0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Kabataş Kombi Servisi

530 kez okundu

Kombiler, hayatımızın vazgeçilmez bir cihazıdır. Evlerde ve kapalı alanlarda sıcak su ihtiyacımızı ve ısınmamızı sağlar. Kombiler ne kadar iyi geliştirilmiş makineler olsalar da zaman zaman bakıma ihtiyaç duyarlar. Uzmanlar sonbahar ya da yaz aylarında yılda bir kez kombi bakımının yapılmasını tavsiye etmektedir. Biz Kabataş kombi servisi olarak kombi bakımı ve kombi tamiri dâhil olmak üzere tüm kombi sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Siz de işin ehli birisine kombilerinizi emanet etmek isterseniz Kabataş kombi servisi hattından bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak istiyorsanız Kabataş kombi servisi ekibine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Kabataş Kombi Bakımı

Kombilerin ne kadar gelişmiş makineler olsalar da bakıma ihtiyaç duyduklarından bahsetmiştik. Kombi bakımı yaptırmak kombinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Araştırmalar da bunu doğrular niteliktedir. Kombileri özellikle kış aylarında yoğun olarak kullandığımız için borularda toz ve kir birikmesine yol açabiliriz. Bu da kombi borusunun daralmasına ve suyu daha az iletmesine yol açar. Kombi bakımı yaptırmak isterseniz biz Kabataş kombi bakımı servisi olarak gayet uygun fiyatlarda kombi bakımı hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için Kabataş kombi bakımı hattından bize ulaşabilirsiniz.

Kabataş Kombi Tamiri

Kombi tamiri kolay bir iş gibi görülse de kolay bir iş değildir ve bu işte uzman biri tarafından yapılması gerekir. Eğer kendi başınıza yapmaya çalışırsanız kombinize daha fazla zarar verebilir ve sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Kombiler farklı nedenlerden dolayı arızalanabilir. Bu nedenler arasında; sıcak su vermemesi, peteklerin yeterli miktarda ısınmaması, su akıtması gibi birçok neden sayılabilir. Eğer siz de kombinizde bu tür sorunlar olduğunu fark ettiyseniz Kabataş kombi tamiri servisinin işinin ehli olan ustalarına kombilerinizi emanet edebilirsiniz. Kabataş kombi tamiri servisi olarak her daim yanınızdayız.

Kabataş Petek Temizleme

Peteği temizlemek bir nevi kombinizin rahat nefes almasını ve sıcak su akışının rahat olmasını sağlar. Bu sayede de kombinizin üst tarafının ısınıp alt tarafının ısınmaması sorununu gidermiş oluruz. Su akışı daha rahat olacağından kombinizi düşük ayarlarda yaktığınızda bile daha iyi sonuçlara ulaşırsınız ve doğalgaz faturanızın daha düşük miktarlarda gelmesini sağlarsınız. Eğer siz de petek temizleme konusunda ya da kombi konusu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Kabataş petek temizleme hattından bize ulaşabilirsiniz. Kabataş petek temizleme, petek temizleme konusunda en güvenilir adresiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın