0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

İstanbul Petek Temizleme

830 kez okundu

Kombi son yılların en çok tercih edilen ısınma cihazları arasında yer alır. Özellikle varlığını kış aylarında daha çok hissettiğimiz kombiler ısınmamızın yanı sıra sıcak su ihtiyacımızı ve ocağa gelen gaz ihtiyacımızı da karşılar. Birden fazla göreve sahip kombiler kurulumundan itibaren neredeyse hiç durmadan 7/24 çalışır. Sürekli çalışmadan kaynaklı zaman zaman da arızaya geçebilir. Kombilerin arızaya geçmesi hem maddi hem manevi bir yük demektir. Firmamız kombi kullanıcılarının her yıl düzenli kombi bakımı yaptırmalarını önermektedir. Bakımlarının düzenli yaptırılması kombi kullanımınızı ciddi anlamda etkilediği için uzun vadede ve sorunsuz bir şekilde kullanımın en temel şartı bakımdır. Uzun yıllardır kombi bakım onarım ve arıza hizmeti veren firmamız sektörün ileri gelen firmaları arasında yer alır. İstanbul petek temizleme, yedek parça değişimi ve daha birçok konuda profesyonel hizmet veren firmamızın önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti esaslı faaliyet gösteren firmamız özellikle kombi bakım ve onarım sırasında oldukça titiz bir tutum gösterir.

Petek Temizliğinin Önemi

Kombinin en önemli parçalarından birisi şüphesiz peteklerdir. Kombinin ısısını ortama yayan ve bir o kadar da önemli olan petekler doğrudan ortamın havasından etkilenen ekipmanlardandır. Ortamda oluşan toz tanecikleri ve kirler doğrudan peteklerin radyatörlerine yapışır. Yapışan tozlar zamanla peteklerin aralarında tortuya tıkanmaya neden olur. Bu tıkanıklı yaşam alanlarınızda kötü kokuya sebep olduğu gibi kirli havayı da ortama yayar. Hem sağlığınızı etkileyen petekler hem de cebinizi etkiler. İstanbul petek temizliği konusunda uzman firmamız peteklerinizde meydana gelen bu olumsuzlukların nedenini gerekli bakımların yapılmadığına bağlar. Özellikle bakımı yapılmamış bir petek ortamı daha az ısıtacağı için daha fazla doğalgaz tüketimine buna bağlı daha fazla yakıt faturasına eş değer olacaktır. Bu nedenle her yıl yaptıracağınız petek temizliği hem maddi hem manevi sorunlarınızı da ortadan kaldıracaktır.

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Petek temizliği peteklerinizden yüksek verim alabilmeniz buna bağlı daha düşük doğalgaz faturası ödemeniz açısından önemlidir. Her 6 ayda bir yaptıracağınız petek temizliği sayesinde ortamın havası daha temizdir. İstediğiniz kadar ısınmanız petek temizliğine de bağlıdır. Petek temizlemesırasında meydana gelmiş bir arıza ya da deformasyon daha kolay tamir edilebilir. Bunun yanı sıra olası bir arıza petek temizliği ve bakımı sırasında daha kolay kontrol altına alınabilir. Aslına bakarsanız petek temizliği her açıdan kullanıcıya fayda sağlayan bir işlemdir. Profesyonel firmalar tarafından yapılması da çok önemlidir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği kombinizden yüksek verim elde edebilmeniz açısından yapılan işlemlerin başında gelir. Özellikle yılda iki defa yapılması uzun vadede kombi arızaları ile karşılaşmamanız açısından da fayda sağlar. Öncelikle kombiniz kapalı konuma getirilir. Ardından banyonuzda bulunan tahliye borusu açılarak peteklerinizin içerisindeki su tamamen boşaltılır. Peteklerinizin yıkama işlemi iki türlü yapılmaktadır. İlki radyatör peteklerinin sökülerek banyo gibi bir alanda teker teker yıkanmasıdır. Diğeri ise banyo tahliye borusundan kimyasal aktarımı yapılarak temizlenme işlemidir. Kombi petek temizleme işlemi genellikle kullanıcılara ekstra bir iş yükü gibi geldiği içi firma olarak her iki uygulamayı da gerçekleştirebiliriz. Tamamen sağlıklı ve sağlığınızı tehdit etmeyen kimyasallar kullanarak peteklerinizde biriken tüm kir ve pislikler son sistem teknolojiye sahip cihazlar tarafından temizlenir. Peteklerinizden temiz su akana kadar bu işlem yapılır. Ardındantemizlenen radyatörler yerine takılarak kullanıma hazır hale gelir.

7/24 Kombi Servis Hizmeti

Firmamızı rutin ve acil kombi servisi için arayarak yardım alabilirsiniz. Acil durumlarda 7/24 servis hizmeti veren firmamız diğer rutin bakım ve kontroller için randevu ile hizmet vermektedir. Tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın