0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kayaşehir kombi servisi

333 kez okundu

Kombi Sorunlarınıza Ekonomik Çözümler

Kombiler artık hayatımızın parçası haline geldi. Özellikle kullanıcı dostu olması bunun asıl nedenleri arasındadır. Bir cihaz ile ısınıp, yemek pişirip ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak tercih edilme noktasında oldukça önemlidir. Kayaşehir kombi servisi kapsamında hizmet veren firmamız hayatımızda önemli bir yere sahip kombinizin her türlü bakım, onarım, yedek parça ve temizliğini üstlenebilir. Bu işlemleri yaparken deneyimli çalışanlarımızı da unutmuyoruz. Alanında uzmanlaşmış ve kombinin her türlü işlemi için tercih edebileceğiniz firmamızın güvenilir ve hızlı hizmet verdiğinden emin olabilirsiniz.

Kombi Bakımında Güvenebileceğiniz Firmamız

Firmamız diğer firmalara göre daha kurumsal hizmet vermektedir. Firmamızın irtibat numaralarını aradığınız takdirde merakını giderebilecek her türlü soruyu yetkili birimimize sorabilirsiniz. Hizmet bilgilendirmesi dışında hizmetlerimizin bedelleri konusunda da siz değerli müşterilerimize çağrı merkezimiz hizmet vermektedir. Hizmet öncesi olduğu kadar hizmet sonrası da uzaktan danışman hizmeti vermekteyiz. Kayaşehir kombi bakımı hizmetini yaparken de kombinizin bağlı olduğu tüm aksamlar detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Diğer firmaların es geçtiği tüm aksamlar firmamızın önemle üzerinde durduğu ayrıntılardır.

Kombi Tamirinde İş Garantili Hizmet

Birçok kombi bakımlarının yapılmamasından dolayı zamanla arızaya geçer. Bu arıza kimi zaman garanti kapsamında meydana gelir. Garanti hizmeti veren birçok yetkili servis 7/24 hizmet verme konusunda sıkıntılıdır. Bu yüzden kombinizi garanti kapsamında tamir ettireceğiniz bir firmaya ihtiyacınız olduğu zaman firmamızı aramanız yeterlidir. Kayaşehir kombi tamiri sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan firmamız sorunlarınızı geçici değil kalıcı olarak çözer. Çözüm odaklı çalışıp işi yokuşa sürmemek de firmamızın çalışma prensipleri arasındadır. Sektörün ileri gelen firmaları arasına yerleşmiş firmamızda her hizmet müşterileri memnun etmeye yöneliktir. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız için müşterilerimizin memnun kalması sunacağımız hizmete bağlı olduğunu savunarak faaliyet gösteririz.

Petek Temizleme Fiyatları

Petekler kombilerin en önemli parçaları arasındadır. Bu yüzden de kombi bakımı sırasında mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Kayaşehir petek temizleme fiyatlarımız kombi bakımı içerisinde yer alacağı için ekstra bu işlem için ücret ödemezsiniz. Kombi bakımı değil sadece petek temizleme hizmetimizden yararlanmak isterseniz de çok cüzi bir rakam ile bu işleminizi gerçekleştirebiliriz.

 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın