0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece DemirDöküm Kombi Servisi

54 kez okundu

Küçükçekmece DemirDöküm Kombi Servisi Yaşam alanlarımızda ihtiyaç duyduğumuz ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızın kolay kullanım ve konfor sağlayan kombiler tarafından karşılanması hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Aldığımız hizmet karşısında bu konforun devam etmesi için kombi cihazlarının belirli dönemlerde bakımlarının yaptırılması gerekli olmaktadır. Kombi kullanımından tasarruf etmek, verimli çalışan kombiler sahip olmak ve kombilerden alacağımız hizmetin devamlılığını sağlamak kombi bakımlarının yaptırılmasındaki temel hedefleri oluşturmaktadır. Kombi bakımı konusunda profesyonel destek almak kombi kullanıcıları açısından avantaj sağlamaktadır. Bu alanda hizmet sunan Küçükçekmece Demirdöküm kombi servisi olarak tüm kombi hizmetlerini profesyonel olarak gerçekleştirmekte ve kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Alacağınız hizmetin hem kombi verimi hem de maddi bütçe açısından faydalı olmasını dilerseniz çağrı merkezlerimiz 7/24 hizmete açık olmaktadır.

Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kombi arızaları genellikle kombi bakımlarının yapılmadığı zamanlarda ortaya çıkmaktadır. Belirli sürelerde yapılması gereken kombi bakımı tesisatın çalışmasında etkili olan parçaların işlevini yerine getirmesi açısından yararlı olmaktadır. Genel kombi arızaları hakkında bilgi sahibi olmanız ve çözümleri için yapmanız gerekenler aşağıda belirtilecektir.

  1. Kombi Çalışmıyor

Kombiler kullanımı gereği içerisinde su bittiği an güvenlik moduna geçerek çalışmayı durdurmaktadır. Kombilerin ortalama su basıncı 1,5 bar olarak ayarlanmaktadır. Kontrol edilmesinde fayda vardır. Ayrıca kombinin gaz vanası kontrol edilmelidir. Kapalı olursa çalışmaması normaldir. Kombiye elektrik gelmiyor olabilir. Elektriği de kontrol etmelisiniz. Cihazda yer alan kırmızı ikaz ışığı yanıyor ise kombi gaz vanası açıkken çalıştırılmış olabilir. Bu durumda kontrol edilmelidir. Tüm bu hususlar dikkate alındığında yine de cihaz çalışmıyorsa Küçükçekmece Demirdöküm kombi arıza ve bakım çalışması talep ederek teknik destek almanız faydalı olacaktır.

  1. Kombi Patlama Sesiyle Yanıyor

Kombi çalışma anında alev alması geciktiği zaman çakmağın geç yanması veya gazın geç gelmesi sorunları mevcut olabilir. Tıpkı ocakları kullanırken tüp açılıp ateşleme biraz geç olduğunda tüp bir anda patlayıp ateş saçarak nasıl yanıyorsa kombilerde biriken gaz nedeni ile bu şekilde yanma sergiliyor olabilir. Bu sorunun çözümü için kombi bakımını yaptırmanız gerekecektir. Aksi halde sorun devam edecektir.

  1. Kombi Çalışıyor Ama Isıtmıyor

Radyatörden gelen dönüş hattındaki filtre tıkanmış olabilir kontrol edilmelidir. Radyatör vanaları kapalı olabilir açık olduğundan emin olun. Kombi içerisinde yer alan sıcaklık okuyucu parçalarda sorun olabilir. Kalorifer ayar düğmesi ve derecesi düşük seviyede olabilir kontrol ederek yükseltmeniz faydalı olabilir. Kalorifer hattı ve peteklerin içi temiz olmayabilir. Uzun süredir petek temizliği yaptırmadıysanız Küçükçekmece Demirdöküm kombi petek bakımı fiyatları hizmeti almanız sorunların çözülmesini sağlayacaktır.

  1. Kombi Ses Çıkartıyor

Kombi fanında, üç yollu vanada veya pompasında sorun olabilir. Kombi ısı eşanjöründe hava olabilmektedir.

  1.  Kombi su Akıtıyor veya Damlatıyorsa

Kombiye olması gerekenden fazla su doldurmuş olabilirsiniz. Kombi genleşme tankı delinmiş olabilir veya tesisat bağlantıları yıpranmış olabilir. Pompanın üzerinde yer alan hava purjörü kireçleme yapmış olabilir. Gerekli kontrolleri yaparak teknik destek alabilirsiniz.

  1. Kombiden Sıcak Su Alamıyor veya Sıcak Su akmaya Başladığında Radyatörler Aşırı Isınma Yapıyorsa

Suyu çok açmanızdan kaynaklı sıcak su seviyesi düşebilir. Üç yollu vanada arıza olabilir ya da işlevini kaybetmiş olabilir. Bunu için Küçükçekmece Demirdöküm kombi tamiri hizmeti alarak parça değişimi yaptırabilirsiniz. Belirttiğimiz üzere tüm arızalar yıllık kombi bakımlarının ve petek bakımlarının ihmal edilmesinden kaynaklanmaktadır. Düzenli bakımı yaptırılan kombilerin bu parçaları kontrol edilerek onarılmaktadır. Böylece arıza oluşumları engellenmektedir.ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın