0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Karagümrük Kombi Servisi

345 kez okundu

Karagümrük Kombi Servisi

İstanbul'un tüm çevrelerinde hizmet veren ve kombilerin bakım, tamir işlerini yapan firmamız, her türlü kombiler için dört dörtlük hizmet sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında profesyonel ekiplerimizle birlikte sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Kombilerde oluşan arıza veya bakım işleri için kalite standartları çerçevesinde hizmet vererek arıza sorunlarını ortadan kaldıran Karagümrük kombi servisi hizmeti sayesinde artık kombilerinin tüm ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayacaksınız. Ayrıca gelişen teknolojiyle birlikte siz değerli müşterilerimiz için en özel malzemelerle hizmet verdiğimizden dolayı, kombilerinizin tüm bakım ve arıza işleriniz kısa sürede yapıyoruz.

7/24 Hizmet

Kombilerin arıza vermesi veya bakıma ihtiyaç duyması anında sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Böylece kombilerde karşılaşmış olduğunuz sorunları bize bildirerek destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimizin firmamızla iletişime geçmesi için telefon numarası ile hizmet veriyoruz. Böylece Karagümrük kombi bakımı hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler artık sunmuş olduğumuz iletişim numarası sayesinde firmamızla kolay bir şekilde iletişime geçerek karşılaşmış oldukları sorunları bize bildirebilirler.

Orijinal Yedek Parça Hizmeti

Kombilerde oluşan herhangi bir arıza durumunda cihazların yedek parçasına ihtiyaç duyanlar için orijinal yedek parça hizmeti sunuyoruz. Bu nedenle kombileriniz için yedek parçaya ihtiyaç duymanız halinde firmamızla iletişme geçebilirsiniz. Ayrıca bunun yanısıra alanında profesyonel ekiplerimiz ile birlikte bulunduğunuz adrese en kısa sürede gelerek kombiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Karagümrük kombi tamiri hizmetinde garanti standartları çerçevesinde hizmet sunduğumuzdan dolayı, hizmetlerimizde en ufak bir sorunla karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz.

Uygun Fiyatlarla Hizmet

 Kombilerin bakım ve tamir işlerini uygun fiyatlara yaptırmak isteyenler için en avantajlı fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Alanında en ideal teklifleri sunarak hizmette bulunan firmamız, kombi hizmeti konusunda sıkça tercih edilmeye devam ediyor. Ayrıca müşterilerimize özel petek temizleme hizmeti de sunuyoruz. Karagümrük petek temizleme hizmetinde peteklerinizi köşe bucak temizliyoruz. Böylece sağlığınızı koruma altına alan ve sizlere en kaliteli hizmeti sunan firmamız sayesinde artık petek temizliği ve kombilerin bakımı, tamiri için farklı bir firmaya ihtiyaç duymayacaksınız.   BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın