0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Beretta Kombi Servisi

53 kez okundu

Küçükçekmece Beretta Kombi Servisi Kombi kullanımında gerekli olan bakım, onarım, petek bakımı ve parça değişimi hizmetlerin yerine getirilerek verimli düzeyde çalışan kombilere sahip olmak kombi servislerinden teknik destek alınması sonucu gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda hizmet veren ve tüm kombi arıza ve sorunlarına kalıcı çözümler üreten Küçükçekmece Beretta kombi servisi hizmetleri 7 gün 24 saat hizmete hazır bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler ile ihtiyaç duyduğunuz hizmet için talepte bulunmanız yeterli olmaktadır.  Servis kaydı oluşturarak ileri teknolojiye sahip donanımlı araçlar ile an kısa zamanda gerekli hizmetin gerçekleştirilmesi için hareke geçilmektedir. Kombi arıza nedenleri ve arıza çözümleri için teknik destek sunan ekiplerimiz ile birebir iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Arıza Nedenleri

Kombi kullanımında çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle kombi arızalarına göre arıza tespiti yapılmakta ve çözüm yolları tarafımızdan sunulmaktadır. Başlıca kombi arıza nedenleri aşağıda yer almaktadır.

 • Kurulum hataları
 • Kullanıcı hataları
 • Donma
 • Çevresel sebeplerle oluşan arızalar
 • Yaz/kış modlarında kullanılan kombinin yanlış ayarlanması
 • Kombinin gaz vanası kapalıyken çalıştırılması
 • Kombi bakımının aksatılması
 • Tesisat suyunun kirlenmesi

Petek bakımının yapılmaması ve benzeri kombi arıza nedenleri sık karşılaşılan kombi arızalarının temelini oluşturmaktadır. Bu arıza nedenlerinin belirlenmesi ve arızaların çözümlenmesi için Küçükçekmece Beretta kombi arıza ve bakım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Böylece arızaların yinelenmesi engellenerek düzenli bakımların yapılması sağlanmaktadır.

Sık Karşılaşılan Kombi Arızaları

Kombi servisi olarak hizmet verdiğimiz kombi çalışmalarında sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları mevcut olmakta ve birçoğu belirgin sebeplerle gerçekleşmektedir. Kombi bakımlarının ve petek temizliğinin yapılmadığı durumlarda doğrudan gerçekleşen arızalar bulunmaktadır. Bu nedenle daha büyük arızalar ile karşılaşmamak, daha yüksek maliyetler ödememek ve düşük derecede bile ideal ısı verimi alarak tasarruf edebilmek adına Küçükçekmece Beretta kombi tamiri ve bakım çalışmalarının erken tespit edilerek yapılması faydalı olacaktır. Bu doğrultuda:

 • Kombi çalışmıyor,
 • Kombi çalışırken ses çıkıyor,
 • Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor,
 • Kombi patlamalı yanıyor,
 • Kombiden sıcak su gelmiyor,
 • Kombide kırmızı ışık yanıp sönüyor,
 • Kombi su akıtıyor,

Kombi ateşleme yapmıyor gibi arızalar sıklıkla karşılaştığımız kombi arızalarını oluşturmaktadır. Farklı kombi arızaları da gerçekleşmekte ve karşılaşılmaktadır ancak genellikle bu arızalar gerçekleşmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kombilerinize gereken özeni göstermeniz ve tasarruf edebileceğiniz yönleri de düşünerek kombi bakımlarını ihmal etmemeniz gerekmektedir.

Kombi Petek Bakımının Yapılmaması Kombi Arızalarına Neden Olur Mu?

Kombi bakımları gibi kombi peteklerinin de temizliğe ve bakıma ihtiyacı olmaktadır. Kombinin tüm parçalarının temizlenmesi ve tüm bağlantı hatlarının kontrolden geçirilmesi sağlıklı bir kombiye ulaşılmasında etkili olmaktadır. Bu nedenle 2 veya 3 yılda bir Küçükçekmece Beratta kombi petek bakımı hizmetinin alınması cihazın ideal verimde çalışmasında etkili olmaktadır. Peteklerin önünü kapatmamaya ve üstüne herhangi bir eşya koymamaya dikkat etmeniz ısıtma düzeyinde de pozitif etki edecektir.
KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ , KÜÇÜKÇEKMECE MERKEZ , ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın