0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kartal Kombi Servisi

4080 kez okundu

KARTAL KOMBİ SERVİSİ

 

Servis hizmeti kategorisinde, tecrübeli ve sertifikalı elemanlarla çalışan Kartal kombi servisi firmamız, kış aylarında sorunsuz bir şekilde kombi kullanmanız için, en iyi servis hizmetini sunmaktadır. Havalar soğumadan yapılması gereken yıllık bakım işleri, yıl boyu çalışan ve parçaları deforme olan kombinizin daha iyi çalışmasını sağlayacaktır. Doğal gazla çalıştığı için, kombi servisi hizmeti, belli bir prosedüre bağlıdır. Sertifikasız çalışanlara kombi teslim etmek, beraberinde büyük sorunlar getirir. Bu nedenle kombi bakım işlemlerinde, konunun uzmanı olan elemanlarımızı tercih edebilirsiniz.

 

Kış aylarında çalışan kombilere, her zaman için göz kulak olmak gerekir. Çok ısındığında, sesi değiştiğinde ve su sızdırmaya başladığında, kombinizde sorun var demektir. Bazı kombilerde arıza göstergeleri vardır. Bu göstergeler yanıp söndüğü zaman, servise haber etmek gerekir. Basınç ayarı her zaman için 1,5 bar olmalıdır. Isı termostatı kullandığınız zaman, oda sıcaklığında, kombiniz otomatik kapanacaktır. Ani elektrik kesintilerinde ve voltaj değişiklerinde, kombiniz zarar görebilir. Bu durumda yapmanız gereken, voltaj dengeleyici kullanmanızdır. Bacalı sistemden, hermatik kombi sistemine geçmek istediğiniz zaman, bize haber edebilirsiniz. Yerinde servis hizmetini, cihaz sahibinin onayı ile yapan Kartal kombi servisi elemanlarımız, zamanında iş teslimatı yapmaktadır. Yedek parça gerektiği zaman, servis aracımızda yedek parçaları hazır bulundurmaktayız.

           

Petek temizliği de çok önemlidir. Faturanızın daha düşük gelmesi için, petek temizliğini yaptırmalısınız. Kombinin verimli kullanılması da önemli bir konudur. Evden çıkarken kombinin kapatılmaması gerekir. Bakım işlemlerinde, Kartal kombi tamiri elemanlarımız, kullanım suyunun kontrolü ile işe başlamaktadır. Suyu ısıtan ve kombinin orta kısmında yer alan ısıtıcı tablet, tıkandığı zaman, kombi suyu ısınmamaktadır. Bu tabletin temizlenmesi veya değişmesi gerekir. Ayrıca baca fanı ve elektronik kart bakımı da yapılmaktadır.

 

Kartal semtinde, bütün doğalgaz sorunlarında,  anında müdahale özellikleriyle çalışan firmamız, kısa zamanda çözüm üretmektedir. Servis hizmetinin en önemli özelliklerini barındıran firmamız, güncel servis hizmetleri kategorisinde, bütün yeni çalışmaları takip etmektedir. Yeni çıkan cihazların bakım ve onarımı da, uzmanlık alanımıza girmektedir. Günün her saatinde, kombinizin markası ne olursa olsun, tamir ve bakım için, hemen bizi arayabilirsiniz. Kartal kombi bakımı, her zaman için tecrübe isteyen bir iştir. Doğalgaz ile çalıştığı için, belli izinler gerekir. Tamiri ve bakımı büyük sorumluluk gerektirir. Kartal kombi servisi olarak, servisçiliğin gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Pratik hizmet anlayışı ile hem zamandan hem paradan kazandırıyoruz.

 

Kombi Arızaları

 

Her marka kombi için, gerekli bakım ve tamir işlemlerini, pratik bir şekilde çözüme kavuşturan, işin uzmanı elemanlarımız, Kartal kombi arıza sorunlarında, istediğiniz hizmeti sunmaktadır. Hermatik veya bacalı olsun, bütün kombilerin bakımında, en iyi hizmeti uyguluyoruz. Günümüz teknolojisiyle üretilen son model kombilerde, kombi servisi ekiplerimiz, dakikalar içerisinde çözüm üretmektedir. Gerek kombinin ısınma sorunu olsun, gerekse peteklerin tıkanması meselesi olsun, güvenilir hizmeti bizde bulacaksınız. Yaptığımız işin kalitesini müşterilerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Kombi Tamiri

 

Tamir işlemlerinde, uzman işçiliğin yanı sıra, orijinal yedek parça temini de son derece önemlidir. Günümüz teknolojisinin en son ürünü kombileri, rahatlıkla tamir ediyoruz ve gerekli bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Garanti ve güven, servis işlemlerimizin temel prensiplerini oluşturmaktadır. Pratiklik, hızlı çözüm, her adrese aynı anda ulaşım ve dört mevsim hizmet, Kartal kombi tamiri ekiplerimizin çalışma prensibini oluşturmaktadır. İstediğiniz bütün özellikleri, servisimizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kış aylarının yağışlı ve soğuk geceleri olsun, yaz aylarının sıcak ve bunaltıcı vakitleri olsun, firmamız istediğiniz anda servis hizmetini sizlere göndermektedir.

 

Petek Temizliği

 

Kombilerin en önemli bölümünü petekler oluşturmaktadır. Petekler, temiz olursa, her zaman için ısınma derecesi de iyi olur. Tesisat içerisindeki suyun berrak olması, tortu ve benzeri yabancı maddelerden arındırılması, tesisatın ısınmasında önemli rol oynamaktadır. Kartal kombi petek temizliği ekipleri olarak, kış aylarını temiz peteklerle geçirmenizi tavsiye etmekteyiz. Faturalarınızın düşük gelmesinde, peteklerin temiz olması, büyük bir fark oluşturacaktır. Marka olarak veya model olarak farklılık gösteren bütün petekler için, özel temizleme yöntemlerini tercih ediyoruz. İstediğiniz peteği kısa zamanda temizliyoruz. Güvenilir olmayan ve bu sektörde gerekli tecrübeye sahip olmayan kişilere, kombilerinizi teslim etmemelisiniz.

 

Doğalgaz Tesisatı ve Bakımı

 

Suyun çürütme ve yıpratma özelliği vardır. Özellikle ülkemizin suları gibi kireçli sular, tesisatın tıkanmasında birinci derecede rol oynamaktadır. Kartal doğalgaz tesisat tamiri işlemlerinde, kireç tortuları ve diğer zararlı etkenler, tesisatın tıkanmasına neden olabilir. Özellikle kış aylarında, kombi çalışmadığı zaman, kombinin bulunduğu mekânın çok soğuk olması nedeniyle, tesisattaki su donmaktadır. Bu donma neticesinde tesisata su kaçakları meydana gelmektedir. Bu ciddi sorunun çözümü için, hemen bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz, tesisatı komple bakımdan geçirerek, gerekli bütün bakımları, kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca çok eskimiş olan tesisatları da tamir ediyoruz ve gerekli yedek parçalarla kullanılır hale getiriyoruz. Dilerseniz, eski tesisatı tamamen yenileyebiliriz. Bunun için, bizi aramanız yeterli. Hemen eleman göndererek, kısa zamanda doğalgaz tesisatı işlemlerini çözüme kavuşturuyoruz.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız

 

Bir servisi tercih etmenin birçok nedeni vardır. Bu nedenlerin başında kısa zamanda tamir ve bakım işlemlerinin yapılması, her türlü kombi parçasının temini, güler yüzlü hizmet, hızlı ve pratik çalışma şekli, güncellenen servis hizmetleri, sertifikalı ve tecrübeli eleman, dört mevsim hizmet aşkı ve uygun fiyat gibi özellikler gelmektedir. Kartal kombi servisi olarak, yukarıda saydığımız özelliklere sahip elemanlarla çalışıyoruz. Firma olarak, kurumsallaşmayı hedef alarak, her zaman standartların üzerinde bir kuruluş olmaya özen gösteriyoruz. Kış aylarına girmeden kombinizi işin uzmanlarına teslim ederek, huzurlu bir kış geçirebilirsiniz. İstediğiniz etkili hizmet anlayışını, bizde bulabilirsiniz.

 

Kombi Bakım Hizmeti

 

Senede bir defa yapılması gereken kombi bakım işlemleri, huzur içerisinde ısınmanız için önemlidir. Hem iyi ısınacaksınız, hem de faturalarınız daha düşük gelecek. Kış aylarının kâbusu olan yüksek doğalgaz faturaları, kombi bakım işlemleriyle tarihe karışıyor. Kombinizin suyunun temiz olması, ısıtıcısının ve diğer aksamlarının mükemmel olması, kombi cihazınızın mükemmel çalışmasında son derece önemlidir. Kartal kombi bakımı yaptırmadan önce, bu işi meslek edinmiş şirketimizle irtibata geçmeyi ihmal etmeyin. Her türlü kombi ve petek hizmetinin detayları için, hemen bizi arayabilirsiniz.

 

Tüm Kartal Mahallesine Servis Kolaylığı

 

Servis kolaylığı önemlidir. Ancak, kolay servis hizmetinin kaliteli olması da çok önemlidir. Kaliteli servis hizmeti anlayışını başarılı bir şekilde çözüme kavuşturan konunun uzmanı elemanlarımız, Kartal kombi bakımı işlemlerinde, istediğiniz performansı göstermektedir. Eli çabuk olan elemanlarımız, kargaşa yaşamadan, servis hizmetini başarılı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Kartal mahallesini çok iyi bilen işin uzmanı elemanlarımız, mahallenin bütün sokaklarını tek tek bilmektedir. İstediğiniz etkili çalışma yöntemleriyle tanınan elemanlarımız,  güler yüzlü hizmetle birlikte, bir servis elemanında olması gereken niteliklere sahiptir. Bütün yedek parçaları sizler için tedarik edebiliyoruz. Kombilerin tamiri, bakımı ve montajı gibi konularda, bizden yardım alabilirsiniz. Doğalgaz, kombilerde kullanılan bir enerjidir ve tehlikelidir. Bu nedenle, bu konuda uzman olan elemanlarımızı, bakım ve onarım işlemleri için çağırabilirsiniz. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın