve ideal ısı seviyesine ulaşılmasında etkin rol oynamaktadır. Bu durumda kombi kullanım ömrünü uzatmaktadır. Kombinin kullanım ömrünü uzatması ile sağladığı tasarrufa ek olarak verimli çalışmasından yana da yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Düşük derecede kullanılsa bile Küçükçekmece Ferroli kombi arıza ve bakım çalışmasının yapılmasından dolayı yüksek ısıtma performansına sahip olmaktadır. Bakım çalışmasında cihazın kapsamlı olarak temizlenmesi, tüm parçalarının kontrol edilmesi ve elektrik bağlantı hatlarının kontrol edilmesi cihazda oluşması muhtemel arızalar veya oluşum göstermeye başlamış arızalar erken fark edilmektedir. Erken fark edilen arızaların hemen onarılması kombi bakımı esnasında yapılmaktadır. Böylece ciddi arızalara yol açabilecek durumlar ortadan kaldırılacaktır.

Kombi Petek Bakımı

Kombilerin ısıtma işlevini yerine getirmesinde önemli bir işleve sahip olan petekler yaşam alanları içerisine belirli aralıklarda yerleştirilmektedir. Böylece yerleştirildiği alanlara ısı yayarak ortamın ısınmasını sağlamaktadır. Isınmanın gerçekleşmesinde petek dereceleri ve peteklerin temiz olması önem taşımaktadır. Dereceyi yükselttiğinizde dahi ısınma gerçekleşmiyorsa petek bakımının zamanı gelmiş demektir. Petekler ısınmada yetersiz kaldığı gibi Küçükçekmece Ferroli kombi petek bakımı çalışması yapılmadığı sürece faturaların artmasına da neden olacaktır. Bu nedenle petek bakımı hizmetine de kombi bakımı kadar önem verilmesi ve bakımların zamanında yapılmasına özen gösterilmesi kullanıcıların avantaj sağlamasını sağlayacaktır. Petek temizleme makinesi ve petek kimyasalı ile son derece kusursuz bir petek bakımı çalışması gerçekleştirilmekte ve son derece yüksek potansiyelde ısınma durumuna sahip olunacaktır.

Kombi Tamiri

Kombi kullanımında karşılaşılan çeşitli arızalar mevcuttur. Kullanıcı kaynaklı arızalar, kurulum hataları doğrultusunda gerçekleşen arızalar, çevresel etkenler, kombi ayarlarının yanlış yapılması ve yanlış kullanım gibi çeşitli arıza nedenleri ile karşılaşılmaktadır. Bu arızaların onarılması için Küçükçekmece Ferroli kombi tamiri hizmeti profesyonel ekip kadroları, donanımlı araçlar ve son teknoloji cihazlar ile kısa sürede güvenli ve uygun fiyatlarda gerçekleştirilmektedir. Çalışmalar %100 müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmekte ve her geçen gün daha kaliteli çalışmaların sunulması için çabalanmaktadır.ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİ

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın