0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Kalamış kombi servisi

448 kez okundu

Hızlı ve Güvenli Kombi Bakım Hizmetimiz

Yaşam alanlarınız daha sıcak hayatınızın daha kolay olması için tasarlanmış kombiler, beyaz eşyadan sonra bir evde olmazsa olmaz cihazların başında gelir. Kalamış kombi servisi alanında hizmet veren firmamız hayatınızı daha kolay yaşayabilmeniz açısından kombilerinize yılda iki defa bakım yaptırmayı vurgulamaktadır.  Kombinizin daha sağlıklı ve yüksek verim sağlayabilmesi yaptıracağınız bakımlar ile ilgilidir. Her yıl düzenli bakımlarını yaptırmanız daha düşük doğalgaz tüketimi yüksek ısı demektir.  Bakımı olan kombi her zaman ilk günkü performansa sahiptir. bunun dışında arıza durumlarında da arıza hizmetimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Kombi konusunda geniş hizmet ağımızın asıl amacı müşterilerimizin beklentilerini zamanında ve doğru bir şekilde karşılamaktır. Kalamış kombi bakımı sırasında tercih ettiğimiz detaylı hizmet hem uygun hem de kombinizin performansı yüzde yüz etkilemektedir. Güleryüzlü ekibimiz ile sizin de memnun kalacağınız kombi bakım hizmeti sunarak sorunlarınızın kaynağını önceden tespit ederek mağdur olmamanızı hedefleriz. Firmamız çalışanları her marka kombi ve modelleri konusunda bilgi sahibidir. aldığımız sertifikalar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. işinde özverili bir o kadar da pratik olarak çalışan ekiplerimiz mağduriyetinizi kısa sürede sona erdirecek hizmetler sunmaktadır.

kombiler zaman zaman arızaya geçer. genellikle arızanın büyük bir çoğunluğu zamanında yapılmamış bakımlardan kaynaklıdır. kombi bakımlarınızı yaptırmanız olası bir arızanın olmaması açısından da büyük bir avantajdır. Kalamış kombi tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. tamir sırasında değişmesi gereken her parça konusunda öncelikle sizleri bilgilendirip onayınızı aldıktan sonra işleme başlarız. genellikle firmamız bakım ve tamir konusunda tam teşekküllü araç ve malzeme ile gelmektedir. olası bir parça değişimini yerinde yapabilmek firmamız çalışma prensipleri arasındadır.

Kombinizin verdiği sıcaklığı ortama yayan petekler her türlü toz ve kire karşı dayanıksız bir parçadır. Ortamda bulunan tozlar kolaylıkla etkilenebilir. Zamanla da bakımlarını yaptırmadığınız zaman peteklerinizin içerisi toz ve kir kalıntıları ile dolar. Bundan dolayı da petekler kombilerin yaydığı ısıyı istenilen verimde yayamaz. Kalamış petek temizleme hizmetimiz ile peteklerinizde biriken her türlü toz ve artıklar tahliye edilerek peteklerinizin performansını yükseltiriz. Firmamız hizmetleri hakkında bilgi almak için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  

 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın