0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kavacık kombi servisi

342 kez okundu

Kavacık Kombi Servis Hizmet Ayrıcalığı

İnsanlar kombi alanın daha önce almış olduğu fakat memnun olmadığı hizmetlerden dolayı tüm kombi servislerine ön yargılı olarak yaklaşmaktadır. Fakat firmamızla karşılaşmadıkları için vermiş olduğumuz profesyonel Kavacık kombi servisi hakkında bilgi sahibi değillerdir. Firmamız daha önce yaşadığınız tüm kötü kombi servisi deneyimlerini unutturacak bir hizmet içeriğiyle karşınızdadır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışma politikamız ve yaptığınız tüm işler ile rakiplerimizi kıskandıracak bir hizmetle karşınızda olmaktan gurur duymaktayız. Çalışanlarımızın her biri kombi ve kombi tesisatı hakkında detaylı bilgi sahibi ve ayrıca deneyim sahibi kişilerdir.

Bakımlı Kombiler

Kombi bakımı yapılmadığında ve aksatıldığında ortaya daha büyük sorunlar açacak olan bir detaydır. Bu yüzden yılda iki kez profesyonel bir şekilde, planlı, programlı bir kombi bakımı hizmeti almak için  Kavacık kombi bakımı hizmet içeriğini sizlere sunan firmamıza ulaşabilirsiniz. Kombi bakımını etrafı dağıtıp saçmadan yapan ekibimiz, çok kısa süre içerisinde bakım hizmetlerini tamamlayarak sizlere temiz bir iş çıkarmaktadırlar. Ekibimizi aradığınız gün kombi bakım hizmetini tamamlamak üzere en yakın ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz.

Kombi Tamiri

Kombilerinizde yaşanan aksaklıkların giderilmesi ve uzun süre sorunsuz bir kombi kullanımı için firmamızın Kavacık kombi tamiri hizmetini alabilirsiniz. Kombi tamiri sırasında eğer tamiri yapılması mümkün bir durumla karşı karşıya kalırsak sizlerden onay olarak tamir işlemine başlamaktayız. Yerinde müdahale ederek tamir işlemini tamamlayan ekibimiz çok zor durumda kalır ve kombinizi atölyelerimize götürmek isterse yine sizlere danışmadan asla hareket etmemektedirler. Firmamızın kombi tamir hizmetinde sizlere orijinal yedek parça hizmeti de verilmektedir.

Petek Temizleme

Peteklerinizin altı ayrı üstü ayrı sıcaklıktaysa ve artık eskisi gibi bir ısınma performansını alamıyorsanız kombinizin peteklerinin temizlenme vakti gelmiş demektir.  Kavacık petek temizleme firmamız ile sizlere sunmuş olduğumuz hızlı ve etkili bir petek temizleme hizmetini ayrıca uygun fiyatlı sunan tek firma olmaktayız. Ekibimiz peteklerinizin temizliğini etkili petek temizleme araçlar gereçleri ile gerçekleştirmektedirler. Ekibimize ulaşmak ve tüm detayları almak için hemen resmi web sitemizden tüm detayları alabilir, bize anında  ulaşabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın