0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Baymak Kombi Servisi

51 kez okundu

Küçükçekmece Baymak Kombi Servisi Ev ve iş yerlerinde kullanıcıdan bağımsız çalışabilen sıcak su ve ısınma konforu sağlayan cihazlar olarak hayatımıza girmiş ve son derece rahat bir teknolojik imkândan faydalanmamızı sağlamıştır. Bu cihazların sağladığı imkânlardan verimli bir şekilde yararlanmak ve bu verimliliğin devamlılığını sürdürebilmek adına Küçükçekmece Baymak kombi servisi tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Haftanın her günü ve saati hizmete açık bir profil sergileyen bir firma olarak müşteri memnuniyeti kapsamında faaliyet sürdürmekte ve tüm çalışmaları kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Kombi Petek Temizliğinin Faydaları ve Önemi

  • Peteklerin dengeli ısınmasını sağlar,
  • Peteklerin daha kısa sürede ısınmasını sağlar,
  • Yakıttan tasarruf edilmesini sağlar,
  • Kombinin verimli ve gürültüsüz çalışmasını sağlar,
  • Daha kısa sürede ısınan petekler ve daha verimli çalışan bir kombi aynı zamanda ekonomik de çalışmaktadır.
  • Cihazın kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Kombi petek temizliği bahsedildiği gibi oldukça önemli yararlar sunmaktadır. Belirli aralıklar da yaptırılması hem cihaz için hem de kullanıcı için oldukça faydalı olmaktadır. Cihazdan alınacak verimin yükseltilmesi Küçükçekmece Baymak kombi petek bakımı ile kolaylaşmaktadır. Petek bakımı çalışması ile temizlenen petekler ve boru sistemleri verimli çalışma gücüne kavuşmaktadır. Petekler ve tesisat içerisinde oluşan paslanma ve kireç oluşumlu kirler peteklerin ve filtrelerin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu durum ısınmayı geciktirmektedir. Zamanla ısınmanın tamamen gerçekleşmemsine neden olacak ve cihazın yıpranması da ekstra sorun olacaktır. Bu nedenle petek temizleme makinesi ve petek kimyasalı kullanılarak etkili temizlik ve bakım yapılmaktadır. Ayrıca paslanmalara ve çeşitli kirlere karşı koruyucu sıvı kullanılarak kirlenme geciktirilmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımları da petek bakımları kadar önemli bir yere sahiptir. Kombi bakımlarının da petek bakımlarının da geciktirilmemesi kullanıcıya avantaj sağlayan sonuçlar içermektedir. Cihazın kullanım ömrünü uzatmakla birlikte verimli ısı alımı hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacı için geçerli olmaktadır. Kombi bakımında tesisatın tüm parçaları elden geçirilmekte ve temizlenmesi sağlanmaktadır. Gaz ayarı, sıcak su akışı, kalorifer yanma durumu, basınç ayarı su sızdırmazlık kontrolü gibi gerekli ayarlamalar yapılmaktadır. Elektrik bağlantısı bulunan tüm hatlar gözden geçirilerek Küçükçekmece Baymak kombi arıza kontrolleri de yapılmaktadır. Cihazda biriken tozlar temizlenmekte ve sağlıklı çalışmasını engelleyecek tüm sorunlar onarılmaktadır.

Kombi Arıza ve Tamiri

Kombi bakımları ve petek bakımı hizmetlerinin zamanında alınması cihazın arızalanma düzeyini minimize etmektedir. Kombi bakımlarının ciddiye alınmaması ise birçok arızaya davetiye çıkarmaktadır. Bu nedenle oldukça önemli olan kombi bakımları cihazın işlevsel özelliklerinin maksimum seviyeye çıkmasında etkili olmaktadır. Kombi bakımları yapılmış veya yapılmamış farklı kombi arızaları için Küçükçekmece Baymak kombi tamiri hizmeti devreye girmekte ve profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmektedir. Parça değişimi gerekli olan durumlarda müşteri onayı sağlanarak etkili çözüm önerileri ile orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ , KÜÇÜKÇEKMECE MERKEZ , ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİ
 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın