0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi

3476 kez okundu

Kış mevsimlerinde yaşam alanlarınızda ideal bir sıcaklık elde etmek için kombi bakımlarının aksatılmadan düzenli olarak yaptırılması önemlidir. Bu nedenle Kadıköy Kombi Servisi hizmetlerimiz ile de cihazlarınızın verimli bir şekilde çalışması sağlanabilir. Düzenli bir bakım arızaların önceden tespit edilmesine olanak sağlayacaktır. Bu şekilde de kombilerinizin daha uzun ömürlü olarak çalışması mümkün olacaktır.

Kombinizin bakımı yapılırken temizlik, ayarlama ve kontrol süreci olarak üç aşamadan geçirilir. Yanma haznesi, meme gözenekleri, tesisat filtresi, prop gözleri, kalorifer dönüş hattı, brülörün sökülüp yıkanması, fan motoru gibi kısımlarda tozlar birikebiliyor. Bu alanlardaki tozların temizlenmesi ile cihazların daha kaliteli bir şekilde çalışması söz konusu olmaktadır. Sadece bu kısımlarında değil; çakmak, gaz valfı, kalori kapasitesinde de ayarlamalar yapılmaktadır. Gençleşme tankındaki hava oranı, imbisat deposunun havası, NTC termostast değerleri de ölçülmektedir. Bu şekilde kontroller tamamlanmakta ve olası büyük arızaların da önüne geçilmektedir. Özellikle ana kart arızası durumunda çok önemli masraflarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu durumlarda Kadıköy Kombi Servisi cihazlarınızın ilk günkü kalitesi ile çalışması için sorunsuz hizmetler sunmaktadır.

Bakım için geç kaldığınızda daha zor bir kış geçirebilir, tamiri mümkün olmayan hasarlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle cihazınızdan yüzde yüz performans almanızın önüne de geçilmiş olur. Tasarruflu bir kombi kullanımı için Kadıköy Kombi Servisi hizmetleri tercih edebilirsiniz. 7/24 sunulan hizmetler ile çok daha üst düzey bir performans sağlanabilir. Cihazlarınızda gaz olmadığında ve ateşleme hatası verdiğinde brolür ateşleme arızası olabilir. Aşırı sıcaklık koruması devreye girmediğinde sistemde su devir daimi olmamaktadır. Bu da sistemde hava olduğunu gösterir. Tüm arıza destek taleplerinizde bir çözüm merkezi olarak çalışan firmamız cihazlarınızın sorunsuz çalışma sistemine kavuşması adına doğru kullanımları bulunmaktadır.

Kombi Arızaları

Bakım ihmal edildiğinde ya da farklı sorunlar nedeni ile pek çok arıza ile karşılaşabilirsiniz. Zor bir kış geçirmemek için çözüme merkezi odaklı çalışmalarımız içerisinde hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. Kombinizin bazı çalışmadığı durumlarda basit önlemler alınarak ta çalışma sistemini düzenleyebilirsiniz. Kombi sigortasının kapalı olması, gaz vanasının kapalı olması ve kapalı iken cihazı çalıştırmak isteyişiniz kırmızı ışık yanıyor olabilir. Bunun yanında su basıncının 1,5 bar civarında olması gereklidir. Bunun içinde kontrollerinizi sağladıktan sonra hala sorun devam ediyor ise Kadıköy Kombi Servisi teknik destek hizmetlerimizden taleplerde bulunabilirsiniz. Cihazınız çalışıyor, ancak ısı sağlamıyor ise dönüş hattındaki filtre tıkalı olabilir. Boru hattının ve peteklerin tıkalı olması da bu tarz sorunlar ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle sorunlarınıza en uygun çözümlerle gelen teknik destek servisimizden yardım taleplerinde bulunabilirsiniz. Bunların yanı sıra kombinin patlamalı olarak yanması da çok önemli bir teknik sorundur. Bu sorunun nedeni cihazın geç yanması ile oluşan gaz birikmesi şiddetli bir yanma ortaya çıkarır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için cihazın çakmak ve gaz ayarlarının yapılması gereklidir. Yıllık bakımlar sırasında bu kontroller ve ayarlamalar yapılır. Bu nedenle bu tarz arızalarla karşılaşılması söz konusu olmaz.

Kombi Tamiri

Arıza durumlarında en kısa sürede onarımları sağlayan Kadıköy Kombi Servisi cihazınızın bozuk olduğunda yaşayabileceğiniz mağduriyetlerin bu şekilde önüne geçmeye çalışmaktadır. 7*24 hizmetler veren servisimiz arıza durumlarında en kısa sürede destek ihtiyaçlarınıza cevap vermekte ve bu şekilde çözüm odaklı hizmetleri ile oluşabilecek olumsuzların önüne geçilmektedir. Zaman kaybetmeden bulunan çözümler ile cihazınızın çok daha uzun yıllar yüksek performans ile kullanabilirsiniz.

Petek Temizliği        

Periyodik bakımlar her açıdan cihazınızın sıfırlanması ve bir yıllık çalışma yükünden kurtulması adına çok önemlidir. Bu nedenle bakımı yapılmayan cihazlarda peteklerin ısınmama sorunları ile çok fazla karşılaşılmaktadır. Isınmadıkça dereceyi yükseltebilir ve cihazınızın daha fazla efor harcamasına neden olabilirsiniz. Bu da yüksek faturalar olarak cebinize yansıyacaktır. Bunun yanında cihazınızda çok önemli arızalarda meydana gelebilir. Petek temizliği yapıldığında ise derece çok az bile olsa ısınma alanında çok daha fazla verim elde edebilirsiniz. Temizlik aşamasında cihazınızın modeli ne olursa olsun kullanılan özel ekipmanlar sayesinde temizliklerin yapılması söz konusu olacaktır. Siyah suyun çıkması ile petekler içerisindeki tüm kir temizlenmiş olacaktır.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

İster eski olsun, isterse de yeni tüm doğalgaz tesisatlarının Kadıköy Kombi Servisi hizmetleri kapsamında değerlendirilmesi mümkün olmaktadır. Tüm Kadıköy mahallelerine hizmetler verilmektedir. Bakım ve onarım alanında tüm ihtiyaçlarınızda birebir çözümler sunulmaktadır. Cihazlarınızı çok daha uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabilmek için gerekli sigorta değerindeki teknik destek hizmetlerimiz ile elde ettiğiniz yüksek performans uzun vadede bütçeniz için çok önemli bir tasarruf elde etmenizi sağlayacaktır. Cihazlarınızın yılda bir kez periyodik olarak bakımlarının yapılması tüm gün gün yüksek performans ile çalışan cihazlarınızın daha sağlıklı bir şekilde yollarına devam etmesini sağlayacaktır. Bu şekilde düzenli olarak bakım yaptırmak yıl boyunca sorunlarınızı en aza indirirken, performans anlamında da yüksek performansların elde edilmesi anlamına gelecektir.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Yüksek hizmet kalitesi ve ekonomik servis fiyatları ile her zaman için müşteri memnuniyetleri baz alınarak hazırlanmaktadır. Rutin kontrollerde ve beklenmeyen arızalarda müşteri memnuniyeti sağlayan teknik destek hizmetlerimiz ile Kadıköy Kombi Servisi firmamız, farklı marka ve modellerdeki cihazlarınızın arızalarını tespitlerini çok hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Alanında uzman teknik personelimiz edindiği tecrübe ile kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu şekilde karşılaşılan her arıza durumunda anında çözümler üreten teknik ekiplerimizin müşterilerimizin mağduriyetler yaşamasının önüne geçmektedir.

Cihazlarınızın sağlıklı çalışması için gerekli bakım çalışmaları yapılmasına çok önem veren ekiplerimiz, bu bakımların cihazlarınızın sigortası olabilecek önlemler olması adına çok titiz ve özenli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz

Kombilerimizde herhangi bir sorun olmadığı, hiç olmayacağı anlamına gelmez. Bu nedenle yılda bir ya da iki kez bakımının yapılması çalışma verimini artıracak ve uzun vadede tasarruf etmenizi sağlayacak hizmetlerimizdir. Bakım çalışmalarımız kapsamında öncelikle kullanıcılara bilgiler verilmektedir. Bunun yanında hermetik bacılı modellerde öncelikle bu bacaların çalışma durumu kontrol edilir. Sonrasında ise ek parçalarda oluşabilecek oksitlenmeler tamamen temizlenir. Genel olarak bakım çalışmalarında tüm kritik aksamlar üzerinde kontroller ve temizlik çalışmaları sağlanır. Özellikle Kadıköy Kombi Servisi bakım çalışmalarımız içerisinde sıcak su ve kaloriferin yanma durumu, cihazın su sızdırmazlık kontrolü, yanma odası brülörü, elektronik bağlantıların kontrolü, baca fanı kontrol edilir. Genleşme tankı ve bar basınç seviyesinin ayarlanmasının yanında kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi de temizlenecektir.

Tüm Kadıköy Mahallerine Servis Kolaylığı

Oldukça geniş bir alanda yer alan Kadıköy içerisindeki tüm mahallere teknik destek hizmetlerimiz çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Hizmet taleplerinizde teknik desteklerimiz anında adresinizde olacaktır. Kolay çözümleri, pratik çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar oluşturulmaktadır. Farklı marka ve model kombi cihazlarınız için acil Kadıköy Kombi Servisi ihtiyaçlarınızda da en hızlı bir şekilde adreslerinize ulaşarak çözümler sunulmaktadır. En kısa süre içerisinde hizmet taleplerinize yanıtlar verilmektedir. Kombi cihazlarınızın evinizin temel demirbaşı olduğunun farkında olarak cihazınızın kesintisin hizmetler verebilmesi için gerekli olan tüm hizmetler seferber edilmektedir.

- Kadıköy kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Kadıköy kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Kadıköy kombi petekleri isitmiyor
- Kadıköy kombi sıcak su az veriyor
- Kadıköy kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Kadıköy kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Kadıköy kombi su dolmuyor
- Kadıköy kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Kadıköy kombi patlamalı çalışıyor
- Kadıköy peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Kadıköy petekler ısınmıyor
- Kadıköy petekler çalışmıyor
- Kadıköy kombi su kaçırıyor
- Kadıköy ses yapıyor
- Kadıköy çalışıyor sonra duruyor
- Kadıköy kombi error veriyor
- Kadıköy kombi arıza kodları
- Kadıköy kombi ateşleme yapmıyor
- Kadıköy su basıncı devamlı düşüyor
- Kadıköy sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Kadıköy kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Kadıköy kombiden sıcak su gelmiyor
- Kadıköy kombi kırmızı ışık yanıyor
- Kadıköy kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Kadıköy kombi pat pat ses yapıyor
- Kadıköy üç yollu vana arızası
- Kadıköy doldurma musluğu arızaı
- Kadıköy fan motoru arızası
- Kadıköy anakart arızası (eletronik)
- Kadıköy plakalı eşenjör arızası
- Kadıköy gaz valfi arızası
- Kadıköy step motoru arızası
- Kadıköy kombi kart tamiri
- Kadıköy kombi tamirsici
- Kadıköy 7/24 kombi servis
- Kadıköy kombici
- Kadıköy kombi tamircisi
- Kadıköy kombi servisleri
- Kadıköy bosch kombi c6 arızası
- Kadıköy eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Kadıköy kombi sıcak su ayarı
- Kadıköy kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Kadıköy kombiye elektirik gelmiyor
- Kadıköy kombi şartel attırıyor
- Kadıköy kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Kadıköy kombi petekleri az ısıtıyor
- Kadıköy kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Kadıköy kombi yedek parça


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın