0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Auer Kombi Servisi

52 kez okundu

Küçükçekmece Auer Kombi Servisi Kombilerin kullanım oranı dikkate alındığında hayatımızda yeri doldurulamaz bir yere sahip olduğunu görmek hiç zor değil. Sağladığı avantajlar ve yaşamımıza sunduğu ayrıcalıklar oldukça önemli olmaktadır. Bu durumda kullanıcıların üzerine düşen en temel görev bu cihazlara gereken özeni göstermek olacaktır. Kombi kullanıcıların gereken özeni göstermesi ve cihazın ihtiyaç duyduğu kombi bakımlarının yapılması Küçükçekmece Auer kombi servisi hizmetleri çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Yıl boyunca çalışan kombilerin kesintisiz ve sorunsuz çalışabilmesi için yılda bir kez yapılması gereken kombi bakımlarının kış aylarında daha yoğun kullanılması nedeni ile sonbahar aylarında ya da ilkbahar aylarında yaptırılmasının faydalı olacağı belirtilmelidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı yapılırken öncelikle hizmet alınacak firmanın yetki belgesine sahip olduğundan emin olmanız ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi istemeniz faydalı olacaktır. Bu doğrultuda kombinin yanma durumu, sıcak su akışı ve su sızdırmazlık kontrollerinin ilk olarak yapılması önemli olmaktadır. Diğer taraftan yanma odasında yer alan brülör temizliğinin yapılması ve kombinin içindeki toz oranının kontrol edilerek temizlenmesi sağlanmaktadır. Yine Küçükçekmece Auer kombi arıza ve bakım çalışmaları içerisinde kombinin genleşme tankının kontrol edilmesi ve bar basıncının ayarlaması yapılır. Kombi baca fanı fırça yardımı ile temizlenerek gerekli kontrolleri yapılır. Kombi içerisinde yer alan tüm elektrik bağlantı hatları gözden geçirilerek olası yıpranmalar onarılır. Son olarak kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenerek müşteri ile birlikte son kontroller yapılarak bakım çalışması tamamlanır.

Kombi Petek Bakımında Ne Yapılır?

Kombi bakımlarının yanında petek bakımlarının da önemli olduğunu tekrar hatırlatalım. Kombi petek temizleme makinesi, petek kimyasalı ve koruyucu sıvı petek temizliğinde kullanılan ana malzemeler olmaktadır. Banyoda yer alan havlupan sökülerek hortumun bir ucu kombi giriş vanasına diğer ucu ise petek temizleme makinesi bağlanır. Diğer hortumunda bir ucu çıkış vanasına diğer ucu tuvalet veya müşterinin uygun gördüğü bir gidere uzatılarak Küçükçekmece Auer kombi petek bakımı çalışmasına başlanmış olur. Tüm peteklerin vanası kapatılır. Kombi de kapatılır. İlk olarak temizlenecek olan petek vanaları açılarak peteklere basınçlı su verilir. Basınçlı su verilmesi ile kaba pisliklerin çıkması sağlanır. Petek kimyasalı ile inatçı kirlerin çözülmesi sağlanır ve son olarak koruyucu sıvı ile birlikte peteğe temiz su ilave edilerek peteklerin hepsi aynı işlemlerden geçirilir. Böylece petek temizliği tamamlanır ve peteklerin havası alınır.

Kombi Arıza ve Tamiri

Kombi çalışmaları içerisinde gerçekleştirilen kombi tamiri arıza durumlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bazı durumlarda yerinde müdahale edilerek gerçekleştirilen Küçükçekmece Auer kombi tamiri çalışması bazı durumlarda cihazın atölyemize getirilerek onarılmasını sağlamaktadır. Kombi tamirinde ihtiyaç duyulabilecek parça değişimleri için tüm markalara ait orijinal yedek parçalar mevcut olmaktadır. Tüm kombi tamiri çalışmaları için müşterilerimizin onayı doğrultusunda ekonomik çözümler geliştirilmektedir.


ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİ
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın