0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Baxi Kombi Servisi

79 kez okundu

Küçükçekmece Baxi Kombi Servisi Yıl boyunca çalışan kombiler dört mevsim sıcak su imkânı sunmakta ve kış aylarının dayanılmaz soğuklarında sıcacık bir ortam sunmaktadır. Kış aylarında hem sıcak su hem de ısıtma işlevlerini yerine getirmesi açısından cihazın çalışma performanssının iyileştirilmesi ve soğuk kış günlerine hazırlanması kombi bakımları ile gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımları, petek temizliği, parça değişimi çalışmaları Küçükçekmece Baxi kombi servisi hizmetleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlar, donanımlı ve son teknoloji araçlar, kaliteli ve yeni model ekipmanlar ile kombiye dair tüm hizmetler üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. 7/24 iletişime açık olunmakta ve çağrı merkezlerimiz aracılığı ile hizmet talebinde bulunmanız durumunda hemen harekete geçilmektedir.

Kombi Bakımı Neden Önemli?

Bakımı düzenli olarak yapılan kombiler ideal düzeyde çalışma performansına sahip olmaktadır. Bu durumda elektrik, gaz ve su tüketimi alanlarından tasarruf edilmesi sağlanmaktadır. Sağlıklı ve verimli çalışan kombilerin uzun yıllar çalışabilme direncine sahip olması da kombi bakımları ile gerçekleşmektedir. Düşük seviyede çalıştırılmasına rağmen ısıtma verimi yüksek kombilere sahip olmak da Küçükçekmece Baxi kombi arıza ve bakımlarının yaptırılması ile doğrudan alakalı olmaktadır. Bu niteliklere sahip kombilerden ideal ısı elde edilmesi ve yakıt tasarrufu sağlanması mümkün hale gelir. Ayrıca kombi bakımların ciddi arızaların önüne geçtiği gibi can ve mal güvenliğinin korunmasını da aktif hale getirir.

Kombi Bakımı Yapacak Serviste Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi bakımı yaptırılacak firmaların özenle seçilmesi ve kaliteli hizmet sunan bir firma tercih edilmesi her zaman avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle hizmet alınacak firmanın Küçükçekmece Baxi kombipetek bakımı ve kombi bakımı çalışması kapsamında yetki belgesine sahip olup olmadığı sorgulanmalıdır. Diğer taraftan yapacağı hizmet kapsamında bilgi alınması da faydalı olacaktır. Kombinin içi açılmadan kombi sıcak su kontrolünün, tesisatın ısıtma verimliliği testinin ve çalışma performansının kontrol edilmesi önemlidir. Bu hususlara dikkat edildikten sonra cihazda yer alan ve riskli olan tüm elektrik bağlantılarının kontrol edilmesine ve gerekli ise onarımlarının yapılmasından emin olunması kaliteli bir hizmet için etkili olmaktadır.

Kombi Arıza Nedenleri

Kombi kullanıcılarının bilmesi gereken ve sıklıkla karşılaşılan kombi arızalarının nedenleri kombi arızalarının daha çabuk çözüme kavuşturulmasında faydalı olmaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda servis kaydı oluşturmanız ve hizmet talebinde bulunmanızın yanı sıra teknik destek ekipleri ile görüşerek canlı destek almanız da Küçükçekmece Baxi kombi tamiri tarafından sağlanmaktadır. Bu bilgiden hareketle kombilerin satın alımından itibaren arıza oluşumuna neden olacak faktörler mevcuttur. Kurulum hataları, kullanıcı kaynaklı hatalar, donma, kombi kullanım ayarlarının yanlış yapılması, tesisata fazla su basılması, tesisat suyunun kirlenmesi, kombi bakım çalışmalarının yapılmaması, ani elektrik kesintileri ve benzeri gibi nedenler arıza meydana getirebilecek başlıca etkenleri oluşturmaktadır.
 

ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİ


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın