0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Kanarya kombi servisi

409 kez okundu

Kombi Servis ve Bakım Hizmeti

Teknolojinin hızla ilerlediği bu süre zarfında tasarlanan tüm cihazların asıl amacı hayatı kolaylaştırmaktır. Kombi de hayatımızı daha kolay yaşayabilmemiz açısından tasarlanmış cihazların başında gelir. Kombiler özellikle kış aylarında en büyük ihtiyacımız ısınmayı en iyi şekilde karşılayan cihazlardır. Özellikle beyaz eşya statüsüne girmiş kombiler her evin olmazsa olmazları arasındadır. Kanarya kombi servisi alanında hizmet veren firmamız geniş hizmet ağı sayesinde tüm kombi sorunlarınıza çözüm olmaktadır. Çözüm odaklı faaliyet gösteren firmamızda her işlem kısa sürede çözüldüğü gibi kalıcı olur. Gerekli belge ve eğitimlerini tamamlamış firmamızda her işlem mümkündür. Bakım, onarım, yedek parça değişimleri ve tamir konusunda beklentilerinizi karşılayabiliriz.

Kombiler sıklıkla arızaya meyilli olan cihazlardır. Beyaz eşyaya göre daha hassas olan bu cihazlar zaman zaman bakıma girmek zorundadır. Kanarya kombi bakımı sırasında kombinizin bağlı olduğu tüm aksamlar detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Bakım kombi kullanımın süresini olumlu yönde arttırır. Özellikle kombinizde meydana gelecek arızaların önüne kombi bakımı ile geçebilmeniz mümkündür. Bunun dışında daha az yakıt tasarrufu yaparak daha çok ısınabilmeniz de kombi bakımına bağlıdır. Kombi bakımları gözünüzün korktuğu kadar zor ve uzun değildir. Aksine kısa sürede bitebilecek mevcut düzeninizi bozmanıza bile gerek kalmayacak bir işlemdir.

Kombi bakımlarının yapılmaması cihazınızın aniden bozulmasına neden olur. Aniden bozulan kombinizde mağdur olmanıza neden olur. Özellikle kış aylarında daha çok kullanılan kombinizin bozulması soğukta kalmanız ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamamanız demektir. Kanarya kombi tamiri hizmetimiz acil durumlarda günün her saati hizmet vermektedir. Gece gündüz demeden kombi arızanız için firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz.

Kombi tamiri dışında Kanarya petek temizleme konusunda da faaliyet göstermektedir. Petek temizleme işlemi kombinizin performansını görebileceğiniz bir işlemdir. Genellikle kombi bakımı sırasında yapılan bu işlem kombinizin sarf ettiği yakıtı en üst seviyede sunar. Kısa bir işlem olmasının yanı sıra iliklerinize kadar ısınmanıza da olanak sağlayan bir işlemdir. Firmamız geniş kapsamlı hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin kombi sorunlarına ekonomik çözümler sunarak yaşam alanlarınızda daha konforlu bir yaşam sürdürmenizi hedeflemektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın