0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Küçükçekmece Airfel Kombi Servisi

116 kez okundu

Küçükçekmece Airfel Kombi Servisi

Kombi kullanıcılarının kombi kullanımında dikkat etmeleri gereken birtakım hususlar mevcuttur. Bunların başında kombilerin dönemsel olarak kontrol edilmesi ve gerekli ayarlarının yapılması olmaktadır. Bu noktada yılda bir kez alınması gereken kombi bakımı hizmeti kombi kullanıcıları için büyük avantaj sağlamaktadır. Kombi bakımı diğer kombi hizmetlerinde Küçükçekmece Airfel kombi servisi olarak gerekli olan tüm kombi hizmetlerini sunmaktayız. Başta güvenilirlik olmak üzere hızlı, ekonomik, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, kesintisiz hizmet, kalıcı ve çözüm odaklı sonuçlar ve müşteri memnuniyeti hedefli olarak hazırlanan kampanya süreçleri çalışmalarımızın ana taslağını oluşturmaktadır. Böylece kaliteli hizmet sunulmakta ve müşterilerimizin memnun kalacağı kalite ve fiyat standartlarında hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Kombi bakımı birçok kullanıcının bildiği gibi sadece tesisat temizliği anlamına gelmez. Kombi bakımı cihazın arızalarını tespit etmek ve arızalanma durumlarını kontrol ederek gerekli bakım ve onarımın yapılmasını sağlar. Kombi bakımında ilk olarak cihazın kombi yanma durumu, sıcak su kontrolü ve su sızdırmazlık durumları kontrolden geçirilir. Sonrasında yanma odasında yer alan brülör temizliği yapılır. Kombinin içindeki toz oranına bakılarak temizlenmesi sağlanır. Baca fanı kontrol edilerek temizlenir. Genleşme tankı kontrol edilerek bar basıncı ayarına bakılır. Gerekli ise ayarlamaları yapılır. Sonrasında Küçükçekmece Airfel kombi arıza ve bakım çalışması doğrultusunda cihazın tüm elektrik bağlantı hatları kontrol edilir. Kombi kalorifer dönüş hattında yer alan filtrede temizlenerek tesisatın genel kontrolleri yapılarak kombi bakımı çalışması sonlandırılır.

Kombi Petek Bakımı Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Kombilerin ısıtma ve ısıyı yayma noktasında etkin olan petekler zamanla temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Özellikle peteklerin üstü sıcakken altının soğuk olması, filtrelerin tıkanması veya çabuk kirlenmesi, uzakta kalan peteğin ısınmaması gibi sorunlar petek temizliğinin yapılmasına işaret etmektedir. Petek temizleme makinesi ve petek kimyasalı ile gerekli boruların takılması ile peteklere su basılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken su basıncının 2 barı geçmemesi olmaktadır. Peteklerin içerisinde biriken ve kalıplaşmış kirlerin petek kimyasalı kullanılarak çözülmesi sağlanır. Böylece inatçı kirlerin bile Küçükçekmece Airfel kombi petek bakımı hizmeti ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Peteklerin temizlenmesi ile peteklere boşaltılan kirli suyun yerine temiz su ilave edilmektedir. Koruyucu sıvı da eklenerek uzun süre petek ve boruların korunması sağlanır. Peteklerin havası alınarak petek bakımı tamamlanır.

Kombi Tamiri

Kombi servis hizmetleri içerisinde yer alan ve kullanıcıların kombi hizmetlerini gerçekleştirmesi doğrultusunda talep edilen Küçükçekmece Airfel kombi tamiri hizmeti etkin çözümler ve başarılı sonuçlar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımı hizmeti düzenli alındığında kombi tamiri bakım çalışması ile birlikte gerekli ise yapılmaktadır. Kombi bakımlarının aksatılması ciddi arızaların gün yüzüne çıkmasında etkili olmaktadır. Bu durumda çok daha maddi külfetli tamir çalışmaları gerçekleştirilmek durumunda kalınmaktadır. Bu nedenle kombi bakımlarının ertelenmemesi yararınıza olmaktadır.


ATAKENT ,  ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın