0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kanlıca Kombi Servisi

332 kez okundu

Kanlıca Kombi Servisi

Alınacak elektronik eşyaların sahip oldukları özelliklerinden önce alınacak olan servis kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir. İyi bir markaya ait olan kombi ya da diğer bir eşyayı yüksek ödemeler yaparak aldık diyelim. Fakat bulunduğumuz il ya da ilçede eşyaların yaşayacağı sıkıntılarda bizlere yardım Kanlıca kombi servisi gibi profesyonel çalışmalar yapan iyi bir servis yok ne yazık ki. Bulunduğumuz mahalle tamircilerinin amatörce çalışması, yeterli donanıma sahip olmamaları daha da kötüsü hiçbir eğitimleri olmayışı da sorunlarımızın giderilmesinden çok büyümesine neden olacaktır.  

Bakım ile Eşyalarınızın Ömrünü Uzatın

Uzun yıllar aynı kombiyi kullanmak ve hiç sorun yaşamamak isteriz. Fakat ne kadar çabalasak ta hiç beklenilmedik anda kombilerimiz arızalanabilmektedir. Kimi arızalar kısa sürede çözümlense de kimisi ne yazık ki biraz zaman almaktadır. Kombi arızalarının baştan fark edilmesi için Kanlıca kombi bakımı ekibi tarafından düzenli olarak bakımların yapılması gerekmektedir. Yalnızca elektronik eşyalar için değil tüm kullanılan eşyalar için de bakım önemlidir. Gerekli temizlikleri yapılan parçaları değişen her bir eşya kullanıcılarına sorun çıkarmadan yıllarca kullanılacaktır.

Yenilenen ve Gelişen Servisiniz

Zamanımız tam anlamı ile teknoloji zamanıdır. Her sektörde işleri kolaylaştıran, zaman kazandıran özel cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazları kullanabilmekte elbette ki belli bir eğitim ve deneyim gerektirmektedir. Teknoloji ile birlikte gelişen Kanlıca kombi tamiri olarak her daim kendisini geliştiren donanımlı ekip ile kaliteli ekipmanları kullanarak tamirleri gerçekleştirmekteyiz. Tamirlerde gerekli olan yedek parçaları da orijinal parçalardan seçmekte ve garanti kapsamında hizmetleri sunarak gereksiz harcamaların yapılmaması sağlanmaktadır.

Temizlik ile Gelen Tasarruf

Mekânlarda bulunan peteklerin her biri en iyi markaların ürünleri arasından seçilmektedir. Isınma ihtiyacının en iyi şekilde karşılanması adına peteklerin iyi ısınması gerekmektedir. Bunun için de peteklerin belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir.  Makine ile yapılan temizliklerde kullanılan kimyasallar peteklerin içerisinde hiçbir kalıntının kalmamasını zamanla zemine oturan pisliklerin dışarı atılmasını sağlamaktadır. Tüm odalarda bulunan petek ve boruların içlerini Kanlıca petek temizleme olarak içlerinden temiz su gelene kadar temizlemekteyiz. Temizlik sonrasında yeterli verim alınmakta olup, en güzeli ise doğalgaz faturalarında gözle görünür şekilde büyük düşüşler görülmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın