0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece ECA Kombi Servisi

66 kez okundu

Küçükçekmece ECA Kombi Servisi Yaşam koşulları mevsim farklılıklarına göre değişkenlik göstermektedir. Yaz aylarında serinlemek isterken kış aylarında ısınmak isteriz. Ama her mevsim sıcak su ihtiyacı bulunmaktadır. Kombiler ile dört mevsim sıcak su ihtiyacımız kolaylıkla sağlanırken kış mevsiminin zorlu hava şartlarında da ev ve iş yerlerimizde sıcacık bir ortama kavuşmamız sağlanır. Bu ihtiyaçlarımızın kolay ve kesintisiz devam etmesi için gerekli kombi bakımı ve diğer hizmetleri Küçükçekmece ECA kombi servisi tarafından kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yıllık kombi bakımları, petek bakımı ve temizliği, arıza ve onarım çalışmaları bu kombi hizmetlerinin içeriğini oluşturmaktadır.

Kombi Petek Bakımı Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Kombi petek bakımlarının aksatılması tıpkı kombi bakımlarının aksatıldığında olduğu gibi çeşitli işlevsellik sorunları ve arızalar meydana çıkarmaktadır. Genelde 2 veya 3 yılda bir yapılması önerilen Küçükçekmece ECA kombi petek bakımı çalışmasının zamanını kombi kullanımınızdan da anlayabilirsiniz. Peteklerin üstü ısınıyorken altı soğuk olduğu durumlarda, en uzakta kalan peteğin ısınmaması durumlarında, peteklerin su akıtması ve akan suyun kirli olması durumlarında, peteklerden ses gelmesi durumlarında ve özellikle peteklerin kendini ısıtamaz duruma gelmesinde kombi petek bakımı hizmetinin acilen alınması gerekli görülmektedir. Petek temizleme cihazı ve petek kimyasalı adı verilen ilacın kullanılması ile petekler tertemiz olmakta ve boru sistemlerinin bakımları yapılmaktadır. Tüm petekler verimli çalışma potansiyeline getirilerek petek temizleme işlemi yapılmış olmaktadır.

Kombi Bakımı Neden Önemli?

Kombi bakımı cihazın kullanım ömründen çalışma potansiyeline, ısıtma gücünden maliyette tasarruf etmeye kadar hemen her konuda kombilerin en etkili hizmetini oluşturmaktadır. Yılda bir kez mutlaka yapılması gerekmektedir. Yıllık bakımı yaptırılan kombiler yeni alınmış gibi sorunsuz ve kusursuz olmaktadır. Bu durumda Küçükçekmece ECA kombi arıza ve bakım çalışması oluşabilecek arıza durumlarının erken fark edilerek onarılmasını sağladığı gibi cihazın yıpranmasına da ihtimal vermemektedir. Aynı zamanda verimli çalışan ve ideal ısıtma seviyesine sahip kombiler düşük derece de bile yüksek ısıya sahip olmakta ve bu da faturalarınızın yüzünüzü güldürmesinde etkili olmaktadır. Yani tasarruflu kombi kullanıcı olmanızı sağlar.

Kombi Arıza ve Onarımı

Kombi arızaları çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilmektedir. Ancak sorunsuz bir kombi kurulumu gerçekleşti ise herhangi bir üretim hatası yoksa ve kullanıcıların kombiyi yanlış ayarlarda kullanımı söz konusu değil ise kombi bakımları ön plana çıkmaktadır. Kombi bakımları yapılırken cihaz yenilenir. Cihazın tüm parçaları, boru sistemleri ve elektrik bağlantı noktaları kontrolden geçirilerek temizlenir. Olası arızalar ve arızalanma durumları test edilerek gerekli olan Küçükçekmece ECA kombi tamiri hizmeti gerçekleştirilir. Bu şekilde yapılan kombi onarımları maliyetli olmaz. Ancak büyük arızaların oluşması ve özellikle de kombi bakımlarının yapılmaması durumunda gerçekleşen kombi arızaları maliyetli sonuçlar doğurmaktadır. Bu yüzden kombi ve petek bakımı konusunda titiz davranmanız yararınıza olacaktır.

 

ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın